0

HAHAHAHAHAHAHAHHA!!! ;] Jak ja kocham ten klub!

0

stawiam 2-4 ;]

0

Vamos! 1-1

0

No to racjonalnie zakładam, że mamy 4 punkty przewagi na "białymi". Oczywiście niespodzianki mile widziane. ;]

0

To mamy bonus 5 min! Jazdaa! ;]

0

Trzeba uratować punkt! Inaczej chłopaki nieco namieszają przed wierzchołkiem Everestu ;/

0

O cholera! ;O

0

Wóz albo przewóz! Coś się zaczyna rozkręcać, ale za wolno!

0

Tak czy owak, sprawa się po prostu rypła! ;/

A tak w ogóle to pamiętajcie, że punkty traci cała drużyna a nie pojedynczy gracz...

0

http://www.you tube.com/watch?v=LCr9_c4rRbU (usunąć spację)

Szok! ;/

10 meczy? Kpiny!

0

Wygramy 0-2. Potem Real przegra z Sevillą 2-1 i jesteśmy w domku.

0

Miło słyszeć (czytać?) wypowiedź normalnego kibica, choćby nawet był to kibic największego rywala Barcy...

Szczerzę mówiąc martwi mnie to, że Real znów na GD będzie grał okrojonym składem. Szkoda, bo satysfakcja z ewentualnego zwycięstwa byłaby większa.

0

Najgorsze jest szukanie dziury w całym... ;]

0

Zgadzam się, Anders Iniesta to chyba najbardziej niedoceniany piłkarz w Europie (na świecie?).

A co do meczu, to nic tylko się cieszyć. Tym bardziej, że chłopcy Pepa pokazali, że Messi to nie wszystko i, że piłkarz z nr '8' na koszulce robi różnicę...

W dodatku wydaję mi się, że Real przejedzie się na Sevilli, która będzie chciała podnieść się po porażce...Tymczasem Barca 2-0 VCF i jesteśmy w domu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?