mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już wolę Niemców, Koreańce to tylko faulują
0
Ja też, ale co zrobić
4
Ale mi Cakir z wyglądu przypomina Chestera z Linkin Park
0
Za Chielliniego dostał 4 miesiące zawieszenia, za Ronaldo to kilka lat by nie grał :D
3
To oczekiwania,a w rzeczywistości pewnie dostaną od Nigerii
0
Ogólnie fajnie się go ogląda. Moim zdaniem świetny zawodnik i db by było gdyby wrócił do Barcy :D
1
Tylko żeby nie ugryzł Kriszczianu przypadkiem :)
1
I tak ma być :D
0
Mi najbardziej z tych ,, słabych" drużyn podobało się Maroko zdecydowanie
13
Suarez i spółka moim zdaniem powinni wywalić tą Portugalię z mundialu. Portugalię się ciężko ogląda, nie chcę ich już w Rosji
0
Podłączam się do pytania :)
1
Co jest śmiesznego w tej chorobie,bo ja nic nie widzę?
5
Argentyna-mundial 2018. A tak serio to polecam trylogię ,,Harold i Kumar" :D
2
Pozostaje się cieszyć,że nie miałem prądu i nie oglądałem tego cyrku
1
Ale żałoba na rambli, no nieźle :D
0
Chociaż masz prąd gościu :D
2
Wiem co czujesz kolego
0
Ja po prostu chcę zobaczyć dobry, zacięty mecz. Kto wygra, ten wygra i tyle :D
0
Bateria mi padnie w trakcie niestety
3
U was też taki mocny wiatr? U mnie nawet prąd wyłączyli i pewnie przez to meczu nie obejrzę wieczorem :/
2
Za charakter można go nie lubić, ale jego umiejętności trudno nie docenić. Jak na razie to jego turniej, brawo
0
Mam nadzieję,że się ogarnie
0
Obawiam się o Cionka w tym meczu, moim zdaniem Bednarek byłby pewniejszy w starciach fizycznych z silnymi Senegalczykami, ale Adaś ufam tobie :D
4
Szkoda,że nie Laskoś, ale Szpaku zawsze robi atmosferę na meczach reprezentacji, więc nie jest źle
0
Jak jej się nie podoba to niech wyjedzie babsko gdzieś daleko w...
0
Ja od rana jestem pełen energii choć spałem 3 godziny tylko. Już powoli zaczynam czuć te emocje, piękna sprawa :D
0
0
Teraz muszą zrobić koniecznie
6
Czy wam też Keylor Navas wygląda na takiego cygana? :D
0
A jakie skuteczne :D