mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest na tej stronie ktoś z okolic Płońska?
1
Parkway Drive mogę polecić
0
Jakaś wschodząca gwiazda polskiej piłki? :)
0
Gimbusiarscy fani Realu po 100 razy głosowali...
0
Nooo masz rację...To jego drugi mecz,już powinien być lepszy niż Neymar...
20
To z tym Benzemą to nawet dobre XD
0
I tak nie mógłby grać w LM
0
Flaszka jest dobra na wszystko
31
Panie,wracaj pan pić lepiej :D
2
I niestety to już klasa maturalna...ehhhh :/
0
Ja tam bym go nie wypędził,gdyby przyszedł ;D
1
Hmmmm...Figo powiadasz? To trzeba łeb świni szykować
0
Musiał się wrócić do Dortmundu
1
Myślisz,że Bartomeu by coś takiego wymyślił? ;D
6
Podobno dziś wyjdzie
0
Messi wiedział za co złapać :D
0
W styczniu nie
84
Kłamiesz, widzę po avatarze :D
3
http://www.fangol.pl/view/222435/coutinho-i-wiadomosc Coutinho naciska na transfer :D Wysyła jasne sygnały do Bartka
0
Raczej śpiewam
0
Mam nadzieję,że za kilka lat uda mi się stworzyć swój własny zespół :D
6
Muzyczne ziomuś,ale szanuję :D
0
Kolega niżej pytał o wykonawców,także ja zapytam o zespoły.Jakie są wasze ulubione?
4
Zwłaszcza Zenon :D
6
Najlepsze jest to,że zanim Barca sprzedała Neymara wyceniali go na 90 mln,a teraz jak zobaczyli,że Barca ma hajs, to od razu 150 mln...
3
To pozdrów tego Kloppa
3
Pamiętam jak w meczu rewanżowym z PSG po golu Cavaniego chciałem wyłączyć,ale się powstrzymałem.No i nie żałowałem :D
11
A siedź pan tu ile chcesz.
0
Kontuzja pleców-dobre sobie
0
Może jeszcze się odbędzie :D