mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wypróbują nową fife.
0
To się wysilili.
0
Gracie już w fife 14?
0
Chyba że są bezpłodni.
0
Nareszczieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
0
Dzieci tak mają.
0
To po co jesteś z Warszawy.Co tu jeszcze robisz? Przeprowadź się.
0
Bo Barca jest wyjątkowa.
0
Chyba darmowy zapas gumek na rok.
0
Real Madryt sieroty zremisowali z Xativą 0-0. Jak taki klub może zremisować z trzecioligowcem. Idioci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Dawać nam Olympiakos!!!!!!!!! To dopiero byłoby spustoszenie. Messi po kontuzji
wróci i ich zmiażdży z Neymarem.
0
Messi + Neymar = SPUSTOSZENIE
0
Teraz jeszcze lepszy rezultat z Villarrealem chłopcy.
0
Wczoraj wygrało City czy Bayern?
0
Bez 3 punktów będzie słabo.Wygra Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Chyba wiadomości nie oglądałeś.Messi został uniewinniony za tą sprawe.
0
Zdrowiej nam Tito!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ja bym wolał Suareza. Dużo lepszy jest od Kuna Aguero.
0
W tym sezonie są fajne ale najlepsze byly w zezonie 12/13.
0
Super pomysł
0
A kto go skosił bo nie oglądałem???????????
0
Messi powinien reklamować gre Assassin's Creed IV Black Flag.
0
Moim zdaniem czcionka z pucharu gampera jest lepsza .Wielki szacun dla Anki.
0
Może rozwiązałby się problem z rzutami rożnymi gdyby kupili lewego.
0
Szkoda bo przecież to jego ostatni sezon w Barcelonie.
0
skąd wiesz że nie
0
Fifa ma ligę mistrzów?Podobno to jest możliwe.Ale dobrze że ekstraklasa jest
0
Mówisz moim językiem.A dlaczego
0
Fifa 14 czy PES 2014? Jak myślicie?
0
ile?