5

Dla was też ta matura z majmy była tak łatwa? :)

4

Na notatniku widzieli tylko błędy na korzyść Barcelony,a w drugą stronę to już nie. Tam chyba 80% tej strony to jest w wieku poniżej 10 lat,albo mentalne dzieci.

1

Łatwiej smycz zapiąć

0

To może powtórka Messiego sprzed roku?

15

Z roku na rok staję się coraz większym antymadristą i czuję wręcz odrazę do tego klubu.

0

A gdzie polskie ,,El klasyki"? :)

1

Z polskiego. Czuję,że nic nie pamiętam z tych lektur :)

0

Chyba znieśli badania wzroku u arbitrów ostatnio,bo to co się teraz dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie...

24

I zobaczymy tylko Cristiano bez koszulki... :/

3

To jak już miał się zabić,to mógł to zrobić samotnie,a nie w ten sposób, narażając innych...

0

Taki tam brak 3 karnych dla Bayernu w dwumeczu

0

Wyszedł na miasto z Lewym

0

To już mnie nie zdziwi

0

Jakieś niezawodne metody na kaca,guys?

0

W sumie to nic ciekawego na ten mundial

0

Najbardziej obawiam się rozszerzonej informatyki. Popełniłem błąd,że wgl ją wybrałem

17

Tytuł dość dwuznaczny

1

Sędziemu się podobało może

0

Może jeszcze są osoby,które wierzą ;)

1

Tak się wygrywa LM

4

A tymczasem na TVP 0-0 :D

1

Pójdę coś zjeść, żeby nie kusiło :)

10

Ja się boję włączyć streama i czytam Ła Ramblę :D

0

Chcieli trochę porozpływać się nad Lewym

0

Jak my wczoraj, tylko ,że już od pierwszego gwizdka :D

0

Juve

3

Suarez już w 1960 strzelał.Nie dziwi jego obecna gra ;)

102

Jak chce złapać rytm moczowy,to musi dużo pić :)

0

Gdyby starość zaczynała się trochę później, to czm nie :)

69

Bramkowy lepszy dla naszego bramkarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?