2

P8 lite jest dobry do czasu.Po kilku miesiącach zaczyna się zacinać niestety

1

Nawet Bóg nam nie pomoże

1

Za 2 lata PSG wypłaci klauzulę :3

2

Umtiti może być kiedyś najlepszym stoperem na świecie. Już w tym wieku jest taki pewny i popełnia bardzo mało błędów. Oby więcej tak udanych transferów, ale to już chyba nie z tym zarządem...

0

Ciekawe jak będą koszulki Paulinho schodziły w sklepach :)

0

Szkoda im było kilka milionów na Asensio,a kupili 29-letniego Paulinho za 40 milionów.No brawo brawo...

0

Lepsze to niż 1/8 z Arsenalem.Zawsze coś

1

Ale jest młody Samper,który mógłby być powoli ogrywany.Myślę,że poradziłby sb jako zmiennik Busiego.

3

Jeśli ten zarząd zostanie jeszcze na kilka lat to tak pewnie się skończy :/ Będziemy drugim Milanem

0

Jeszcze Douglas

0

No w końcu są wakacje...

1

I tak za długa ta lista

0

A jak mieli zatrzymać Neymara?

1

Ja to najbardziej się obawiam tego,że włączą do tej transakcji Di Marię

4

Paco akurat jest dobrym zmiennikiem,więc o co ci chodzi?

0

Nie będzie miał za co żyć :/

0

A za co on miałby się zemścić na Barcelonie, przepraszam bardzo?

0

Douglas kocha swoją pensję w Barcelonie :-)

2

No właśnie,mamy młodego i zdolnego Sampera,którego trzeba już powoli wprowadzać do pierwszego składu. Ale nie, lepiej , żeby miejsce w składzie blokował mu 28-letni Paulinho ,za którego trzeba wydać 40 milionów. Niech ten zarząd się nie pogrąża...

0

Jeśli LP się utrzyma,to już nie będzie to samo :/ Drugiego takiego wokalisty nie ma i nie będzie...

0

Depresja, alkohol i narkotyki prawdopodobnie go wykończyły i zdecydował się na taki krok.A był to mój ulubiony wokalista, dzięki któremu zacząłem słuchać mocniejszych brzmień :/

0

Nazwisko ,,Fellaini" osobiście mnie przeraża :/Jeśli go sprowadzą,to chyba serio nasz zarząd robi wszystko, żeby było jak najmniej trofeów w następnym sezonie...

0

Przeoczyłem to słowo, przepraszam mój błąd :)

1

Żebyś tylko nie wymodlił ,,Paulinho fichado"

2

Ława do końca sezonu

7

Bardzo wiarygodne źródło, nie ma co... -,-

0

Jeśli będą też mecze na otwartym polsacie to jestem za ;) Tylko martwią mnie ci ,,komentatorzy",gdzie tylko Borka da się słuchać

1

I słowa dotrzymał

4

Wielka szkoda,bo bardzo pozytywny człowiek :/

6

Tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?