mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atletico niestety z mistrzostwem będzie prawdopodobnie. Ale lepiej niech zdobędą oni niż Real.
0
Słyszeliście że Mata zadedykował swoje dwie bramki Tito Vilanovie? Piękny gest z jego strony.
0
Będę go dobrze i ciepło wspominał.Dziękuję mu za to co osiągnął z Barcą i za walkę do samego końca. Nigdy Cię nie zapomnę Tito nasz WIELKI TRENERZE.SPOCZYWAJ W POKOJU.
0
Dziękujemy.Spoczywaj w pokoju Tito.
4
Tak.A dziwisz się.
8
Jak wszedłem na stronę to prawie zawału dostałem.Szkoda człowieka.Spoczywaj w pokoju Tito.
0
Oczywiście słowo ,,DZIĘKUJEMY'' było ironiczne.
0
To przez Fifę możemy zostać z Oierem i Masipem w bramce.DZIĘKUJEMY.
2
Zubi out.My potrzebujemy transferów a z nim to nikogo nie kupimy.
0
A w bramce to chyba sam ustaniesz.
0
Najlepszego.
0
Każdy ma swoje zdanie.Nie ma co o tym dyskutowac.
0
Dlaczego za Bayernem?
0
Co prawda to prawda.
3
Juto jestem całym sercem za Barcą i United.
0
Szkoda że Real nie dostał jeszcze jednej bramki od Borussi. Mhitaryan jak by nie zmarnował tylu sytuacji to by awansowało BVB.
0
Jestem na tak.
0
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
Głosujcie na mecz Atletico-Barcelona to będzie na c+sport.
0
Zajechało Realem. To pewnie od ciebie.
0
Ile jest?
0
DOBRE.
0
Celta nie zagrała źle.Stworzyli kilka groźnych akcji.
0
Wiadomo.
0
Real out.
0
Na RM.PL już się Realem w fifie pocieszają
Spoko LM będzie nasze:) ja w fifie jestem już w półfinale:P słabo dziś grali.
0
RM.PL
Brawo !!!
Kpina
Mou>>>>>Carlo
Portugalczyk 13/15 a Carlo 1/12
co lepszy rywal i wtopa,Bayern w LM by nas zamordował...
0
Już czytałem.Aż miło czytać.
0
Nie wyśpią się.
0
Barca po mistrzostwo w sobote.
0
No i zwalają na sędziego Mallenco nadal:Straciliśmy mistrzostWo tylko ze względu na zły dobór sędziego w niedzielnym meczu -kibic Realu