0

Mam nadzieję że walec Barcy przejedzie po Atletico.

0

Real po co kupuje tak drogich piłkarzy jak i tak większość grzeje ławę.

0

Najlepiej do Barcy.

0

Powinni go wypożyczyć a jak będzie dobrze grał to by wrócił.Chociaż by się nie marnował taki talent bo na razie nie ma dla niego miejsca w Barcelonie.

0

Pinto i Ter Stegen i bramka Barcy bezpieczna.Czekamy teraz na obrońcę albo napastnika.

0

Nowa marynarka.Chyba dostał premię.

0

Na tym zdjęciu Sanabria jest bardzo podobny do Bale'a.

0

Wybaczamy ci Xavi.

0

Jadę do Barcelony.O 4;00 muszę tam być i czekać.

0

Wiecie może gdzie będzie transmisja meczu Barcy z Elche?

0

Może w końcu zagra Afellay.

0

Może Tello już nie jest mężczyzną. Znudziło go bycie mężczyzną i zmienił płeć. HEH

0

Co niby zrobił?

0

On już jest w Barcelonie tylko jest wypożyczony di Ajaxu Miki.

0

Po 20.

0

Codziennie bardziej głupi pomysł na napastnika!!!!!!
Soriano?????????????????Kto ten pomysł wymyślił?????
Bierzmy Aguero albo Lewego.

0

Ale jest ranny przy kolanie na zdjęciu. Heh.

0

Brać Courtoisa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Nice!!!!!!!!!!!!!!!

0

Czekamy, czekamy!!!!!!!!!!!!

0

Natall to twoje zdjęcie?

0

To raczej oni powinni być przestraszeni.

0

Bo......................nie wiem.No właśnie dlaczego?

0

Tak jak i ja.

0

Montoya i Tello wirtuozi Fify 14.

0

Po prostu Real zazdrości nam Neymara i tyle.Bo po co by to robili. IDIOCI !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Szczerze Ribery-nie zasługujesz.

0

Jeszcze Montoya i komplecik będzie!

0

Taki prezencik na święta od pana Andresa!

0

Ty Miki to masz zaburzenia w pracy mózgu.Porozmawiaj o tym z rodzicami to może coś z tym zrobią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?