0

Wypróbują nową fife.

0

To się wysilili.

0

Gracie już w fife 14?

0

Chyba że są bezpłodni.

0

Nareszczieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

0

Dzieci tak mają.

0

To po co jesteś z Warszawy.Co tu jeszcze robisz? Przeprowadź się.

0

Bo Barca jest wyjątkowa.

0

Chyba darmowy zapas gumek na rok.

0

Real Madryt sieroty zremisowali z Xativą 0-0. Jak taki klub może zremisować z trzecioligowcem. Idioci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Dawać nam Olympiakos!!!!!!!!! To dopiero byłoby spustoszenie. Messi po kontuzji
wróci i ich zmiażdży z Neymarem.

0

Messi + Neymar = SPUSTOSZENIE

0

Teraz jeszcze lepszy rezultat z Villarrealem chłopcy.

0

Wczoraj wygrało City czy Bayern?

0

Bez 3 punktów będzie słabo.Wygra Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Chyba wiadomości nie oglądałeś.Messi został uniewinniony za tą sprawe.

0

Zdrowiej nam Tito!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ja bym wolał Suareza. Dużo lepszy jest od Kuna Aguero.

0

W tym sezonie są fajne ale najlepsze byly w zezonie 12/13.

0

Super pomysł

0

A kto go skosił bo nie oglądałem???????????

0

Messi powinien reklamować gre Assassin's Creed IV Black Flag.

0

Moim zdaniem czcionka z pucharu gampera jest lepsza .Wielki szacun dla Anki.

0

Może rozwiązałby się problem z rzutami rożnymi gdyby kupili lewego.

0

Szkoda bo przecież to jego ostatni sezon w Barcelonie.

0

skąd wiesz że nie

0

Fifa ma ligę mistrzów?Podobno to jest możliwe.Ale dobrze że ekstraklasa jest

0

Mówisz moim językiem.A dlaczego

0

Fifa 14 czy PES 2014? Jak myślicie?

0

ile?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?