0

Rm.pl: ,,Zamiast 7 pkt nad Barça mamy 2 pkt straty miło"

0

I hejtują Pepe.

0

Kolejny komentarz z rm.pl
Pepe Siara i Carlo kapeć
z taką grą nie ma mistrzostwa
Już są pogodzeni z tym że mistrzostwa nie będzie dla Realu

0

Już takie były.

0

Co się teraz dzieje na rm.pl .Wbijajcie bo już kibice Realu wątpią w swój zespól.Itak ma być.

0

jeden z komentarzy z rm.pl: no i pedały przegrywają k**wa taką kasę zarabiają a ch*ja biegają, wk**wia mnie takie coś, ja za takie pieniądze to trawe gryzłbym k**wa nie cierpię bayernu ale tam jest dyscyolina i efekty widać a w realu k**wa od dawna widac jednego wielkiego ch...

0

Od dziś lubię Rakiticia.

0

Sevilla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Są oceny!!!!!!!!!!!!!!

0

Tak jak w każdym meczu Realu.

0

Ronaldo już symulował w tym meczu?
A tak w ogóle to po co się pytam.Ronaldo by nie symulował?

0

Klęska Realu.

0

Atletico może wygrać ale nie Real.

0

Nie tylko ciebie to boli Zubi ale i każdego fana Barcy.

0

Real już przegrywa z Sevilla?

0

Obyś nie miał racji.

0

Realowi w tym sezonie już nie raz się pofarciło i dostawali prezenty od sędziego w ostatnich minutach.

0

Pique 7.10. Hah

0

Szkoda że nie pojedzie na Mundial do Brazylii bo zasłużył na wyjazd.
Vamos Valdes!!!!!!!!!!!!!

0

No nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najgorsza wiadomość dzisiejszego dnia.

0

Ciekawe czy płakał w szatni i w domu.On Ramos i Pepe są siebie warci.

0

I on zasługuje na Złotą Piłke?

0

Za obraze sędziego powinien pauzować przez 2 mecze.

0

I tak mają szczęscie ze sedzia nie podyktował karnego za faul na Neymarze w 1 połowie.

0

Teraz możemy.

0

Ja bym chciał Azpilicuetę z Chelsea za Alvesa jesli odejdzie.

0

Teraz wygrać z Osasuną i Realem w lidze.

0

Wenger? On nawet jednego transferu by nie zrobił bo by kasiorę dusił w kieszeni jak w Arsenalu.

0

Nasri zamiast Negredo. Dziwne.

0

No chyba nie.Powaliło cię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?