mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dorek15 i wachaFCB jakie kozackie sny xd ;-)
0
Może komentarz na TVP1 nie będzie wcale taki zły ;-)
0
Jutro specjalnie urywam się wcześniej z ogniska żeby obejrzeć finał mojej ukochanej Barcy! Po zwycięstwo i dopełnienie trypletu!! Vamos !!!!!!!!!!!
0
Ja znam taką ,która interesuje się piłką nożną ale kibicuje Realowi :-) W sumie to jej jedyny minus xd
8
Powodzenia z tą dziewczyną ;-)
6
Też tak uważam.Jak byśmy kupili Coutinho i Pogbę to linia pomocy byłaby imponująca ;-)
1
Kozackie są te stroje zarówno domowe jak i wyjazdowe :-)
2
Campeones!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Dużo.......ale to jest możliwe ;-)
0
Dlaczego on??????
0
Nawzajem ;-)
0
No jest mega!!!!!
4
Ziomki polecam posłuchać muzyki przed meczem - polecam zespół Thousand Foot Krutch ;-)
0
Hahahahahhahahahahahahaahaahahahahahaahhahahaahhhahahahahaahha
5
haha
http://fangol.pl/view/98354/pechowiec-vermaelen
0
Wszystkiego najlepszego Lucho!!!!!!!
0
Sorki Julka :-*
16
To był dla nich dobry mecz do 75 minuty bo nie stracili gola. O to chodziło.
12
Chyba tylko wiek porównałeś ;-)
0
Łapy precz od Lucho!!!!
1
Mielcarski i Pełka
0
Współczuję Ci stary.
2
Dobrze że mam Canal+ Sport bo tego komentarza na 1tvp 1 bym nie wytrzymał...
1
Środa 20:40 -the best time of the week!!!
0
No właśnie nie możemy dać im wygrać na Camp Nou!!!! VeB!!!!
0
Za 5 lat........
3
Agent Pogby jest podobno w Barcelonie.
0
Jeszcze 9 i zrobimy skład w przyszłości :-)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty