1

Jeszcze dawniej po tryplet sięgał,m.in Celtic,Ajaxi PSV.A w 1999 Man.United i w 2010 Inter

0

Bayern w sezonie 12/13

3

Mnie bardzo pozytywnie zaskoczył Maciek Kot,Szczerze to nie wiedziałem,że potrafi tak latać

0

Przepraszam,jakie trofea? ;)

0

Coś czuję,że Real zagra 2 ostatnie mecze w tej edycji ;) My też mamy wymagającego rywala,ale myślę,że sb poradzimy.

0

Ja to jestem tego prawie pewny ;)

0

Roberto!!!Sergi Roberto!!!Sergi Roberto!!!! Jest moc ;)

0

Podwójna radość.Należało się,bo wierzyłeś w nich do końca ;)

0

Teraz dawać nam Real w ćwierćfinale ;)

0

0

Chciałby się ktoś linkiem podzielić? ;)

0

Jako jedyni utrzymują równą formę

2

Monaco mogłoby ich wysłać do domu

1

Jak Arsenal awansuje to wiosna nie przyjdzie

0

Jak myślicie, Arsenal wygra ten mecz?Ja myślę,że bd 2:0 dla gości

1

Ja myślę,że Borussia mimo wszystko awansuje

1

W b) nikt nie wierzy

0

Gościu z rm.pl dostał taki tam banik na rok haha.Tam większość powinna podostawać bany.

0

Ten szacunek do przeciwnika xd

1

To trwa kilka godzin ;)

0

No właśnie ona ma wszystko kolego ;)

0

Dzięki! ;) Też mam taką nadzieję

0

Mordo nie widziałeś jej ;)

0

Taka logika ;)

6

Mówisz? :)

0

Dokładnie ;)

0

Gorzeeej. Poległem xd

1

Uczcijcie mnie minutą ciszy koledzy ;/

0

No właśnie bd miał dłuższe ;)

0

Mnie to czeka za rok,ale chociaż bd miał to z głowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?