mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ile cali cię interesuje?
1
Ja mam 7 km
1
Ja się właśnie zastanawiam, czy nie jechać SB na kebsika :D
10
To idź spać kolego
7
Strzelał i sam SB bronił
2
Mamy cię nosaczu :D
0
Już mnie wnerwia to ciągłe gadanie o Zidanie i Realu dziś, chyba czas zrobić SB przerwę od wchodzenia tu
0
To co robimy,kolego?
0
W meczu z Juve rok temu dostał żółtą za podobny faul na Alvesu, więc to możba uznać za niedopatrzenie sędziego
1
A komentarze Hala dzieci pod postem związanym z tą wypowiedzią tylko potwierdzają ich ślepe zapatrzenie na Real
0
Marciniak mnie mocno zaskoczył swoją reakcją, mówiąc,że Ramos nie faulował Salaha. Faul w tej sytuacji wydaje się być oczywisty i żółta dla Sergio również
3
Komentarz usunięty
0
Bale piękna bramka,szczerze mówiąc to zasłużył na nią
0
Karius to jakieś nieporozumienie w bramce takiego klubu jak Liverpool
0
Taktyczny musi być :D
0
Teraz nam powiedz, wiem,że chcesz :D
0
Maruś potrafi w muzykę :D
0
A ja odpowiem tym o:
0
Uwielbiam takie nuty gdy mam już dobry humor
0
Nie mój klimat niestety :) Mi najbardziej poprawiają humor mocne brzmienia i tak pozytywnie mnie nakręcają
1
Oj tam, warto mieć marzenia :D
1
Polacy rodacy oczywiście :D A oprócz Polski kibicuję oczywiście Hiszpanii na czele z Iniestą i innymi graczami Barcy i nie tylko.Są bardzo mocni i w nich upatruję faworyta
0
No niestety, nie można mieć wszystkiego :)
15
Szpakowski ma nielimitowane rozmowy
0
Słabe zdjęcie wybrałeś
0
I weź tu się skup na tenisie :)
1
Ja dziś patrzyłem na mecz Svitoliny,bo mi się spodobała i nie mogłem wyłączyć :D
3
Ten uśmiech Dembele :D
1
Mi się podobają.Przypominają te z sezonu 11/12
0
Na sport.tvp.pl jest