mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja obejrzałem niedawno 2 części i naprawdę robi wrażenie ;)
0
Messi nie istniał,ok
0
A mi studio się nie podoba
1
Liverpool to mnie bardzo pozytywnie zaskoczył :D
0
Godnie zastąpi Benzemę
0
Mam taką jedną osobę, ale póki co żadne z nas nie chce zrobić pierwszego kroku
0
Czyja ręka jest na plecach Asensio?
0
Ciekawe ile tych szkrabów wykręcą :) Messi skuteczny jak na razie
43
Popierdzielał wczoraj jak mały samochodzik,widać,że głodny gry
0
No w sumie coś w tym jest ;)
12
Barca zmartwychwstała,teraz czekamy na Jezusa :)
0
Porównaj sb jakich mają trenerów te zespoły :)
1
Zawsze się zastanawiałem co ludzie mg widzieć w tym sporcie i dalej nwm
0
I znów LM w Walentynki i trzeba będzie dziewczynę czymś uspokoić ;)
1
Dobrze ukryłeś,aż nie wyczułem ;) Wzajemnie!
0
Dopiero zobaczyłem,że dostali od Leganes
0
Real już praktycznie ma po sezonie.Z taką grą PSG ich może nieźle skarcić
0
Arnaiza ktoś musi w rezerwach zastąpić,to jak znalazł będzie
0
2 piłki i bidon na wodę
8
Finał LM Barcy z Realem to by było coś
0
Ja się cieszę,bo ja mam tylko tydzień hah :)
2
Może wpadł mecz obejrzeć
0
Wiedzą,że nie mają szans,jeszcze ich ośmieszy i co będzie :D
0
Wspominał chyba,że zrobi, ale nie jestem do końca pewien
0
Za to co robi na boisku nie należy mu się ani odrobina szacunku.Jeszcze jak zanurkował...Rywal go prawie nie dotknął ,a on upadł na murawę jak rażony piorunem XD
39
W tym przypadku w głowie to samo co na głowie ;)
0
A to dobrej nocy życzę w takim razie :D
0
Widzę koleżanka też spać nie może :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Piękny w ich wykonaniu był sezon 12/13,aż chciało się ich oglądać