0

I zapomniałaś jak się pisze?

0

,,karzeł" -nawet Hala dzieci szacunku do Messiego nie mają.....

0

Llorente niech nie kupują bo on nas tylko osłabi

0

Statystyki BBC i MSN sobie porównaj i dopiero pisz.......

0

Komentarz usunięty

0

Benzema dziękuję za te wszystkie zepsute akcje

0

Mes que un club!

0

Nie rób spamu....i tak nikt tego nie czyta

0

On całą karierę jest kontuzjowany

25

Najlepsza wiadomość, która uszczęśliwiłaby każdego - Puyol rozegra jeszcze 1 lub 2 sezony w barwach Barcelony.....marzenie

1

Ja tylko Kovacicia i Pogbę

0

Nie news jest z dziś kolego i korzystam z Google Chrome.

0

Mamy Pogbę ludzie!

1

W Polsce chyba najważniejsze haha

0

Dziś po lidera Barcelono!!!!! VeB!!!!

1

Sędzia zobaczył że Messi już tylko 2 gole za Ronaldo więc dał mu karnego

0

Nasza siła defensywna już niedługo wróci!!!!

0

W końcu........................................

1

Wiem,wiem

2

A już kilku ,,znawców" chciało go sprzedać.Zgadzam się z Tb.

0

*Sergio Pique
Błąd w tekście.

0

Szpital to już go chyba kupił.

1

Jak Sterling.

0

I co my teraz zrobimy?

0

Pierwszy mecz ćwierćfinałowy w Pucharze Króla przeciwko Atletico Madryt będzie transmitowany na TVP1!
21 stycznia (Środa), godz. 21:55, CAMP NOU. !

1

Ta cieszynka Suareza, Messiego i Neymara wspaniała!

0

Profilowe masz na fb a to jest AVATAR.

0

U mnie wczoraj wyłączyli bo wiało i to nieźle.

0

Obyś miał rację...

1

Nie obrażaj go!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?