mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rm.pl: ,,Zamiast 7 pkt nad Barça mamy 2 pkt straty miło"
0
I hejtują Pepe.
0
Kolejny komentarz z rm.pl
Pepe Siara i Carlo kapeć
z taką grą nie ma mistrzostwa
Już są pogodzeni z tym że mistrzostwa nie będzie dla Realu
0
Już takie były.
0
Co się teraz dzieje na rm.pl .Wbijajcie bo już kibice Realu wątpią w swój zespól.Itak ma być.
0
jeden z komentarzy z rm.pl: no i pedały przegrywają k**wa taką kasę zarabiają a ch*ja biegają, wk**wia mnie takie coś, ja za takie pieniądze to trawe gryzłbym k**wa nie cierpię bayernu ale tam jest dyscyolina i efekty widać a w realu k**wa od dawna widac jednego wielkiego ch...
0
Od dziś lubię Rakiticia.
0
Sevilla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Są oceny!!!!!!!!!!!!!!
0
Tak jak w każdym meczu Realu.
0
Ronaldo już symulował w tym meczu?
A tak w ogóle to po co się pytam.Ronaldo by nie symulował?
0
Klęska Realu.
0
Atletico może wygrać ale nie Real.
0
Nie tylko ciebie to boli Zubi ale i każdego fana Barcy.
0
Real już przegrywa z Sevilla?
0
Obyś nie miał racji.
0
Realowi w tym sezonie już nie raz się pofarciło i dostawali prezenty od sędziego w ostatnich minutach.
0
Pique 7.10. Hah
0
Szkoda że nie pojedzie na Mundial do Brazylii bo zasłużył na wyjazd.
Vamos Valdes!!!!!!!!!!!!!
0
No nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najgorsza wiadomość dzisiejszego dnia.
0
Ciekawe czy płakał w szatni i w domu.On Ramos i Pepe są siebie warci.
0
I on zasługuje na Złotą Piłke?
0
Za obraze sędziego powinien pauzować przez 2 mecze.
0
I tak mają szczęscie ze sedzia nie podyktował karnego za faul na Neymarze w 1 połowie.
0
Teraz możemy.
0
Ja bym chciał Azpilicuetę z Chelsea za Alvesa jesli odejdzie.
0
Teraz wygrać z Osasuną i Realem w lidze.
0
Wenger? On nawet jednego transferu by nie zrobił bo by kasiorę dusił w kieszeni jak w Arsenalu.
0
Nasri zamiast Negredo. Dziwne.
0
No chyba nie.Powaliło cię.