mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mueller < Suarez
6
No i fajnie.Broń naszej bramki!
0
Dobre!
3
Zubi ma lepsze warunki fizyczne od Masipa. ;D
0
To ładnie mamy już dobrych sponsorów: Qatar Airways, Beko i Intel.
0
Mascherano jak będzie grał jako pomocnik to będzie bardzo dobry.
0
Juventus dawał 198 mln. Wstyd.
0
Pewnie masz rację.Ale z drugiej strony to nigdy nie było w terminarzu meczów koszykówki.
0
Dlaczego w terminarzu jest mecz Barcy z Realem 26.06.2014-1 kolejka ligi BBVA
0
,,moim kolegą z z drużyny"
1
Na co nam ten Llorente.Alexis go wciąga nosem.
0
W Realu są Ronaldo, Bale i Benzema i jakoś żaden nie chodzi obrażony nawet Ronaldo.
0
Ma dopiero 22 lata i już na 6 miejscu czyli prawdopodobnie będzie przed Pele.
0
Suarez > Alexis
4
Co masz do Neymara?
0
A bierzcie go.
0
Weź jakieś leki.Messiego nie można sprzedać jeśli nie był w formie po tych kontuzjach a Neymar w następnym sezonie będzie zachwycał.
0
19 mln
0
100 mln to tylko Real daje.
0
Po co nam ten Mathieu.Lepiej kupić kogoś młodszego.
2
A dlaczego Bravo ma być rezerwowym.Może jeszcze wygrać walkę o 1 skład z Ter Stegenem.
0
Zubi będzie miał na transfery.A tak na serio to powinni mu oddać tą kasę.
0
Okienko transferowe będzie nasze!
2
Proste podsumowanie:
Alexis > Pedro
2
0
29 lat to jeszcze nawet z 10 sezonów zagra.
0
Sorki na początku ma białe.
1
Pomarańczowe. heh
5
Rafinha może nawet po paru miesiącach być w pierwszej 11.Stać go na to.
14
Młodzież to nam urosła wspaniała.