mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio_87 Według mnie Legia zakończy sezon w top10. Jestem pewny, że nie spadną
2
@MessiForeverTheBest Mnie natomiast męczą najbardziej takie komentarze
0
Polsat wrzucił na YT cały odcinek Kiepskich ,,Ogór" jak ktoś chce obejrzeć :) Jest też kilka innych odcinków, między innymi sylwestrowy odcinek specjalny z Krzysztofem Krawczykiem i bohaterami Miodowych Lat.
2
Karny w meczu Realu i to nie dla nich? Świat się kończy :)
6
Na szczęście nie stać Barcelony na to, żeby za niego tyle zapłacić. Za takie pieniądze kilka pozycji można zabezpieczyć bardzo dobrymi piłkarzami.
0
Rywal Lecha nie oddał kompletnie żadnego strzału przez cały mecz, grając u siebie XD Groźny rywal, sama nazwa dużo mówi z kim mamy do czynienia jak widać.
1
Widzę, że Arsenal rozpoczął proces defekacji przed kiblem na ostatniej prostej
2
@mordini123 Wbrew pozorom, może być ciekawie. Na pewno nie mam zamiaru oglądać Realu, bez przesady.
2
@Arkon Urzędowska to totalnie mój typ kobiety :) Ale z żadnego filmu jej nie kojarzę, musiałem sprawdzić kto to.
13
Niestety nas to raczej nie dotyczy
0
@lithotripter Dobra, w biegu źle przeczytałem haha
2
@marcin62 Ciekawe jakieś procesy myślowe go zaprowadziły do tego, żeby Modriciowi dać kartkę w tej sytuacji
0
@Tasde Taa, niezłe po równo XD
1
@Gaucho Dlatego ja nie oglądam meczów Realu, oprócz klasyków. Nie wiem po co sobie to robić i tylko się wkurzać, tym bardziej, że zbyt przyjemnie dla oka to oni nie grają.
7
Dobrze, że chociaż w skokach tą ostatnią serię odwołali, bo tak to by mi dupsko pękło po dzisiejszym wieczorze XD
1
@norbi77 Szczerze mówiąc w pierwszej chwili sam nie widziałem tego nadepnięcia i myślałem, że nie było faulu. A to ewidentny faul, niesamowite, że to przeszło.
1
Ludzie, co wy piszecie. Przez sędziego przegrywają? Nie, przez samych siebie przegrywają. Nieskuteczność w ataku, obrona dziurawa, totalnie nic nie gra. Najłatwiej zwalić wszystko na sędziów, nie da się tego czytać.
1
Reis jak ładnie z progu wyszedł
2
Wyobraźcie sobie koszulkę Joanna Garcii w pełnym słońcu, już teraz daje po oczach
0
@tomek8756 Najgorsze jest to, że tacy faceci naprawdę istnieją, nie raz dziewczyny z którymi się spotykałem mi pokazywały takich ananasków
0
@gumaz Totalny luz
0
@Bilon87 Nie mam takich kontaktów na szczęście :)
1
@FcPortoFan1999 A Legia zamiast trafić do 1. ligi zawita w La Liga
1
@Bilon87 Jak zrobisz to na wizji w telewizji Republika, to aż ci piwo postawię
0
@FcPortoFan1999 Za Legię
1
Atletico bardzo równe w ostatnim czasie: wysoka wygrana z Betisem, porażka z Betisem, demolka Barcelony i teraz przegrana 3-0 z Rayo. Do Ekstraklasy by się nadawali idealnie.
0
@AmigoBlancos Ministra XD Zawsze mnie bawi ten zwrot
0
@tomek8756 Zawsze omijałem, jakoś nie zachęcało
8
Można w tych czasach pisać użytkownik, czy już trzeba używać zwrotu: osoba użytkująca?
0
@MessiForeverTheBest Szkoda, bo fajne stroje, dużo ładniejsze od tych pomarańczowych