mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak go nie znasz to twój dziecięcy problem Miki.
0
Ja też.WRACAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Na pewno.
1
Chciałbym Suareza w Barcelonie, ale pewnie zostanie w Liverpoolu.
0
Pedro 10! GRATULACJE Pedrito.
0
A tak narzekaliście na Pedro.A teraz jest bohaterem.
0
Gra.
0
3 punkty i Święta będą jeszcze lepsze.
0
Cudne miejsce.
0
Co roku nowy trener.Co to ma być??????????
0
Messi wracaj i czaruj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Usuń konto bo tylko Barcę obrażasz.
0
Chyba już się nie dziwisz dlaczego te minusy dostajesz downie.
0
Oby nie.
0
Sergi Roberto to jest nasz najlepszy zawodnik.Oczywiście z tych najmłodszych.
0
Neymar jest nam bardzo potrzebny.Dobrze że do nas dołączył bo w Santosie by się marnował.
0
Miki ma więcej. Na razie jesteś na plusie.
0
Już dałem.Zadowolony
0
Jednak nie śpisz Miki. Mama jeszcze ci pozwala na kompie siedzieć??????????
0
Jakiś fan realu chyba mnie minusuje za ten komentarz z dołu.
0
Jakby tak Real przegrał z tą całą Xativą 01.Moje marzenie.
0
Ty też.Spać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Który tak minusuje? Jak nie macie co robić to idźcie spać.Miki już pewnie śpi bo go tu nie widać.
0
Ja plusuje.
0
Wynik już jest? Przecież się jeszcze mecz nie skończył.
0
5-6 stycznia
0
Wszyscy.
0
Ciekawe jakie są te stroje na nowy sezon?
0
Jak jesteś kibicem Realu to wyp......aj.Po co ty tu jesteś adi12?
0
Zdrowiej !!!!!!!!!!!!!!!!!