0

Ale ten FabsFAN mnie irytuje.Dlaczego tak nie lubisz Alexisa ?

0

No i tak ma być.

0

Spoko skład.

0

Dobry i tylko za 25 mln.

0

Dlaczego oni chcą sprzedać Cesca i Alexisa skoro to dla nas ważni zawodnicy.

0

Sprzedać go.

0

Czyli drewno za Alexisa.

0

Ciekawe ilu sezonowców kibicuje od soboty Atletico

3

Kto głosował na Messiego jako najlepszego zawodnika meczu z Atletico?Przecież on nic praktycznie nie robił na tym boisku.

0

Cuenca dobrze grał?

0

Wolę Pedro a nie łysego 30-latka.

0

I 4 gole Messiego.

0

Najsprawiedliwiej by było gdyby Barca wygrała ligę Atletico Ligę Mistrzów a Real niech zostanie z Pucharem Króla.Wszyscy zdobyliby jakiś puchar.

0

Simeone to nie Mourinho.

0

Najlepszego.

0

Powinien zostać nowym trenerem według mnie.Puyol najlepiej zna styl gry Barcy i ten klub.

0

To będzie piękne pożegnanie.Dziękujemy.

0

Moim zdaniem zasłużył na Mundial.

0

A mówili że nie będzie miał już szans jak wrócił po kontuzji.

1

Zabierzcie mnie ze sobą!

3

Brać Courtoisa na bramkarza nr 1 i Ter Stegena jako bramkarza nr 2.Wtedy byśmy mieli dwóch fantastycznych bramkarzy.

0

Też uważam ze tak powinno być ale Zubi jest.

0

Brać go.

1

Głowka cię boli?

0

Od Cesca łapy precz!

0

Ja bym się bił o niego do ostatnich sekund okienka transferowego a nawet dłużej.Na niego można wydać dużo kasy.

8

Aż się płakać chce.

0

Do końca zycia będe o nim pamiętał.

0

Należało mu się taki pożegnanie.Walczył do końca.Spoczywaj w pokoju mistrzu!

0

Ta Marta na zdjęciu z Aguero napewno jest kobietą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?