0

Jak go nie znasz to twój dziecięcy problem Miki.

0

Ja też.WRACAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Na pewno.

1

Chciałbym Suareza w Barcelonie, ale pewnie zostanie w Liverpoolu.

0

Pedro 10! GRATULACJE Pedrito.

0

A tak narzekaliście na Pedro.A teraz jest bohaterem.

0

Gra.

0

3 punkty i Święta będą jeszcze lepsze.

0

Cudne miejsce.

0

Co roku nowy trener.Co to ma być??????????

0

Messi wracaj i czaruj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Usuń konto bo tylko Barcę obrażasz.

0

Chyba już się nie dziwisz dlaczego te minusy dostajesz downie.

0

Oby nie.

0

Sergi Roberto to jest nasz najlepszy zawodnik.Oczywiście z tych najmłodszych.

0

Neymar jest nam bardzo potrzebny.Dobrze że do nas dołączył bo w Santosie by się marnował.

0

Miki ma więcej. Na razie jesteś na plusie.

0

Już dałem.Zadowolony

0

Jednak nie śpisz Miki. Mama jeszcze ci pozwala na kompie siedzieć??????????

0

Jakiś fan realu chyba mnie minusuje za ten komentarz z dołu.

0

Jakby tak Real przegrał z tą całą Xativą 01.Moje marzenie.

0

Ty też.Spać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Który tak minusuje? Jak nie macie co robić to idźcie spać.Miki już pewnie śpi bo go tu nie widać.

0

Ja plusuje.

0

Wynik już jest? Przecież się jeszcze mecz nie skończył.

0

5-6 stycznia

0

Wszyscy.

0

Ciekawe jakie są te stroje na nowy sezon?

0

Jak jesteś kibicem Realu to wyp......aj.Po co ty tu jesteś adi12?

0

Zdrowiej !!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?