mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I zapomniałaś jak się pisze?
0
,,karzeł" -nawet Hala dzieci szacunku do Messiego nie mają.....
0
Llorente niech nie kupują bo on nas tylko osłabi
0
Statystyki BBC i MSN sobie porównaj i dopiero pisz.......
0
Komentarz usunięty
0
Benzema dziękuję za te wszystkie zepsute akcje
0
Mes que un club!
0
Nie rób spamu....i tak nikt tego nie czyta
0
On całą karierę jest kontuzjowany
25
Najlepsza wiadomość, która uszczęśliwiłaby każdego - Puyol rozegra jeszcze 1 lub 2 sezony w barwach Barcelony.....marzenie
1
Ja tylko Kovacicia i Pogbę
0
Nie news jest z dziś kolego i korzystam z Google Chrome.
0
Mamy Pogbę ludzie!
1
W Polsce chyba najważniejsze haha
0
Dziś po lidera Barcelono!!!!! VeB!!!!
1
Sędzia zobaczył że Messi już tylko 2 gole za Ronaldo więc dał mu karnego
0
Nasza siła defensywna już niedługo wróci!!!!
0
W końcu........................................
1
Wiem,wiem
2
A już kilku ,,znawców" chciało go sprzedać.Zgadzam się z Tb.
0
*Sergio Pique
Błąd w tekście.
0
Szpital to już go chyba kupił.
1
Jak Sterling.
0
I co my teraz zrobimy?
0
Pierwszy mecz ćwierćfinałowy w Pucharze Króla przeciwko Atletico Madryt będzie transmitowany na TVP1!
21 stycznia (Środa), godz. 21:55, CAMP NOU. !
1
Ta cieszynka Suareza, Messiego i Neymara wspaniała!
0
Profilowe masz na fb a to jest AVATAR.
0
U mnie wczoraj wyłączyli bo wiało i to nieźle.
0
Obyś miał rację...
1
Nie obrażaj go!