mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie za rok jak się nie sprawdzi odejdzie za 2 mln euro.
3
Płakać człowieku, płakać.
1
Tylko my już nie mamy.
0
Szkoda mi go.Przecież on nie zrobił tego specjalnie i przeprosił Neymara.
0
Pepe.
0
Przecież szejkowie z PSG 60 mln to w portfelu noszą i nie muszą nikogo sprzedawać żeby kupić Di Marie.
1
My chcemy dać 20 mln za Mathieu a oni dadzą 20 mln za Hummelsa.
15
Chciałbym żeby zagrał Halilović.
1
Widać że po wojnie jeszcze się nie zmienili.Hitlerowcy!!!!!!!!!!
0
Nie za surowa ta kara? Jacyś idioci tam chyba to wymyślają.
0
Myślę że powinieneś zaparzyć sobie mięty.Ale z drugiej strony lepszy niż Mathieu.
4
Za Jamesa 85 mln ? My kupiliśmy Suareza za 81 mln.
0
On teraz powinien być kapitanem Barcy! Masche potrafi mobilizować kolegów i być przywódcą.
1
Ten to się poświęca. Lubię go za to.
0
Zubi wylądował by pod monopolowym bo tam pasuje.
0
Dokładnie.
Za Rakiticia daliśmy ok. 20 mln a Kroos by był za 25 mln.5 mln różnicy!
2
Info ze strony Bayernu:
W ostatnim czasie agent Kroosa miał bardzo mocno starać się o kontrakt dla swojego klienta właśnie w tym klubie(Barcelonie). Cena za transfer miała wynieść 25 mln euro, ale trener Luis Enrique nie widział miejsca dla Kroosa w swojej drużynie. Przecież w tym okienku sprowadził już Ivana Rakitica, który załatał miejsce w środku pola. Jednak ta odpowiedź nie zniechęciła przedstawicieli piłkarza Bayernu do zrezygnowania z planu i niedługo potem pojawiła się kolejna oferta - po zakończeniu kontraktu Kroos miał zasilić Barcę za darmo. Co najciekawsze, odpowiedź klubu była taka sama: Nie, dziękujemy!Woleli Rakiticia niż Kroosa!
2
Ale to była okazja - Suarez za 2 mln.
3
Hala dziecko w akcji. :DDobrze że jeszcze nie napisał dlaczego tam nie ma Ronaldo.
0
oby, oby....
1
Zubi zrobił swoje. Już nie potrzebujemy obrońcy.... :D
1
Będzie Suarez.
3
Nie wyjdzie z grupy. :D
1
Wspaniała wiadomość!
0
Dobre!
0
My dostaniemy 2 razy więcej goli niż Brazylia. :D
0
Dokładnie..
0
Na stronie Liverpoolu:
- Liverpool zrezygnował z niego i ogłosił Barcelonie, że ta musi zapłacić za ich zawodnika od 70 do 80 milionów funtów.
- Barcelona czeka tylko, aż otrzyma 40 milionów funtów za sprzedaż Sancheza i wtedy pozyska Suáreza.
- W każdym razie wszystko jest już wyjaśnione, a oficjalna wiadomość zostanie ogłoszona do końca tygodnia.
2
Widzieliście nowe koszulki Borussi? Jak dla mnie masakra!
link:
http://borussia.com.pl/art/show/bild-nowa-koszulka-na-sezon-20142015/12059
0
Nawet z wolnego strzelił .Messi może poczuć się zagrożony.