0

@Nazio_87 Według mnie Legia zakończy sezon w top10. Jestem pewny, że nie spadną

2

@MessiForeverTheBest Mnie natomiast męczą najbardziej takie komentarze

0

Polsat wrzucił na YT cały odcinek Kiepskich ,,Ogór" jak ktoś chce obejrzeć :) Jest też kilka innych odcinków, między innymi sylwestrowy odcinek specjalny z Krzysztofem Krawczykiem i bohaterami Miodowych Lat.

2

Karny w meczu Realu i to nie dla nich? Świat się kończy :)

6

Na szczęście nie stać Barcelony na to, żeby za niego tyle zapłacić. Za takie pieniądze kilka pozycji można zabezpieczyć bardzo dobrymi piłkarzami.

0

Rywal Lecha nie oddał kompletnie żadnego strzału przez cały mecz, grając u siebie XD Groźny rywal, sama nazwa dużo mówi z kim mamy do czynienia jak widać.

1

Widzę, że Arsenal rozpoczął proces defekacji przed kiblem na ostatniej prostej

2

@mordini123 Wbrew pozorom, może być ciekawie. Na pewno nie mam zamiaru oglądać Realu, bez przesady.

2

@Arkon Urzędowska to totalnie mój typ kobiety :) Ale z żadnego filmu jej nie kojarzę, musiałem sprawdzić kto to.

13

Niestety nas to raczej nie dotyczy

0

@lithotripter Dobra, w biegu źle przeczytałem haha

2

@marcin62 Ciekawe jakieś procesy myślowe go zaprowadziły do tego, żeby Modriciowi dać kartkę w tej sytuacji

0

@Tasde Taa, niezłe po równo XD

1

@Gaucho Dlatego ja nie oglądam meczów Realu, oprócz klasyków. Nie wiem po co sobie to robić i tylko się wkurzać, tym bardziej, że zbyt przyjemnie dla oka to oni nie grają.

7

Dobrze, że chociaż w skokach tą ostatnią serię odwołali, bo tak to by mi dupsko pękło po dzisiejszym wieczorze XD

1

@norbi77 Szczerze mówiąc w pierwszej chwili sam nie widziałem tego nadepnięcia i myślałem, że nie było faulu. A to ewidentny faul, niesamowite, że to przeszło.

1

Ludzie, co wy piszecie. Przez sędziego przegrywają? Nie, przez samych siebie przegrywają. Nieskuteczność w ataku, obrona dziurawa, totalnie nic nie gra. Najłatwiej zwalić wszystko na sędziów, nie da się tego czytać.

1

Reis jak ładnie z progu wyszedł

2

Wyobraźcie sobie koszulkę Joanna Garcii w pełnym słońcu, już teraz daje po oczach

0

@tomek8756 Najgorsze jest to, że tacy faceci naprawdę istnieją, nie raz dziewczyny z którymi się spotykałem mi pokazywały takich ananasków

0

@gumaz Totalny luz

0

@Bilon87 Nie mam takich kontaktów na szczęście :)

1

@FcPortoFan1999 A Legia zamiast trafić do 1. ligi zawita w La Liga

1

@Bilon87 Jak zrobisz to na wizji w telewizji Republika, to aż ci piwo postawię

0

@FcPortoFan1999 Za Legię

1

Atletico bardzo równe w ostatnim czasie: wysoka wygrana z Betisem, porażka z Betisem, demolka Barcelony i teraz przegrana 3-0 z Rayo. Do Ekstraklasy by się nadawali idealnie.

0

@AmigoBlancos Ministra XD Zawsze mnie bawi ten zwrot

0

@tomek8756 Zawsze omijałem, jakoś nie zachęcało

8

Można w tych czasach pisać użytkownik, czy już trzeba używać zwrotu: osoba użytkująca?

0

@MessiForeverTheBest Szkoda, bo fajne stroje, dużo ładniejsze od tych pomarańczowych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?