2

Ale z drugiej strony coraz bliżej do wakacji ;)

1

Jeszcze zostało El Clasico i mecz z Atleti. Ale potknięcie może się przytrafić nawet z jednym z potencjalnych słabeuszy,więc wiesz

0

On chociaż bd reagował,a Bartomeu to tylko na meczach w loży sb siedzi no i w sumie tyle...

0

I to z Marsylią ;/

1

Czy chociażby Pepe w finale LM sezon temu ;)

2

Ja myślę,że to nie jest radość ;)

30

Aż strach było mrugnąć na tym meczu

0

Co chwila im się humor zmienia

0

Ewentualnie Fornalik za to zwycięstwo nad Legią ;)

5

W Paryżu powoli otwierają szampany :/

0

Tam akurat grali dobrze.Po prostu nie odnajdują się w tym klubie i w tym systemie gry .

2

On to sam powinien zostawić ten biedny klub ;) Tam potrzeba rewolucji

0

Jak myślicie,Wenger odejdzie z Arsenalu po tym sezonie?

0

PSG po prostu już nie ma prawa oddać nam tego ćwierćfinału. Niestety taka prawda...

0

Jestem kibicem ,ale jestem też realistą i powoli zaczynam wątpić w jakąkolwiek remontadę :/

0

Grają jak na razie na stojąco.Tak jakby wgl im nie zależało na tym ćwierćfinale....Ale trzeba wierzyć w remontadę.

1

To było do wyciągnięcia chyba :/

0

Wielkie dzięki !

0

Ja też bym prosił ;)

0

Bramka a'la Luis Suarez .

0

Gdzie on spalonego tam widział??

0

No dostał żółtą kartkę.Wg nich wystarczająca kara ;)

2

Za to,że powiedział prawdę?No brawa dla nich .

0

Żeby chociaż była symetryczna ;/

0

Obyś tego nie doświadczył drugi raz Panie Zizou.

0

Ja też bym nie wzgardził ;)

0

A poza tym jak ci nie pasuje ta strona to co tu jeszcze robisz?Nikt nie każe ci tu być, a tylko wkurwiasz innych użytkowników.

0

Znasz mnie,że mnie wyzywasz?W necie to sb możesz kozaczyć

1

Kultura przede wszystkim kolego.

0

Czy tylko mi nie odbiera Eleven??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?