mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby tylko wrócił na City.
0
Fajnie by było jakby na zewnątrz Camp Nou miało barwy granatowo-bordowe.
0
Powinien zostać bo może po kontuzji będzie grać najlepiej.Na razie brakuje mu minut.
0
Sory ale jaki jest wynik bo nie oglądam.
0
Atletico powinno wygrać z Realem.W tym sezonie są lepsi.
0
Emirates to stadion Arsenalu a City gra na Etihad.
0
Ibi powinien zagrać od pierwszej minuty.
0
Afellay jest pomocnikiem.
0
Afellay!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ibi zaraz wejdzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Oj było groźnie.
0
Dlaczego Ibi nie wchodzi?
0
Brawa dla naszej legendy Xaviego za ten mecz.
0
Wejdzie Roberto.
0
Gdzie jest Afellay ja się pytam
0
19 ma
0
Portal FcBarca.com się cieszy.
0
Dodali żeby się po nocy nie pierdzielić.
0
Chorwacja przegrała .I dobrze im po tym co zrobili Polakom.
0
Afellay powinien zagrać przynajmniej 20 minut.
0
Nie możemy się ich przestraszyć.
0
Nie minusują.
0
Na City musimy zmienić tą grę bo gramy słabo z zespołem ze środka tabeli.
0
Najlepszy komentarz tego meczu.
0
Może w jakimś 4 ligowym zespole z Barcelony zagra.
0
Do Barcy B może iść .Po kilku latach mógłby się rozwinąć na dobrego piłkarza.
0
A jutro okazuje się że biedronka jest sponsorem Barcy.
0
,,Coca Cola Camp Nou"-WTF. Co to ma być?????????
0
W Barcelonie to on se może pograć jedynie w fifie.
0
No co ty .Suarez gra na innej pozycji a po za tym kosztuje kupę hajsu.