mqun
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Choszczno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Należy mi się porządny kop za chwilową utratę wiary ;]
0
A żem z krzesła spadł xD
0
Ja pierdole!!!
0
Pep i Hiddink ;] Co to było? xD
0
Pierwszy raz w tym sezonie nie rozumiem Pepa...cóż, życie...
0
koniec ;[
0
A Eto'o to ani grać ani strzelać ani nawet przyjąć ;[
0
Coś zaczyna działać, ale potrzebny Gudi! Natychmiast, on by się umiał odpłacić Chelsea za twardą grę...Po drugie Toure na def.pom. a sylvinho na lewo, Abidal na prawo.
0
Kur.a! Eto'o powinien stanąć na głowie, żeby dorwać piłkę a nie stać i klaskać! Ja pierdo.e ;/
0
To było to co chcę widzieć ;]
0
I niech mi ktoś kur.. powie że Valdes nie ratuje nam tyłka...
Jakoś nie widzę Barcy w tym spotkaniu...
0
Kogoś brakuje... I tu pojawia się problem ;/
A tak na marginesie to czemu Eto'o gra na skrzydle?
0
Heh, też się złożyłem, tyle że z kumplami ;] Nie ma wyjścia, muszą wygrać.
A co do meczu, to Chelsea na pewno nie zagra w otwarte karty (jak Real), ale nie może też bronić się przez 90 minut... Jedno jest pewne, Hiddink to profesjonalista i wie, że chcieć atakować Barcelonę to jak popełnić samobójstwo, może i zdobędą jednego, dwa gole, ale co z tego skoro wtedy Barca strzeli 6? ;]
Spodziewam się więc kolejnego pokazu "Jak nie należy grać w piłkę" w wykonaniu Chelsea, co nie zmienia faktu, że niebiescy i tak mają przerąbane, bo 1 gola zdobyć muszą... Za to ja nikomu nie muszę mówić co to oznacza...
0
Chcieć, to każdy by chciał, choć swoją drogą przydałby się ktoś na tą pozycję. Eto'o ma trochę za gorącą głowę aby wykorzystywać chociaż połowę "setek" stworzonych mu przez kolegów... Co prawda wolałbym Ville, ale Ibra też swoje plusy ma... Boję się jednak, że Szwed będzie okropnie "gwiazdorzył" co na pewno nie pomoże drużynie, a David Villa ma chyba nieco wiecej pokory, ostatnio mam wręcz wrażenie, że charakterem (podkreślam: charakterem) to taki Iniesta Valencii i właśnie to mi się podoba.
0
Sprawy się z lekka skomplikowały... ;/
Jeżeli potwierdzi się, że Heniek nie zagra to chciałbym aby skład wyglądał tak: (od prawej)
Valdes
Dani Alves, Pique, Cesares, Sylvinho
Toure
Busquets, Xavi
Messi, Iniesta
Eto'o
0
Ja chyba...leże xD
0
Co jeszcze mają do powiedzenia białe dzieci? (nie mylić z prawdziwymi kibicami)
0
dobre, bardzo dobre xD
0
ku*wa mać ;/
0
Dzięki takim meczom 90 minut szlak trafia...pozytywnie ;]
0
Mes Que Un Club! Vamos Barca, Visca El Barca!
1-3, REAL na kolanach
0
Messi dzisiaj przesadza ;/
0
Messi dzisiaj przesadza ;/
0
Tierry? Keita? A co KAMAN?
0
Co to było? ;[ Heh, lol xD
0
Iker, Iker, Iker, dalej nic... no ewentualnie Higuain
0
69070 - Sopcast
0
Leo, why?
0
Abidal ma trochę przerąbane ;/
0
Valdes ;O Bravo!