0

Mogłem urodzić się 10 lat wcześniej

1

A później prawdopodobnie budownictwo :D

1

Ja pierwszy tydzień matma i informatyka od 8 do 13 :O

2

Wy też chodzicie do szkoły w ferie,maturzyści? :D

5

Fryzura trochę na naszego Rutkowskiego :D

0

-19 - Zidane dalej wierzy w swój zespół

0

Oni na tym Anoeta jakiś gaz barcelonobójczy puszczają,czy co?

0

Jedziem tam

11

Co jest do cholery z tym Anoeta?

0

Jestem dziwnie spokojny o ten mecz

0

Są tu jacyś wokaliści?Mam kilka pytań :D

0

Czy oni tylko wypożyczać potrafią?Z drugiej strony lepsze to niż płacenie mu pensji za siedzenie na trybunach :/

0

U mnie 4 luty :D

0

Z polskich to Luxtorpeda,a z zagranicznych polecam Breaking Benjamin,Linkin Park,Parkway Drive,Rise Against

0

Paulinho odskakuje jeszcze bardziej Ronaldo ;)

0

Crisa ZP niesie ;)

1

Najlepszy skoczek w historii

2

Z Benzemą w tym sezonie stosują no-look shoty

0

Ciekawe jak skoczy Stoch. Ciekawe kiedy złapie dobrą formę

0

I jak tam gra nasz ,, najlepszy piłkarz w historii"?

0

Po samym nicku widać,że jesteś trollem

5

No tak,ligę portugalską stać,a LaLiga już nie...Tebas to powinien razem z Bartomeu wyjechać jak najszybciej i jak najdalej

3

Ja ze swoją skończę w sobotę. Już tydzień się mrozi ;) A tak btw to gratulacje! ;)

3

Dla nich to FC Lewandowski

0

Pojechał na galę ZP

7

Trudno się z tobą nie zgodzić.To jest Europa,a jak Azjaci chcą obejrzeć,to niech wstają w nocy,nic im się nie stanie jeśli SB raz zarwą noc.Również pozdrawiam ;)

0

Sam się za takiego do końca nie uważam ;)

24

Czyli jesteś normalną osobą

1

Ale do czasu :)

0

Na inne za słaby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?