0

Więc wracaj Tito !

0

Współczuje mu serdecznie.

0

VAMOS TITO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zdrowiej nam i wracaj do Barcy!!!!!!!!!!

0

Nie znałem go z tej strony.

0

Mam nadzieję że bedzie to 2 miejsce w grupie dla Polski.

0

W Canal + Family 2.

0

Pewnie na canal + family albo family 2.

0

Gdyby nie rzut karny to byłoby 0-1 idioto a może nawet 0- 2 gdyby sędzia ta bramkę uznał.A tak w ogóle karny był prawidłowy i powinno być 0-3.

0

Szczerze mówiąc nie lubię go.Taki laluś.

0

Zdjęcie z Mundo Deportivo bezcenne.

0

Na tym zdjęciu nawet widać że faul był na linii pola karnego.

0

,,Solidna obrona" z dziurami.

0

Yaya Toure powiedział po porażce że Barca nadal jest najlepszą drużyną na świecie.

0

Cesc dobrze mówi. Niech się ten Mourinho zajmuje sprawami Chelsea a nie wtrąca się w nie swoje sprawy i tylko krytykuje innych.

0

Messi wczoraj po meczu przeszedł mu pod pachą.Na tym zdjęciu tez tą różnice wzrostu widać.Ale Messi i tak jest najlepszy.

0

Należy im się.Zagrali wspaniały mecz.

0

Mogło być 3-0 dla nas gdyby nie pomyłka bocznego arbitra z tym niby spalonym przy golu Pique.

0

Nieeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! To my go bierzemy po tym sezonie.

0

I to jest gra fair play.Wspaniały gest Pique.

0

W drugiej połowie nieźle Barca przycisnęła City.Ale gdyby nie Valdes to mogłoby być inaczej.

0

Najgorsza?A rok temu jak Real prowadził to żadnego trofeum nie wygrał.

0

A może powtórka gola Neymara z meczu z Rayo? Czemu nie.

0

Mój skład
Valdes
Montoya Pique Bartra Jordi Alba

Fabregas Busquets Iniesta

Alexis Messi Neymar

0

Dobrze ze jest transmisja na Canal + Sport

0

Atletico już zaczyna hamować.

0

Fajnie by było jakby Barca w tym sezonie wygrała ligę .puchar króla i oczywiście Ligę Mistrzów, VeB

0

TO ty Wypad z tej strony PSEUDO kibicu Barcy!!!!!!!!!!!!

0

No chyba na pewno tylko on w tą remontadę wierzy.

0

Dos Santos już może grac?

0

Nikt się chyba nie spodziewał że Martino będzie takim dobrym trenerem.Dobrze że zostaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?