mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mostowiakom dom spalił huligan jeden :D
2
Tu to karny był jak nic
0
Najlepiej niech wyjdzie i zamknie je za sobą
0
Pogódź się z tym,że nie każdy myśli jak ty, polecam
0
Dla nikogo bym tego nie zrobił
3
Każdy interpretuje na swój sposób,ja bym nie gwizdnął :D
3
Płacz dzieci o karnego dla Messiego na tej stronie mnie śmieszy
1
Miał upaść jak kłoda na plecy? Zastanów się gościu
0
Umtiti miał ją nienaturalnie ułożoną tu Islandczyk podpierał upadek. 2 różne sytuacje
6
80% osób tutaj jest oburzona,bo Messi nie dostał karnego...Co Islandczyk miał zrobić z tą ręką?
2
Zawodnik upadał i podpierał się ręką i piłka w nią uderzyła. Wg mnie prawidłowa decyzja
2
Fajną ripostą byłby dwumecz Realu z City w LM w przyszłym sezonie,w którym City by ich odprawiło do Madrytu ;)
1
Pokazał,że tak naprawdę sra na hiszpańską federację piłkarską. Real jest specyficznym klubem
2
Perez jeszcze się skarży, no co za kasztan...
1
Czyli można ich nazwać Ciules?
1
Z całym szacunkiem dla niego, ale to nie jest zawodnik na klub z topu
0
Zrobi ankietę dla kibiców
0
W sm to na półfinał LM z udziałem Barcy możemy się nakręcać co 4 lata z Bartomeu na stanowisku
0
Tak apropo niedźwiedzi,to ciekawe czy Putin wjedzie na nim dziś na murawę przed meczem :D
7
W sumie to lepiej, że to kucharka a nie Messi, do którego Samcio ma taką słabość :D
2
Tak,za 18 mln jak dobrze pamiętam
1
Mnie najbardziej interesują mecze Polaków na tych mistrzostwach i te,w których może być dużo emocji. Mecz otwarcia nie zapowiada się jakoś emocjonująco, więc pewnie nawet go nie obejrzę
0
Arabia pewnie na całym mundialu tych 3 bramek nie wciśnie. Ja wyczuwam nudny mecz i bezbramkowy remis, ewentualnie 1-0 dla Rosji
39
Bo mundial jest raz na 4 lata i dla wielu osób jest najlepszą imprezą piłkarską na świecie, dlatego wywołuje tyle emocji i takie poruszenie,mecze Barcy to codzienność
0
Czoło się cofa? :D
2
Ja myślę,że już nim został,bo przygotowywał zespół 2 lata do mistrzostw świata i na własne życzenie wyleciał 2 dni przed imprezą
0
Oczywiście 4-4-2 najlepsza z Milikiem i Lewym z przodu
19
Griezmann stworzy nowy serial,coś na miarę ,,13 powodów dlaczego odchodzę/zostaję w Atletico"
5
Mam nadzieję, że sb nie poradzi
1
Telewizory LG również polecam :)