mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale z drugiej strony coraz bliżej do wakacji ;)
1
Jeszcze zostało El Clasico i mecz z Atleti. Ale potknięcie może się przytrafić nawet z jednym z potencjalnych słabeuszy,więc wiesz
0
On chociaż bd reagował,a Bartomeu to tylko na meczach w loży sb siedzi no i w sumie tyle...
0
I to z Marsylią ;/
1
Czy chociażby Pepe w finale LM sezon temu ;)
2
Ja myślę,że to nie jest radość ;)
30
Aż strach było mrugnąć na tym meczu
0
Co chwila im się humor zmienia
0
Ewentualnie Fornalik za to zwycięstwo nad Legią ;)
5
W Paryżu powoli otwierają szampany :/
0
Tam akurat grali dobrze.Po prostu nie odnajdują się w tym klubie i w tym systemie gry .
2
On to sam powinien zostawić ten biedny klub ;) Tam potrzeba rewolucji
0
Jak myślicie,Wenger odejdzie z Arsenalu po tym sezonie?
0
PSG po prostu już nie ma prawa oddać nam tego ćwierćfinału. Niestety taka prawda...
0
Jestem kibicem ,ale jestem też realistą i powoli zaczynam wątpić w jakąkolwiek remontadę :/
0
Grają jak na razie na stojąco.Tak jakby wgl im nie zależało na tym ćwierćfinale....Ale trzeba wierzyć w remontadę.
1
To było do wyciągnięcia chyba :/
0
Wielkie dzięki !
0
Ja też bym prosił ;)
0
Bramka a'la Luis Suarez .
0
Gdzie on spalonego tam widział??
0
No dostał żółtą kartkę.Wg nich wystarczająca kara ;)
2
Za to,że powiedział prawdę?No brawa dla nich .
0
Żeby chociaż była symetryczna ;/
0
Obyś tego nie doświadczył drugi raz Panie Zizou.
0
Ja też bym nie wzgardził ;)
0
A poza tym jak ci nie pasuje ta strona to co tu jeszcze robisz?Nikt nie każe ci tu być, a tylko wkurwiasz innych użytkowników.
0
Znasz mnie,że mnie wyzywasz?W necie to sb możesz kozaczyć
1
Kultura przede wszystkim kolego.
0
Czy tylko mi nie odbiera Eleven??