mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda go bo przecież grał już coraz lepiej.
0
Niech będzie.
0
Napisz komentarz...Należy mu się pochwała bo dobrze ostatnio gra.
0
Ja teźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźź.
0
Chodź do nas w styczniu David!!!!!!!!!!!!!
0
Najlepszym wyjściem dla Valdesa jest moim zdaniem PSG.
0
Ter Stegena dawać na początek.Takiego bramkarz jak on nam potrzeba. Ma podobne warunki fizyczne do Neuera.Dobrze gra nogami.Nie ma co się zastanawiać tylko brać.Ale Aguero też by się przydał.
0
Chociaż będzie dobry mecz.Już w 1/8 będzie porządny test dla Barcy.
0
Nie rób tego Puyol ! Zlituj się nad kibicami Barcy.
0
A gdzie jest Cuenca ja się pytam?
0
Mamy Messiego. Fuck yeah!!!!!!!!!!
0
Hurt??????????????????Chyba chodziło ci o Harta.
0
Ja mam nc+.
0
Niech Arsenal sklepie Bayern.Wtedy nie byliby już takimi kozakami.
0
Najłatwiej będzie miał Man. Utd.Powinni gładko zjechać greków.
0
Nie strasz, nie strasz bo się zesrasz Pellegrińciu drogi.
0
I jeszcze Oierowi w bramce . Oczywiście z Cartageną.
0
Ja bym dał pograć ok. 45 min. Cuence.
0
W sklepie komputerowym.:D
0
Jak nie lubisz Sancheza to co tu robisz?
0
Jeszcze się zboki uśmiechają. Może Pique ma małego? Na Puyola nie chcą patrzeć.
0
Nie oglądam piłki halowej ale niech zwyciężą. Visca el Barca!!!!!!!!!!
0
Maradona to był piłkarz.
0
Gratulacje Pique. Trzeba to opić.
0
Dziwnie to wygląda. Gdzie oni się patrzą Pique??????
0
Olympiakos?????????????????? Coś ci jest??????????
0
Mam fife 14 na kompa.
0
Ale dopiero jak Messi przejdzie na emeryturę.
0
Na pewno będzie.
0
Messi wrócił z imprezy. Dziewczyna zrobiła mu zdjęcie żeby go skompromitować przed całym światem ,że chleje.Oczywiście to był żart.