0

,,Smakosz"- oglądałem wczoraj,ma swój klimat :D

2

Oczywiście nominuję użytkownika KamiQix :D Kultura w komentarzach, ciekawe, uzasadnione opinie na wiele tematów i do tego świetne komentarze :)

1

Wiedziałem,że tak będzie. LM w NC+ to była bajka, świetni komentatorzy, dobrzy eksperci w studio, wszystko biło na głowę to co się dzieje w polsacie

1

Pewnie ból dupki Borka

2

Ja z tej dwójki zdecydowanie wolę Hazarda

0

Fajnie, fajnie.

0

Valverde wie lepiej :D

2

Ortografia chyba też koledze przeszkadza :D

0

Liczę, że Xavi właśnie taki dream team zbuduje, a póki co pozostaje nam żyć w ,,erze Valverde" :D

1

Nwm i chyba nie chcę się dowiedzieć :D

0

Na plaży na telefonie, polecam :D

1

Oglądałeś wczoraj jak zagrał Coutinho?

49

Vinicius musi zagrać, ludzie chcą podziwiać tego cracka. Potrafi zdobyć bramkę nie strzelając w jej światło :D

0

,,No co za pajac, strzelił" :D

6

Czytałem komentarz poniżej jakiegoś gościa, który nazwał Dembele drugim Deulofeu,ale to już wyższy poziom głupoty. Dobre podsumowanko :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mi się fajnie grało w 14,często do niej wracam ;D

0

Rzucili pieniążek i łysy udaje,że nic się nie dzieje

0

A tak napiszę z ciekawości, kto mnie tu zna? :D

2

Salah to skrzydłowy, a nie ,,9"

4

Trzeba być pajacem bez wyobraźni, żeby po alkoholu wsiadać za kółko, taka prawda

3

Typowy ,,kloc" do Premier League

19

Ja wieczorem przed mym domem wystawiam ekran i wyświetlam

0

Co jak co ale Valverde pokazał dziś,że potrafi taktycznie świetnie ustawić zespół,do tego świetne zmiany dziś :D

0

5-1 i to bez Messiego, piękny mecz :D

0

Nie nie, jednak wybór padł na PW

1

Budownictwo.

0

Niby nie minął jeszcze październik a ja już zastanawiam się czy nie przerwać studiów. Kierunek coraz bardziej mnie męczy. Moim marzeniem jest zajęcie się muzyką, ale nwm czy się wybiję. Trudna decyzja przede mną

2

Skończ, proszę cię skończ

2

Oglądaliśmy chyba inne mecze,przesadzasz i to ostro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?