mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Drużyna z Atletico...no nieźle :)
0
Grizu pokazał gdzie idzie po tym sezonie. Ekstraklasa dużo zyska :D
10
Jeszcze wygraliśmy z nimi o podpis Neymara i Suareza
0
Tak, ale najlepsze jest to,że u mojej sorki za podobną wypowiedź dostałem 4 :)
0
Jaki rozszerzony przedmiot? To był ustny angielski
17
Angol na farcie 33% :D
1
I od razu Pawłowski we mnie wstąpił
0
Za pół godziny matura ustna z angielskiego ajajaj
1
Sam niemiecki robi robotę,nie oszukujmy się :D
0
Można trochę postraszyć widownię,a nie od razu się spuszczać na twarz :)
0
Feuer frei jest spoko ;)
1
Jak myślicie piosenka Rammsteina w szkolnym konkursie piosenki niemieckiej to dobry pomysł? :D
0
Dobra Mina do złej gry
1
Mógłbyś jeszcze raz, tylko po polsku?
0
Valverde go nie wpuścił niestety
0
Czekają aż Messi przyjdzie,bo miał wpaść po kolacji
1
Jak Cristiano.
2
Ma taką mentalność typowego trenera ligowego średniaka niestety
9
Szpileczka w białych zawsze cieszy :D
0
Ja obejrzę, ale gdy już bd wiadomo,że Real wygra,to po prostu wyjdę :)
3
Przykro mi, ale nie dostaniesz :)
0
Ja liczę na 60+
1
Tak, tylko jeszcze muszę jakiś kierunek sobie wybrać
1
Liczę na te 80+% , ale może być różnie
0
Tak tak.
0
Gotowi na jutrzejszą maturę,guys? :)
0
Jak na razie 33/40 podstawa
0
100% siadło.
1
40,5.
0
On tak cały czas wygląda :)