0

Oby tylko wrócił na City.

0

Fajnie by było jakby na zewnątrz Camp Nou miało barwy granatowo-bordowe.

0

Powinien zostać bo może po kontuzji będzie grać najlepiej.Na razie brakuje mu minut.

0

Sory ale jaki jest wynik bo nie oglądam.

0

Atletico powinno wygrać z Realem.W tym sezonie są lepsi.

0

Emirates to stadion Arsenalu a City gra na Etihad.

0

Ibi powinien zagrać od pierwszej minuty.

0

Afellay jest pomocnikiem.

0

Afellay!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ibi zaraz wejdzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Oj było groźnie.

0

Dlaczego Ibi nie wchodzi?

0

Brawa dla naszej legendy Xaviego za ten mecz.

0

Wejdzie Roberto.

0

Gdzie jest Afellay ja się pytam

0

19 ma

0

Portal FcBarca.com się cieszy.

0

Dodali żeby się po nocy nie pierdzielić.

0

Chorwacja przegrała .I dobrze im po tym co zrobili Polakom.

0

Afellay powinien zagrać przynajmniej 20 minut.

0

Nie możemy się ich przestraszyć.

0

Nie minusują.

0

Na City musimy zmienić tą grę bo gramy słabo z zespołem ze środka tabeli.

0

Najlepszy komentarz tego meczu.

0

Może w jakimś 4 ligowym zespole z Barcelony zagra.

0

Do Barcy B może iść .Po kilku latach mógłby się rozwinąć na dobrego piłkarza.

0

A jutro okazuje się że biedronka jest sponsorem Barcy.

0

,,Coca Cola Camp Nou"-WTF. Co to ma być?????????

0

W Barcelonie to on se może pograć jedynie w fifie.

0

No co ty .Suarez gra na innej pozycji a po za tym kosztuje kupę hajsu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?