mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze dawniej po tryplet sięgał,m.in Celtic,Ajaxi PSV.A w 1999 Man.United i w 2010 Inter
0
Bayern w sezonie 12/13
3
Mnie bardzo pozytywnie zaskoczył Maciek Kot,Szczerze to nie wiedziałem,że potrafi tak latać
0
Przepraszam,jakie trofea? ;)
0
Coś czuję,że Real zagra 2 ostatnie mecze w tej edycji ;) My też mamy wymagającego rywala,ale myślę,że sb poradzimy.
0
Ja to jestem tego prawie pewny ;)
0
Roberto!!!Sergi Roberto!!!Sergi Roberto!!!! Jest moc ;)
0
Podwójna radość.Należało się,bo wierzyłeś w nich do końca ;)
0
Teraz dawać nam Real w ćwierćfinale ;)
0
http://wiz1.net/channel1
0
Chciałby się ktoś linkiem podzielić? ;)
0
Jako jedyni utrzymują równą formę
2
Monaco mogłoby ich wysłać do domu
1
Jak Arsenal awansuje to wiosna nie przyjdzie
0
Jak myślicie, Arsenal wygra ten mecz?Ja myślę,że bd 2:0 dla gości
1
Ja myślę,że Borussia mimo wszystko awansuje
1
W b) nikt nie wierzy
0
Gościu z rm.pl dostał taki tam banik na rok haha.Tam większość powinna podostawać bany.
0
Ten szacunek do przeciwnika xd
1
To trwa kilka godzin ;)
0
No właśnie ona ma wszystko kolego ;)
0
Dzięki! ;) Też mam taką nadzieję
0
Mordo nie widziałeś jej ;)
0
Taka logika ;)
6
Mówisz? :)
0
Dokładnie ;)
0
Gorzeeej. Poległem xd
1
Uczcijcie mnie minutą ciszy koledzy ;/
0
No właśnie bd miał dłuższe ;)
0
Mnie to czeka za rok,ale chociaż bd miał to z głowy