0

Atletico niestety z mistrzostwem będzie prawdopodobnie. Ale lepiej niech zdobędą oni niż Real.

0

Słyszeliście że Mata zadedykował swoje dwie bramki Tito Vilanovie? Piękny gest z jego strony.

0

Będę go dobrze i ciepło wspominał.Dziękuję mu za to co osiągnął z Barcą i za walkę do samego końca. Nigdy Cię nie zapomnę Tito nasz WIELKI TRENERZE.SPOCZYWAJ W POKOJU.

0

Dziękujemy.Spoczywaj w pokoju Tito.

4

Tak.A dziwisz się.

8

Jak wszedłem na stronę to prawie zawału dostałem.Szkoda człowieka.Spoczywaj w pokoju Tito.

0

Oczywiście słowo ,,DZIĘKUJEMY'' było ironiczne.

0

To przez Fifę możemy zostać z Oierem i Masipem w bramce.DZIĘKUJEMY.

2

Zubi out.My potrzebujemy transferów a z nim to nikogo nie kupimy.

0

A w bramce to chyba sam ustaniesz.

0

Najlepszego.

0

Każdy ma swoje zdanie.Nie ma co o tym dyskutowac.

0

Dlaczego za Bayernem?

0

Co prawda to prawda.

3

Juto jestem całym sercem za Barcą i United.

0

Szkoda że Real nie dostał jeszcze jednej bramki od Borussi. Mhitaryan jak by nie zmarnował tylu sytuacji to by awansowało BVB.

0

Jestem na tak.

0

http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
Głosujcie na mecz Atletico-Barcelona to będzie na c+sport.

0

Zajechało Realem. To pewnie od ciebie.

0

Ile jest?

0

DOBRE.

0

Celta nie zagrała źle.Stworzyli kilka groźnych akcji.

0

Wiadomo.

0

Real out.

0

Na RM.PL już się Realem w fifie pocieszają
Spoko LM będzie nasze:) ja w fifie jestem już w półfinale:P słabo dziś grali.

0

RM.PL
Brawo !!!
Kpina
Mou>>>>>Carlo

Portugalczyk 13/15 a Carlo 1/12

co lepszy rywal i wtopa,Bayern w LM by nas zamordował...

0

Już czytałem.Aż miło czytać.

0

Nie wyśpią się.

0

Barca po mistrzostwo w sobote.

0

No i zwalają na sędziego Mallenco nadal:Straciliśmy mistrzostWo tylko ze względu na zły dobór sędziego w niedzielnym meczu -kibic Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?