28

Tego mi brakowało właśnie,ponownie El Clasico w superpucharze ;)

0

Na jakiej pozycji grasz?;)

0

Czy Nike naprawdę nie potrafi zrobić lepszych wzorów koszulek? ;/

8

Miejmy nadzieję,że do bramki ;)

3

Ja czekam na finał Atletico-Juventus ;)

3

No co,za nim jeszcze Neuer stał ;)

0

Poza tymi ,,drobnymi" pomyłkami sędziowie byli perfekcyjni ;)

1

Nooo,ten Kasai dobrze zagrał

1

Dla Realu linie spalonego są krzywymi

0

Jeden wystarczy

6

I tak niech zostanie już do końca ;)

16

Druga dopisana z litości ;)

0

Ciekawe czy cały album będzie tak wyglądał.Jak na razie właśnie na to się zanosi ;/

1

Paco akurat gra ostatnio dobrze i myślę,że jeszcze da nam dużo radości

0

Juventus jest bardziej klasową drużyną i wyrachowaną niż PSG .Ale pozostaje nam wierzyć Barceloniści! Dopóki piłka w grze...

1

Zobaczył taką gwiazdę,nie dziwię mu się ;)

0

Mi wszystkie buforują ;/

0

Też bym prosił ;)

1

Tam to potrzeba rewolucji i to nie małej

0

Liczą się wtedy bezpośrednie stracia

0

Real bd miał po tym meczu 3 pkt przewagi nad nami + do tego jeden mecz zaległy

0

Puchar Króla-tego nie da się zjebać chyba

0

Też myślę,że w 2 połowie im nastrzelają.Jestem dziwnie spokojny

1

Ja już powoli tracę nadzieję,że on odpali.Zagrał już naprawdę sporo meczów a dalej gra bardzo słabo :/

0

Gościu jeszcze się pierwsza połowa nawet nie skończyła....

3

Ale na razie szkoda takiego gościa,żeby trenował reprezentację

0

Kaziu Węgrzyn coś słabooo.....

2

Spacerek ziomuś ;) Pogoda fajna

0

A tu przyjdzie do nas razem z Wengerem ;)

0

Da ktoś streama?Mój strasznie laguje :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?