0

A ile cali cię interesuje?

1

Ja mam 7 km

1

Ja się właśnie zastanawiam, czy nie jechać SB na kebsika :D

10

To idź spać kolego

7

Strzelał i sam SB bronił

2

Mamy cię nosaczu :D

0

Już mnie wnerwia to ciągłe gadanie o Zidanie i Realu dziś, chyba czas zrobić SB przerwę od wchodzenia tu

0

To co robimy,kolego?

0

W meczu z Juve rok temu dostał żółtą za podobny faul na Alvesu, więc to możba uznać za niedopatrzenie sędziego

1

A komentarze Hala dzieci pod postem związanym z tą wypowiedzią tylko potwierdzają ich ślepe zapatrzenie na Real

0

Marciniak mnie mocno zaskoczył swoją reakcją, mówiąc,że Ramos nie faulował Salaha. Faul w tej sytuacji wydaje się być oczywisty i żółta dla Sergio również

3

Komentarz usunięty

0

Bale piękna bramka,szczerze mówiąc to zasłużył na nią

0

Karius to jakieś nieporozumienie w bramce takiego klubu jak Liverpool

0

Taktyczny musi być :D

0

Teraz nam powiedz, wiem,że chcesz :D

0

Maruś potrafi w muzykę :D

0

A ja odpowiem tym o:

:D

0

Uwielbiam takie nuty gdy mam już dobry humor

0

Nie mój klimat niestety :) Mi najbardziej poprawiają humor mocne brzmienia i tak pozytywnie mnie nakręcają

1

Oj tam, warto mieć marzenia :D

1

Polacy rodacy oczywiście :D A oprócz Polski kibicuję oczywiście Hiszpanii na czele z Iniestą i innymi graczami Barcy i nie tylko.Są bardzo mocni i w nich upatruję faworyta

0

No niestety, nie można mieć wszystkiego :)

15

Szpakowski ma nielimitowane rozmowy

0

Słabe zdjęcie wybrałeś

0

I weź tu się skup na tenisie :)

1

Ja dziś patrzyłem na mecz Svitoliny,bo mi się spodobała i nie mogłem wyłączyć :D

3

Ten uśmiech Dembele :D

1

Mi się podobają.Przypominają te z sezonu 11/12

0

Na sport.tvp.pl jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?