8

Ciekawe ile Messi by miał punktów w ,,Turbokozaku" ??????

0

Komentarz usunięty

0

Jak to mówią młodzi ludzie: karne Bayernu

0

Albo ,,szewc" hahahah

0

No to liczymy na finał Real-Barca ;-)

2

Ja chciałbym tak powiedzieć za tydzień w środę po meczu z Barcą ;-) VeB!!!

1

6:0 czysty fart ;-)

0

Hahahahahaha co oni biorą?????

8

Co ta fifa robi z ludźmi haha(tytuł)

0

A co będzie po 22:00 hoho

0

Też ich słucham xd ;-)

0

Cały czas miał tą samą odkąd przyszedł do Realu no i wyrzucił bo straciła smak

0

Spokojnie to będzie się tak zmieniało do końca meczu

0

Oglądaj ;-)

2

Lepiej 10:9 dla Celty ;-)

0

HahahahaHahahahahahahahahahahaha

0

Liczę na debiut Veraelena w którymś z tych meczów

0

Forca Tito!!! Dziękujemy Ci za wszystko co zrobiłeś dla Barcy i nie tylko.Na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci!

0

Messi.

0

A może to ty od tej bieli oślepłeś.....

0

Ból dupy mają bo Barca jedzie spokojnie PSG

2

Pan na twoim avatarze też ma 50 twarzy :-)

0

Powinieneś wykorzystać swój talent i pisać książki fantasy

3

Jak ładna to raczej na książki nie spojrzysz

0

Bo na pewno by chciał być rezerwowym....

0

Będzie ósmy!!!!!!!!!!!

0

Z historii sb wyliczyłem jakieś 87 % więc luz a z polaka nwm

1

No trochę lipe mają haha

0

Też marzę o takich parach w półfinale.

2

Enrique jest i dobrze sb radzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?