mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dla was też ta matura z majmy była tak łatwa? :)
4
Na notatniku widzieli tylko błędy na korzyść Barcelony,a w drugą stronę to już nie. Tam chyba 80% tej strony to jest w wieku poniżej 10 lat,albo mentalne dzieci.
1
Łatwiej smycz zapiąć
0
To może powtórka Messiego sprzed roku?
15
Z roku na rok staję się coraz większym antymadristą i czuję wręcz odrazę do tego klubu.
0
A gdzie polskie ,,El klasyki"? :)
1
Z polskiego. Czuję,że nic nie pamiętam z tych lektur :)
0
Chyba znieśli badania wzroku u arbitrów ostatnio,bo to co się teraz dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie...
24
I zobaczymy tylko Cristiano bez koszulki... :/
3
To jak już miał się zabić,to mógł to zrobić samotnie,a nie w ten sposób, narażając innych...
0
Taki tam brak 3 karnych dla Bayernu w dwumeczu
0
Wyszedł na miasto z Lewym
0
To już mnie nie zdziwi
0
Jakieś niezawodne metody na kaca,guys?
0
W sumie to nic ciekawego na ten mundial
0
Najbardziej obawiam się rozszerzonej informatyki. Popełniłem błąd,że wgl ją wybrałem
17
Tytuł dość dwuznaczny
1
Sędziemu się podobało może
0
Może jeszcze są osoby,które wierzą ;)
1
Tak się wygrywa LM
4
A tymczasem na TVP 0-0 :D
1
Pójdę coś zjeść, żeby nie kusiło :)
10
Ja się boję włączyć streama i czytam Ła Ramblę :D
0
Chcieli trochę porozpływać się nad Lewym
0
Jak my wczoraj, tylko ,że już od pierwszego gwizdka :D
0
Juve
3
Suarez już w 1960 strzelał.Nie dziwi jego obecna gra ;)
102
Jak chce złapać rytm moczowy,to musi dużo pić :)
0
Gdyby starość zaczynała się trochę później, to czm nie :)
69
Bramkowy lepszy dla naszego bramkarza