mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Tego mi brakowało właśnie,ponownie El Clasico w superpucharze ;)
0
Na jakiej pozycji grasz?;)
0
Czy Nike naprawdę nie potrafi zrobić lepszych wzorów koszulek? ;/
8
Miejmy nadzieję,że do bramki ;)
3
Ja czekam na finał Atletico-Juventus ;)
3
No co,za nim jeszcze Neuer stał ;)
0
Poza tymi ,,drobnymi" pomyłkami sędziowie byli perfekcyjni ;)
1
Nooo,ten Kasai dobrze zagrał
1
Dla Realu linie spalonego są krzywymi
0
Jeden wystarczy
6
I tak niech zostanie już do końca ;)
16
Druga dopisana z litości ;)
0
Ciekawe czy cały album będzie tak wyglądał.Jak na razie właśnie na to się zanosi ;/
1
Paco akurat gra ostatnio dobrze i myślę,że jeszcze da nam dużo radości
0
Juventus jest bardziej klasową drużyną i wyrachowaną niż PSG .Ale pozostaje nam wierzyć Barceloniści! Dopóki piłka w grze...
1
Zobaczył taką gwiazdę,nie dziwię mu się ;)
0
Mi wszystkie buforują ;/
0
Też bym prosił ;)
1
Tam to potrzeba rewolucji i to nie małej
0
Liczą się wtedy bezpośrednie stracia
0
Real bd miał po tym meczu 3 pkt przewagi nad nami + do tego jeden mecz zaległy
0
Puchar Króla-tego nie da się zjebać chyba
0
Też myślę,że w 2 połowie im nastrzelają.Jestem dziwnie spokojny
1
Ja już powoli tracę nadzieję,że on odpali.Zagrał już naprawdę sporo meczów a dalej gra bardzo słabo :/
0
Gościu jeszcze się pierwsza połowa nawet nie skończyła....
3
Ale na razie szkoda takiego gościa,żeby trenował reprezentację
0
Kaziu Węgrzyn coś słabooo.....
2
Spacerek ziomuś ;) Pogoda fajna
0
A tu przyjdzie do nas razem z Wengerem ;)
0
Da ktoś streama?Mój strasznie laguje :/