mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Więc wracaj Tito !
0
Współczuje mu serdecznie.
0
VAMOS TITO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zdrowiej nam i wracaj do Barcy!!!!!!!!!!
0
Nie znałem go z tej strony.
0
Mam nadzieję że bedzie to 2 miejsce w grupie dla Polski.
0
W Canal + Family 2.
0
Pewnie na canal + family albo family 2.
0
Gdyby nie rzut karny to byłoby 0-1 idioto a może nawet 0- 2 gdyby sędzia ta bramkę uznał.A tak w ogóle karny był prawidłowy i powinno być 0-3.
0
Szczerze mówiąc nie lubię go.Taki laluś.
0
Zdjęcie z Mundo Deportivo bezcenne.
0
Na tym zdjęciu nawet widać że faul był na linii pola karnego.
0
,,Solidna obrona" z dziurami.
0
Yaya Toure powiedział po porażce że Barca nadal jest najlepszą drużyną na świecie.
0
Cesc dobrze mówi. Niech się ten Mourinho zajmuje sprawami Chelsea a nie wtrąca się w nie swoje sprawy i tylko krytykuje innych.
0
Messi wczoraj po meczu przeszedł mu pod pachą.Na tym zdjęciu tez tą różnice wzrostu widać.Ale Messi i tak jest najlepszy.
0
Należy im się.Zagrali wspaniały mecz.
0
Mogło być 3-0 dla nas gdyby nie pomyłka bocznego arbitra z tym niby spalonym przy golu Pique.
0
Nieeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! To my go bierzemy po tym sezonie.
0
I to jest gra fair play.Wspaniały gest Pique.
0
W drugiej połowie nieźle Barca przycisnęła City.Ale gdyby nie Valdes to mogłoby być inaczej.
0
Najgorsza?A rok temu jak Real prowadził to żadnego trofeum nie wygrał.
0
A może powtórka gola Neymara z meczu z Rayo? Czemu nie.
0
Mój skład
Valdes
Montoya Pique Bartra Jordi Alba
Fabregas Busquets Iniesta
Alexis Messi Neymar
0
Dobrze ze jest transmisja na Canal + Sport
0
Atletico już zaczyna hamować.
0
Fajnie by było jakby Barca w tym sezonie wygrała ligę .puchar króla i oczywiście Ligę Mistrzów, VeB
0
TO ty Wypad z tej strony PSEUDO kibicu Barcy!!!!!!!!!!!!
0
No chyba na pewno tylko on w tą remontadę wierzy.
0
Dos Santos już może grac?
0
Nikt się chyba nie spodziewał że Martino będzie takim dobrym trenerem.Dobrze że zostaje.