mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mogłem urodzić się 10 lat wcześniej
1
A później prawdopodobnie budownictwo :D
1
Ja pierwszy tydzień matma i informatyka od 8 do 13 :O
2
Wy też chodzicie do szkoły w ferie,maturzyści? :D
5
Fryzura trochę na naszego Rutkowskiego :D
0
-19 - Zidane dalej wierzy w swój zespół
0
Oni na tym Anoeta jakiś gaz barcelonobójczy puszczają,czy co?
0
Jedziem tam
11
Co jest do cholery z tym Anoeta?
0
Jestem dziwnie spokojny o ten mecz
0
Są tu jacyś wokaliści?Mam kilka pytań :D
0
Czy oni tylko wypożyczać potrafią?Z drugiej strony lepsze to niż płacenie mu pensji za siedzenie na trybunach :/
0
U mnie 4 luty :D
0
Z polskich to Luxtorpeda,a z zagranicznych polecam Breaking Benjamin,Linkin Park,Parkway Drive,Rise Against
0
Paulinho odskakuje jeszcze bardziej Ronaldo ;)
0
Crisa ZP niesie ;)
1
Najlepszy skoczek w historii
2
Z Benzemą w tym sezonie stosują no-look shoty
0
Ciekawe jak skoczy Stoch. Ciekawe kiedy złapie dobrą formę
0
I jak tam gra nasz ,, najlepszy piłkarz w historii"?
0
Po samym nicku widać,że jesteś trollem
5
No tak,ligę portugalską stać,a LaLiga już nie...Tebas to powinien razem z Bartomeu wyjechać jak najszybciej i jak najdalej
3
Ja ze swoją skończę w sobotę. Już tydzień się mrozi ;) A tak btw to gratulacje! ;)
3
Dla nich to FC Lewandowski
0
Pojechał na galę ZP
7
Trudno się z tobą nie zgodzić.To jest Europa,a jak Azjaci chcą obejrzeć,to niech wstają w nocy,nic im się nie stanie jeśli SB raz zarwą noc.Również pozdrawiam ;)
0
Sam się za takiego do końca nie uważam ;)
24
Czyli jesteś normalną osobą
1
Ale do czasu :)
0
Na inne za słaby