1

Ja obejrzałem niedawno 2 części i naprawdę robi wrażenie ;)

0

Messi nie istniał,ok

0

A mi studio się nie podoba

1

Liverpool to mnie bardzo pozytywnie zaskoczył :D

0

Godnie zastąpi Benzemę

0

Mam taką jedną osobę, ale póki co żadne z nas nie chce zrobić pierwszego kroku

0

Czyja ręka jest na plecach Asensio?

0

Ciekawe ile tych szkrabów wykręcą :) Messi skuteczny jak na razie

43

Popierdzielał wczoraj jak mały samochodzik,widać,że głodny gry

0

No w sumie coś w tym jest ;)

12

Barca zmartwychwstała,teraz czekamy na Jezusa :)

0

Porównaj sb jakich mają trenerów te zespoły :)

1

Zawsze się zastanawiałem co ludzie mg widzieć w tym sporcie i dalej nwm

0

I znów LM w Walentynki i trzeba będzie dziewczynę czymś uspokoić ;)

1

Dobrze ukryłeś,aż nie wyczułem ;) Wzajemnie!

0

Dopiero zobaczyłem,że dostali od Leganes

0

Real już praktycznie ma po sezonie.Z taką grą PSG ich może nieźle skarcić

0

Arnaiza ktoś musi w rezerwach zastąpić,to jak znalazł będzie

0

2 piłki i bidon na wodę

8

Finał LM Barcy z Realem to by było coś

0

Ja się cieszę,bo ja mam tylko tydzień hah :)

2

Może wpadł mecz obejrzeć

0

Wiedzą,że nie mają szans,jeszcze ich ośmieszy i co będzie :D

0

Wspominał chyba,że zrobi, ale nie jestem do końca pewien

0

Za to co robi na boisku nie należy mu się ani odrobina szacunku.Jeszcze jak zanurkował...Rywal go prawie nie dotknął ,a on upadł na murawę jak rażony piorunem XD

39

W tym przypadku w głowie to samo co na głowie ;)

0

A to dobrej nocy życzę w takim razie :D

0

Widzę koleżanka też spać nie może :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Piękny w ich wykonaniu był sezon 12/13,aż chciało się ich oglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?