1

Mostowiakom dom spalił huligan jeden :D

2

Tu to karny był jak nic

0

Najlepiej niech wyjdzie i zamknie je za sobą

0

Pogódź się z tym,że nie każdy myśli jak ty, polecam

0

Dla nikogo bym tego nie zrobił

3

Każdy interpretuje na swój sposób,ja bym nie gwizdnął :D

3

Płacz dzieci o karnego dla Messiego na tej stronie mnie śmieszy

1

Miał upaść jak kłoda na plecy? Zastanów się gościu

0

Umtiti miał ją nienaturalnie ułożoną tu Islandczyk podpierał upadek. 2 różne sytuacje

6

80% osób tutaj jest oburzona,bo Messi nie dostał karnego...Co Islandczyk miał zrobić z tą ręką?

2

Zawodnik upadał i podpierał się ręką i piłka w nią uderzyła. Wg mnie prawidłowa decyzja

2

Fajną ripostą byłby dwumecz Realu z City w LM w przyszłym sezonie,w którym City by ich odprawiło do Madrytu ;)

1

Pokazał,że tak naprawdę sra na hiszpańską federację piłkarską. Real jest specyficznym klubem

2

Perez jeszcze się skarży, no co za kasztan...

1

Czyli można ich nazwać Ciules?

1

Z całym szacunkiem dla niego, ale to nie jest zawodnik na klub z topu

0

Zrobi ankietę dla kibiców

0

W sm to na półfinał LM z udziałem Barcy możemy się nakręcać co 4 lata z Bartomeu na stanowisku

0

Tak apropo niedźwiedzi,to ciekawe czy Putin wjedzie na nim dziś na murawę przed meczem :D

7

W sumie to lepiej, że to kucharka a nie Messi, do którego Samcio ma taką słabość :D

2

Tak,za 18 mln jak dobrze pamiętam

1

Mnie najbardziej interesują mecze Polaków na tych mistrzostwach i te,w których może być dużo emocji. Mecz otwarcia nie zapowiada się jakoś emocjonująco, więc pewnie nawet go nie obejrzę

0

Arabia pewnie na całym mundialu tych 3 bramek nie wciśnie. Ja wyczuwam nudny mecz i bezbramkowy remis, ewentualnie 1-0 dla Rosji

39

Bo mundial jest raz na 4 lata i dla wielu osób jest najlepszą imprezą piłkarską na świecie, dlatego wywołuje tyle emocji i takie poruszenie,mecze Barcy to codzienność

0

Czoło się cofa? :D

2

Ja myślę,że już nim został,bo przygotowywał zespół 2 lata do mistrzostw świata i na własne życzenie wyleciał 2 dni przed imprezą

0

Oczywiście 4-4-2 najlepsza z Milikiem i Lewym z przodu

19

Griezmann stworzy nowy serial,coś na miarę ,,13 powodów dlaczego odchodzę/zostaję w Atletico"

5

Mam nadzieję, że sb nie poradzi

1

Telewizory LG również polecam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?