0

Mam Nsport to obejrzę.
P.S wie ktoś czy mecz City-Barca będzie w Nsport bo słyszałem że ma być.

0

Falque ładnie ich pojechał

0

Lepszy od Modricia.

0

WON z tej strony hejterze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Myślisz że jak skonczyłeś 5 lat to od razu jesteś taki kozak.

0

Messi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Po lidera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Będziesz pierwszy wiedział jaki jest wynik.

0

Hola hola nie przesadzaj już.

0

Sory że pytam ale ile jest?

0

Ja bym tak Arsenalu nie skreślał bo kiedyś musi się ta passa Bayernu skonczyć bo mnie już to irytuje.

0

W końcu są mocno zdeterminowani.

0

No właśnie bo dawno go nie było widać na FcBarca.com

0

Liczę na hat-trick Messiego.Przydałby mu się żeby ta forma wróciła.

0

Nie dziw się że cię minusują. Jak nie jesteś kibicem Barcy to WON na stronę Realu.

0

Zwycięstwo Kamila a teraz czas na 3pkt Barcy. VeB!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

0

Ciekawe czy dziś zagra Afellay?

0

Arletico bez bramkarza.Ciekawe kto ustanie z Realem.

0

Atletico się potknęło w meczu z Almerią i przegrali 2;0. Tego bym się nie spodziewał.Teraz będą grać z Realem.

0

Stracili już swój blask ale żeby się nie odrodzili na Barcę.

0

Wolę Vidicia.

0

Brać go!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Przypomina Modricia.

0

Witamy Manuela!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Może w końcu zagra Cuenca

0

Są jak widać do pokonania.Może Barcelonie też się uda wygrać na Etihad.

0

Piszesz komentarze jak jakaś blondynka z kawałów.

0

Chyba wyłączyłeś mózg jak pisałeś ten komentarz.

0

Za tyle pieniędzy to chyba wybudujesz nowy stadion z desek i pokryjesz go eternitem.

0

Fajnie że wróci Rafinha i Daulofeu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?