mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam Nsport to obejrzę.
P.S wie ktoś czy mecz City-Barca będzie w Nsport bo słyszałem że ma być.
0
Falque ładnie ich pojechał
0
Lepszy od Modricia.
0
WON z tej strony hejterze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Myślisz że jak skonczyłeś 5 lat to od razu jesteś taki kozak.
0
Messi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Po lidera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Będziesz pierwszy wiedział jaki jest wynik.
0
Hola hola nie przesadzaj już.
0
Sory że pytam ale ile jest?
0
Ja bym tak Arsenalu nie skreślał bo kiedyś musi się ta passa Bayernu skonczyć bo mnie już to irytuje.
0
W końcu są mocno zdeterminowani.
0
No właśnie bo dawno go nie było widać na FcBarca.com
0
Liczę na hat-trick Messiego.Przydałby mu się żeby ta forma wróciła.
0
Nie dziw się że cię minusują. Jak nie jesteś kibicem Barcy to WON na stronę Realu.
0
Zwycięstwo Kamila a teraz czas na 3pkt Barcy. VeB!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
0
Ciekawe czy dziś zagra Afellay?
0
Arletico bez bramkarza.Ciekawe kto ustanie z Realem.
0
Atletico się potknęło w meczu z Almerią i przegrali 2;0. Tego bym się nie spodziewał.Teraz będą grać z Realem.
0
Stracili już swój blask ale żeby się nie odrodzili na Barcę.
0
Wolę Vidicia.
0
Brać go!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Przypomina Modricia.
0
Witamy Manuela!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Może w końcu zagra Cuenca
0
Są jak widać do pokonania.Może Barcelonie też się uda wygrać na Etihad.
0
Piszesz komentarze jak jakaś blondynka z kawałów.
0
Chyba wyłączyłeś mózg jak pisałeś ten komentarz.
0
Za tyle pieniędzy to chyba wybudujesz nowy stadion z desek i pokryjesz go eternitem.
0
Fajnie że wróci Rafinha i Daulofeu.