2

Dorek15 i wachaFCB jakie kozackie sny xd ;-)

0

Może komentarz na TVP1 nie będzie wcale taki zły ;-)

0

Jutro specjalnie urywam się wcześniej z ogniska żeby obejrzeć finał mojej ukochanej Barcy! Po zwycięstwo i dopełnienie trypletu!! Vamos !!!!!!!!!!!

0

Ja znam taką ,która interesuje się piłką nożną ale kibicuje Realowi :-) W sumie to jej jedyny minus xd

8

Powodzenia z tą dziewczyną ;-)

6

Też tak uważam.Jak byśmy kupili Coutinho i Pogbę to linia pomocy byłaby imponująca ;-)

1

Kozackie są te stroje zarówno domowe jak i wyjazdowe :-)

2

Campeones!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Dużo.......ale to jest możliwe ;-)

0

Dlaczego on??????

0

Nawzajem ;-)

0

No jest mega!!!!!

4

Ziomki polecam posłuchać muzyki przed meczem - polecam zespół Thousand Foot Krutch ;-)

0

Hahahahahhahahahahahahaahaahahahahahaahhahahaahhhahahahahaahha

0

Wszystkiego najlepszego Lucho!!!!!!!

0

Sorki Julka :-*

16

To był dla nich dobry mecz do 75 minuty bo nie stracili gola. O to chodziło.

12

Chyba tylko wiek porównałeś ;-)

0

Łapy precz od Lucho!!!!

1

Mielcarski i Pełka

0

Współczuję Ci stary.

2

Dobrze że mam Canal+ Sport bo tego komentarza na 1tvp 1 bym nie wytrzymał...

1

Środa 20:40 -the best time of the week!!!

0

No właśnie nie możemy dać im wygrać na Camp Nou!!!! VeB!!!!

0

Za 5 lat........

3

Agent Pogby jest podobno w Barcelonie.

0

Jeszcze 9 i zrobimy skład w przyszłości :-)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?