mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
0
Z nim też nie mają.
0
Pewnie będzie wymęczone 2-0 dla Polaków
0
Licze na to że z Athletic zagra Ter Stegen!
1
Hejterzy Alvesa chyba zamkną w końcu gęby.Alves wczoraj zagrał b.dobrze.
0
Mundo Deportivo chyba powinno napisać ,,różowe pośmiewisko"
8
Suarez >James
Po co to dłużej rozpisywać?
0
Ja obstawiam 1 miejsce dla Barcy 2 PSG 3 Apoel 4 Ajax
0
Należałoby im się!
0
Krychowiak!-Brawo!
6
Musisz go od razu wyzywać od wieśniaków?
Pewnie zazdrościsz mu telewizora.
0
I mają jeszcze dobrego LO Siqueirę
0
Iniesta bardzo polubił się z Suarezem.
0
Czekałem na to zdjęcie od dawna!
5
James przed Suarezem i Balem. haha
0
Jutro decyzja TAS w sprawie kary dla Suareza!
0
Alexisa to chyba 99,9 % użytkowników tej strony lubi.Ja też!
0
Nie może tylko musi zostać wypożyczony!
0
Potwierdzone info!
0
Miło go znów widzieć na treningu.Jeszcze tylko Suarez i będzie ok.
0
UEFA Youth League.
0
A Suarez i Iniesta to co?
1
Jak nie jak tak!
0
Tak trzymaj!
0
Po co pan ugryzł Chielliniego?Gdzie go pan ugryzł?Czy pan to planował?
Takie pytania i to przez 8 godzin!
5
Nasz zarząd to nieporozumienie.
3
Ja tam w niego wierzę.Powodzenia Jeremy!
0
Podobno zniosą mu karę na treningi i mecze klubowe a zostanie tylko na mecze reprezentacji.
0
0.25-Bartre coś zaswędziało. :D
2
To będzie nasz drugi Neuer.