0

Me too.

0

Dokładnie.

0

Montoya.

0

Idź na rm.pl biały!

0

Już nie przesadzaj dobra.

0

Real raczej 2 raz z rzedu nie wygra. Ja obstawiam finał;Barca vs Chelsea.

0

Co brałeś? Następnym razem weź tego pół!

0

To co się stało że teraz wszedłeś w takim stanie?

0

Twój nick mówi wszystko o tobie i o twoim wykształceniu.

0

Pojedynek braci?????????????????

0

Powinni ściągnąć Mirande zamiast Mathieu to by był obrońca.

0

Ramos to tam chyba tylko za nazwisko jest bo za grę to razcej nie.

0

Dobre!

0

Dwaj koledzy z hat-trickami.No ładnie.

0

Canal+Sport-tam masz analizy wszystkich meczów.

1

A Ronaldo płacze czytając twój komentarz.

0

Tobie też ,,zginoł''

0

Znaffca Wenger.

0

To nie jest prawy obronca tylko pomocnik.

0

Lodowisko jest to nie zagrają.

0

Szkoda ze Puyol nie gra..............

0

Szlachta chodzi do szkoły.

6

Najbardziej mi się morda cieszy gdy widze na liście powołanych nazwisko LUIS SUAREZ!

0

Do finału w Warszawie na Narodowym!Tego im życze choć to mało prawdopodobne.

0

Na strone białych.

0

Nie przesadzaj. Troche szacunku do Pedro.

0

Veraelen nie gra wcale kolego.Kiedy ty go widziałeś na boisku w Barcelonie?

0

Na pewno lepszy od Pedro w tej formie.

0

Valdes wrócił!

1

Dobrze prawisz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?