4

Kibic Chorwacji wyglądał jak Rudzki :)

0

I jak idzie rekrutacja na studia cules? :D

1

A tymczasem Arsenal kupił Leno,a Liverpool trzyma Kariusa

1

Akurat finał Euro 2 lata temu był najgorszym finałem jaki w życiu obejrzałem. Teraz mam realne przesłanki, żeby obawiać się powtórki, patrząc na grę obu wymienionych wyżej ekip

20

Obawiam się finału Francja-Anglia i emocji jak w finale Euro 2016, czyli braku emocji

4

Wtedy jest pierwszy lepszy

0

No fakt, umknęło mi :)

2

Nie lubię Anglii,niech Chorwaci ich wyślą do domu. Mają duże szanse na to

1

Ostatniego Putin bd strzelał

0

Pół Anglik-pół Niemiec

0

Piękne mają te bluzy Szwajcarzy

0

Najlepszy trener reprezentacji od wielu wielu lat

0

Ale Nawałka jest Polakiem, więc jest lepszy :D

1

Ale chciałbym Nawałkę w Legii teraz, byłoby spoko

0

Ja miałem 68 i jestem zadowolony :)

1

Pijemy maturzysty!Jest co opijać :D

3

U mnie 100 siadło :D

1

Na ulicy można wyłapać lepszych ekspertów

1

To niezła cenzura XD

0

Tak sobie napisali, żeby gazeta się sprzedawała

0

Maradona unosi inny puchar w Rosji, nawet śmiechłem :)

1

Zaokrągliła się i to ostro

0

Teraz się rozpływają nad Crisem

0

Ciekawe co bd gadane o Messim na TVP Sport w tej zapowiedzi

1

Taktyczny,bo może dobra nuta :D

28

Nie,bo jest argentyńskim Milikiem :D

0

Szkoda,że jtr go nie będzie :/

0

Może Niemcy jutro poczekają na Polaków i ich podrzucą, przecież mają po drodze :D

0

Świetny duet komentatorów na TVP 2. Bardzo przyjemnie się ich słucha

0

Fajnie by było obejrzeć rewanż Brazylii na Niemcach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?