mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
,,Smakosz"- oglądałem wczoraj,ma swój klimat :D
2
Oczywiście nominuję użytkownika KamiQix :D Kultura w komentarzach, ciekawe, uzasadnione opinie na wiele tematów i do tego świetne komentarze :)
1
Wiedziałem,że tak będzie. LM w NC+ to była bajka, świetni komentatorzy, dobrzy eksperci w studio, wszystko biło na głowę to co się dzieje w polsacie
1
Pewnie ból dupki Borka
2
Ja z tej dwójki zdecydowanie wolę Hazarda
0
Fajnie, fajnie.
0
Valverde wie lepiej :D
2
Ortografia chyba też koledze przeszkadza :D
0
Liczę, że Xavi właśnie taki dream team zbuduje, a póki co pozostaje nam żyć w ,,erze Valverde" :D
1
Nwm i chyba nie chcę się dowiedzieć :D
0
Na plaży na telefonie, polecam :D
1
Oglądałeś wczoraj jak zagrał Coutinho?
49
Vinicius musi zagrać, ludzie chcą podziwiać tego cracka. Potrafi zdobyć bramkę nie strzelając w jej światło :D
0
,,No co za pajac, strzelił" :D
6
Czytałem komentarz poniżej jakiegoś gościa, który nazwał Dembele drugim Deulofeu,ale to już wyższy poziom głupoty. Dobre podsumowanko :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mi się fajnie grało w 14,często do niej wracam ;D
0
Rzucili pieniążek i łysy udaje,że nic się nie dzieje
0
A tak napiszę z ciekawości, kto mnie tu zna? :D
2
Salah to skrzydłowy, a nie ,,9"
4
Trzeba być pajacem bez wyobraźni, żeby po alkoholu wsiadać za kółko, taka prawda
3
Typowy ,,kloc" do Premier League
19
Ja wieczorem przed mym domem wystawiam ekran i wyświetlam
0
Co jak co ale Valverde pokazał dziś,że potrafi taktycznie świetnie ustawić zespół,do tego świetne zmiany dziś :D
0
5-1 i to bez Messiego, piękny mecz :D
0
Nie nie, jednak wybór padł na PW
1
Budownictwo.
0
Niby nie minął jeszcze październik a ja już zastanawiam się czy nie przerwać studiów. Kierunek coraz bardziej mnie męczy. Moim marzeniem jest zajęcie się muzyką, ale nwm czy się wybiję. Trudna decyzja przede mną
2
Skończ, proszę cię skończ
2
Oglądaliśmy chyba inne mecze,przesadzasz i to ostro