mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
P8 lite jest dobry do czasu.Po kilku miesiącach zaczyna się zacinać niestety
1
Nawet Bóg nam nie pomoże
1
Za 2 lata PSG wypłaci klauzulę :3
2
Umtiti może być kiedyś najlepszym stoperem na świecie. Już w tym wieku jest taki pewny i popełnia bardzo mało błędów. Oby więcej tak udanych transferów, ale to już chyba nie z tym zarządem...
0
Ciekawe jak będą koszulki Paulinho schodziły w sklepach :)
0
Szkoda im było kilka milionów na Asensio,a kupili 29-letniego Paulinho za 40 milionów.No brawo brawo...
0
Lepsze to niż 1/8 z Arsenalem.Zawsze coś
1
Ale jest młody Samper,który mógłby być powoli ogrywany.Myślę,że poradziłby sb jako zmiennik Busiego.
3
Jeśli ten zarząd zostanie jeszcze na kilka lat to tak pewnie się skończy :/ Będziemy drugim Milanem
0
Jeszcze Douglas
0
No w końcu są wakacje...
1
I tak za długa ta lista
0
A jak mieli zatrzymać Neymara?
1
Ja to najbardziej się obawiam tego,że włączą do tej transakcji Di Marię
4
Paco akurat jest dobrym zmiennikiem,więc o co ci chodzi?
0
Nie będzie miał za co żyć :/
0
A za co on miałby się zemścić na Barcelonie, przepraszam bardzo?
0
Douglas kocha swoją pensję w Barcelonie :-)
2
No właśnie,mamy młodego i zdolnego Sampera,którego trzeba już powoli wprowadzać do pierwszego składu. Ale nie, lepiej , żeby miejsce w składzie blokował mu 28-letni Paulinho ,za którego trzeba wydać 40 milionów. Niech ten zarząd się nie pogrąża...
0
Jeśli LP się utrzyma,to już nie będzie to samo :/ Drugiego takiego wokalisty nie ma i nie będzie...
0
Depresja, alkohol i narkotyki prawdopodobnie go wykończyły i zdecydował się na taki krok.A był to mój ulubiony wokalista, dzięki któremu zacząłem słuchać mocniejszych brzmień :/
0
Nazwisko ,,Fellaini" osobiście mnie przeraża :/Jeśli go sprowadzą,to chyba serio nasz zarząd robi wszystko, żeby było jak najmniej trofeów w następnym sezonie...
0
Przeoczyłem to słowo, przepraszam mój błąd :)
1
Żebyś tylko nie wymodlił ,,Paulinho fichado"
2
Ława do końca sezonu
7
Bardzo wiarygodne źródło, nie ma co... -,-
0
Jeśli będą też mecze na otwartym polsacie to jestem za ;) Tylko martwią mnie ci ,,komentatorzy",gdzie tylko Borka da się słuchać
1
I słowa dotrzymał
4
Wielka szkoda,bo bardzo pozytywny człowiek :/
6
Tak