0

Szkoda go bo przecież grał już coraz lepiej.

0

Niech będzie.

0

Napisz komentarz...Należy mu się pochwała bo dobrze ostatnio gra.

0

Ja teźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźź.

0

Chodź do nas w styczniu David!!!!!!!!!!!!!

0

Najlepszym wyjściem dla Valdesa jest moim zdaniem PSG.

0

Ter Stegena dawać na początek.Takiego bramkarz jak on nam potrzeba. Ma podobne warunki fizyczne do Neuera.Dobrze gra nogami.Nie ma co się zastanawiać tylko brać.Ale Aguero też by się przydał.

0

Chociaż będzie dobry mecz.Już w 1/8 będzie porządny test dla Barcy.

0

Nie rób tego Puyol ! Zlituj się nad kibicami Barcy.

0

A gdzie jest Cuenca ja się pytam?

0

Mamy Messiego. Fuck yeah!!!!!!!!!!

0

Hurt??????????????????Chyba chodziło ci o Harta.

0

Ja mam nc+.

0

Niech Arsenal sklepie Bayern.Wtedy nie byliby już takimi kozakami.

0

Najłatwiej będzie miał Man. Utd.Powinni gładko zjechać greków.

0

Nie strasz, nie strasz bo się zesrasz Pellegrińciu drogi.

0

I jeszcze Oierowi w bramce . Oczywiście z Cartageną.

0

Ja bym dał pograć ok. 45 min. Cuence.

0

W sklepie komputerowym.:D

0

Jak nie lubisz Sancheza to co tu robisz?

0

Jeszcze się zboki uśmiechają. Może Pique ma małego? Na Puyola nie chcą patrzeć.

0

Nie oglądam piłki halowej ale niech zwyciężą. Visca el Barca!!!!!!!!!!

0

Maradona to był piłkarz.

0

Gratulacje Pique. Trzeba to opić.

0

Dziwnie to wygląda. Gdzie oni się patrzą Pique??????

0

Olympiakos?????????????????? Coś ci jest??????????

0

Mam fife 14 na kompa.

0

Ale dopiero jak Messi przejdzie na emeryturę.

0

Na pewno będzie.

0

Messi wrócił z imprezy. Dziewczyna zrobiła mu zdjęcie żeby go skompromitować przed całym światem ,że chleje.Oczywiście to był żart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?