mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kibic Chorwacji wyglądał jak Rudzki :)
0
I jak idzie rekrutacja na studia cules? :D
1
A tymczasem Arsenal kupił Leno,a Liverpool trzyma Kariusa
1
Akurat finał Euro 2 lata temu był najgorszym finałem jaki w życiu obejrzałem. Teraz mam realne przesłanki, żeby obawiać się powtórki, patrząc na grę obu wymienionych wyżej ekip
20
Obawiam się finału Francja-Anglia i emocji jak w finale Euro 2016, czyli braku emocji
4
Wtedy jest pierwszy lepszy
0
No fakt, umknęło mi :)
2
Nie lubię Anglii,niech Chorwaci ich wyślą do domu. Mają duże szanse na to
1
Ostatniego Putin bd strzelał
0
Pół Anglik-pół Niemiec
0
Piękne mają te bluzy Szwajcarzy
0
Najlepszy trener reprezentacji od wielu wielu lat
0
Ale Nawałka jest Polakiem, więc jest lepszy :D
1
Ale chciałbym Nawałkę w Legii teraz, byłoby spoko
0
Ja miałem 68 i jestem zadowolony :)
1
Pijemy maturzysty!Jest co opijać :D
3
U mnie 100 siadło :D
1
Na ulicy można wyłapać lepszych ekspertów
1
To niezła cenzura XD
0
Tak sobie napisali, żeby gazeta się sprzedawała
0
Maradona unosi inny puchar w Rosji, nawet śmiechłem :)
1
Zaokrągliła się i to ostro
0
Teraz się rozpływają nad Crisem
0
Ciekawe co bd gadane o Messim na TVP Sport w tej zapowiedzi
1
Taktyczny,bo może dobra nuta :D
28
Nie,bo jest argentyńskim Milikiem :D
0
Szkoda,że jtr go nie będzie :/
0
Może Niemcy jutro poczekają na Polaków i ich podrzucą, przecież mają po drodze :D
0
Świetny duet komentatorów na TVP 2. Bardzo przyjemnie się ich słucha
0
Fajnie by było obejrzeć rewanż Brazylii na Niemcach