mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ciekawe ile Messi by miał punktów w ,,Turbokozaku" ??????
0
Komentarz usunięty
0
Jak to mówią młodzi ludzie: karne Bayernu
0
Albo ,,szewc" hahahah
0
No to liczymy na finał Real-Barca ;-)
2
Ja chciałbym tak powiedzieć za tydzień w środę po meczu z Barcą ;-) VeB!!!
1
6:0 czysty fart ;-)
0
Hahahahahaha co oni biorą?????
8
Co ta fifa robi z ludźmi haha(tytuł)
0
A co będzie po 22:00 hoho
0
Też ich słucham xd ;-)
0
Cały czas miał tą samą odkąd przyszedł do Realu no i wyrzucił bo straciła smak
0
Spokojnie to będzie się tak zmieniało do końca meczu
0
Oglądaj ;-)
2
Lepiej 10:9 dla Celty ;-)
0
HahahahaHahahahahahahahahahahaha
0
Liczę na debiut Veraelena w którymś z tych meczów
0
Forca Tito!!! Dziękujemy Ci za wszystko co zrobiłeś dla Barcy i nie tylko.Na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci!
0
Messi.
0
A może to ty od tej bieli oślepłeś.....
0
Ból dupy mają bo Barca jedzie spokojnie PSG
2
Pan na twoim avatarze też ma 50 twarzy :-)
0
Powinieneś wykorzystać swój talent i pisać książki fantasy
3
Jak ładna to raczej na książki nie spojrzysz
0
Bo na pewno by chciał być rezerwowym....
0
Będzie ósmy!!!!!!!!!!!
0
Z historii sb wyliczyłem jakieś 87 % więc luz a z polaka nwm
1
No trochę lipe mają haha
0
Też marzę o takich parach w półfinale.
2
Enrique jest i dobrze sb radzi.