0

Niestety nie imponuje formą.

0

Nasz piłkarz cień na boisku od jakiegoś czasu.Co się stało ze starym dobrym Pedro?Kiedyś aż miło było oglądć jego akcje ,a teraz?

18

Gdyby wszyscy tak pracowali jak Pedro podczas meczów to już byśmy grali w lidze Adelante.

2

Jakieś 3 sezony już.

7

Widac że bez formy bo nawet treningu nie ukończył.Za trudny był. heh

1

Messi>Cristiano!

0

Co ten Mallenco wczoraj wyprawiał?

0

Sorki poniosło mnie troche.

0

My też gramy na Bernabeu 25. hehehehe!

0

Warto przypomnieć ze Ronaldo strzelił dużo goli z karnych a Suarez ani jednego więc to on był NAJLEPSZY!

0

Benzeme to nawet ja upilnuję. heh

2

Sądząc po twoim nicku i komentarzu chyba strony pomyliłeś panie królewski!

0

Won na Rm.pl BIAŁY!

0

Suarez w PES-ie pierwsza klasa.

1

Iniesta w końcu w PES-ie nie przypomina Tuska.

0

Są tacy jak Noodles.

0

Mnie przez prawie cały mecz.Te jego bezsensowne odgwizdywanie fauli na szkotach których nie było.

0

Teraz jego syn będzie mial udział przy biciu rekordów.

0

Jak byśmy go kupili to z Haliloviciem w przyszłości byliby motorem napędowym Barcy.

0

Za mało zarabia w Paryżu to sobie jakoś dorabia.

0

Pepe nie będzie tak łatwo z Suarezem.

3

Thiago Messi będzie miał w szkole duuuuuuuuuuuuuuużo kolegów!

0

Bo Messi jest z innej planety!

1

Na smyczy FIFY.

2

Messi, Neymar, Suarez - PIEKNIE TO WYGLĄDA!

0

Jak wszystko w Realu. Heh

0

Przecież ja tylko przytoczyłem komentarz jakiegoś Hala dziecka.TO NIE JA NAPISAŁEM!

6

Oni słyną z takich komentarzy.

6

0

Rm.pl:
Neymar jest słaby, strzelił bramkę po błędzie bramkarza. James zagrał lepszy mecz, ogólnie jest lepszy i młodszy. Trzeba tylko poczekać aż się rozkręci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?