mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję że walec Barcy przejedzie po Atletico.
0
Real po co kupuje tak drogich piłkarzy jak i tak większość grzeje ławę.
0
Najlepiej do Barcy.
0
Powinni go wypożyczyć a jak będzie dobrze grał to by wrócił.Chociaż by się nie marnował taki talent bo na razie nie ma dla niego miejsca w Barcelonie.
0
Pinto i Ter Stegen i bramka Barcy bezpieczna.Czekamy teraz na obrońcę albo napastnika.
0
Nowa marynarka.Chyba dostał premię.
0
Na tym zdjęciu Sanabria jest bardzo podobny do Bale'a.
0
Wybaczamy ci Xavi.
0
Jadę do Barcelony.O 4;00 muszę tam być i czekać.
0
Wiecie może gdzie będzie transmisja meczu Barcy z Elche?
0
Może w końcu zagra Afellay.
0
Może Tello już nie jest mężczyzną. Znudziło go bycie mężczyzną i zmienił płeć. HEH
0
Co niby zrobił?
0
On już jest w Barcelonie tylko jest wypożyczony di Ajaxu Miki.
0
Po 20.
0
Codziennie bardziej głupi pomysł na napastnika!!!!!!
Soriano?????????????????Kto ten pomysł wymyślił?????
Bierzmy Aguero albo Lewego.
0
Ale jest ranny przy kolanie na zdjęciu. Heh.
0
Brać Courtoisa!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Nice!!!!!!!!!!!!!!!
0
Czekamy, czekamy!!!!!!!!!!!!
0
Natall to twoje zdjęcie?
0
To raczej oni powinni być przestraszeni.
0
Bo......................nie wiem.No właśnie dlaczego?
0
Tak jak i ja.
0
Montoya i Tello wirtuozi Fify 14.
0
Po prostu Real zazdrości nam Neymara i tyle.Bo po co by to robili. IDIOCI !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Szczerze Ribery-nie zasługujesz.
0
Jeszcze Montoya i komplecik będzie!
0
Taki prezencik na święta od pana Andresa!
0
Ty Miki to masz zaburzenia w pracy mózgu.Porozmawiaj o tym z rodzicami to może coś z tym zrobią.