mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Me too.
0
Dokładnie.
0
Montoya.
0
Idź na rm.pl biały!
0
Już nie przesadzaj dobra.
0
Real raczej 2 raz z rzedu nie wygra. Ja obstawiam finał;Barca vs Chelsea.
0
Co brałeś? Następnym razem weź tego pół!
0
To co się stało że teraz wszedłeś w takim stanie?
0
Twój nick mówi wszystko o tobie i o twoim wykształceniu.
0
Pojedynek braci?????????????????
0
Powinni ściągnąć Mirande zamiast Mathieu to by był obrońca.
0
Ramos to tam chyba tylko za nazwisko jest bo za grę to razcej nie.
0
Dobre!
0
Dwaj koledzy z hat-trickami.No ładnie.
0
Canal+Sport-tam masz analizy wszystkich meczów.
1
A Ronaldo płacze czytając twój komentarz.
0
Tobie też ,,zginoł''
0
Znaffca Wenger.
0
To nie jest prawy obronca tylko pomocnik.
0
Lodowisko jest to nie zagrają.
0
Szkoda ze Puyol nie gra..............
0
Szlachta chodzi do szkoły.
6
Najbardziej mi się morda cieszy gdy widze na liście powołanych nazwisko LUIS SUAREZ!
0
Do finału w Warszawie na Narodowym!Tego im życze choć to mało prawdopodobne.
0
Na strone białych.
0
Nie przesadzaj. Troche szacunku do Pedro.
0
Veraelen nie gra wcale kolego.Kiedy ty go widziałeś na boisku w Barcelonie?
0
Na pewno lepszy od Pedro w tej formie.
0
Valdes wrócił!
1
Dobrze prawisz!