0

Jest na tej stronie ktoś z okolic Płońska?

1

Parkway Drive mogę polecić

0

Jakaś wschodząca gwiazda polskiej piłki? :)

0

Gimbusiarscy fani Realu po 100 razy głosowali...

0

Nooo masz rację...To jego drugi mecz,już powinien być lepszy niż Neymar...

20

To z tym Benzemą to nawet dobre XD

0

I tak nie mógłby grać w LM

0

Flaszka jest dobra na wszystko

31

Panie,wracaj pan pić lepiej :D

2

I niestety to już klasa maturalna...ehhhh :/

0

Ja tam bym go nie wypędził,gdyby przyszedł ;D

1

Hmmmm...Figo powiadasz? To trzeba łeb świni szykować

0

Musiał się wrócić do Dortmundu

1

Myślisz,że Bartomeu by coś takiego wymyślił? ;D

6

Podobno dziś wyjdzie

0

Messi wiedział za co złapać :D

0

W styczniu nie

84

Kłamiesz, widzę po avatarze :D

3

http://www.fangol.pl/view/222435/coutinho-i-wiadomosc Coutinho naciska na transfer :D Wysyła jasne sygnały do Bartka

0

Raczej śpiewam

0

Mam nadzieję,że za kilka lat uda mi się stworzyć swój własny zespół :D

6

Muzyczne ziomuś,ale szanuję :D

0

Kolega niżej pytał o wykonawców,także ja zapytam o zespoły.Jakie są wasze ulubione?

4

Zwłaszcza Zenon :D

6

Najlepsze jest to,że zanim Barca sprzedała Neymara wyceniali go na 90 mln,a teraz jak zobaczyli,że Barca ma hajs, to od razu 150 mln...

3

To pozdrów tego Kloppa

3

Pamiętam jak w meczu rewanżowym z PSG po golu Cavaniego chciałem wyłączyć,ale się powstrzymałem.No i nie żałowałem :D

11

A siedź pan tu ile chcesz.

0

Kontuzja pleców-dobre sobie

0

Może jeszcze się odbędzie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?