mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ten FabsFAN mnie irytuje.Dlaczego tak nie lubisz Alexisa ?
0
No i tak ma być.
0
Spoko skład.
0
Dobry i tylko za 25 mln.
0
Dlaczego oni chcą sprzedać Cesca i Alexisa skoro to dla nas ważni zawodnicy.
0
Sprzedać go.
0
Czyli drewno za Alexisa.
0
Ciekawe ilu sezonowców kibicuje od soboty Atletico
3
Kto głosował na Messiego jako najlepszego zawodnika meczu z Atletico?Przecież on nic praktycznie nie robił na tym boisku.
0
Cuenca dobrze grał?
0
Wolę Pedro a nie łysego 30-latka.
0
I 4 gole Messiego.
0
Najsprawiedliwiej by było gdyby Barca wygrała ligę Atletico Ligę Mistrzów a Real niech zostanie z Pucharem Króla.Wszyscy zdobyliby jakiś puchar.
0
Simeone to nie Mourinho.
0
Najlepszego.
0
Powinien zostać nowym trenerem według mnie.Puyol najlepiej zna styl gry Barcy i ten klub.
0
To będzie piękne pożegnanie.Dziękujemy.
0
Moim zdaniem zasłużył na Mundial.
0
A mówili że nie będzie miał już szans jak wrócił po kontuzji.
1
Zabierzcie mnie ze sobą!
3
Brać Courtoisa na bramkarza nr 1 i Ter Stegena jako bramkarza nr 2.Wtedy byśmy mieli dwóch fantastycznych bramkarzy.
0
Też uważam ze tak powinno być ale Zubi jest.
0
Brać go.
1
Głowka cię boli?
0
Od Cesca łapy precz!
0
Ja bym się bił o niego do ostatnich sekund okienka transferowego a nawet dłużej.Na niego można wydać dużo kasy.
8
Aż się płakać chce.
0
Do końca zycia będe o nim pamiętał.
0
Należało mu się taki pożegnanie.Walczył do końca.Spoczywaj w pokoju mistrzu!
0
Ta Marta na zdjęciu z Aguero napewno jest kobietą?