3

@SuperVegeta Bez przesady, to nie maszyna przecież. Gorszy mecz każdemu się zdarzy. Ciekawe co napiszesz po kolejnym dobrym meczu Leo

0

Druga połowa zdecydowanie gorsza w naszym wykonaniu, ale mimo wszystko myślę,że 2-0 to wynik nie oddający tego co działo się w tym meczu. Szkoda,ale to tylko punkt straty, odrobimy to. VeB!

1

@Hushovt a w 2012 grali tak blisko mnie, w Warszawie :/

0

Nawet Babiarz dobrze wypada przy tym 2 komentatorze w TVP. Można zasnąć jak zaczyna mówić

0

@Colon Tu się zgodzę,że Scotta trudno mieli zastąpić, ale Chester świetnie sobie poradził z tą piosenką i może nawet minimalnie lepiej mu wyszło(bardziej z takim pazurem zaśpiewał i to mnie trochę bardziej przekonało)

1

@Mundial2018 To na pewno. Niby nie ma ludzi niezastąpionych, ale jak widać jednak są

0

@Colon Szczerze mówiąc tam go nie słyszałem

7


Chester już w Grey Daze był legendą. Piosenka genialna, takich brzmień już dziś nie ma, do tego ten jego wokal...ahhh

5

Redaktor TVP do Kubackiego z pytaniem jak długo planuje utrzymać taką formę XD

1

Jestem bardzo ciekawy jak poradzi sobie Arteta w Arsenalu. Przepracował kilka lat z Pepem i myślę, że przy odpowiednich transferach może stworzyć mocny zespół i mam nadzieję, że Arsenal wróci do czołówki w następnym sezonie

0

Widząc komentarze większości spieprzyli święta swoją grą :D

0

@fcbheroes na Ipli za 7 zł jednorazowy dostęp masz

1

Po jakim czasie mam dostęp do kanałów Eleven jeśli wykupię je na playerze?

0

@Tomek54321 Oj ten mecz 4:3, to był prawdziwy rollercoaster, ale na szczęście szczęśliwie zakończony dla Barcy. Piękny mecz i ogromne emocje, miło to zwycięstwo wspominam :)

0

@Gaucho Ale parsknąłem śmiechem po jego 2 skoku :D

0

Trzeci po 1.serii Tande skoczył tylko 2 metry bliżej od Ryoyu, a ma ponad 24 punkty straty. Absurdalne są te przeliczniki, już nie wspominając o drugim miejscu Krafta, gdzie skoczył 6,5 metra dalej od Japończyka i wylądował telemarkiem na 140 metrze

0

@SHIBA pewnie w szoku jest

0

@xJLx Eee tam szampana, idziemy na wódeczkę wszyscy :D

4

@Janiama Ja czekam na Halinkę, bo się zebrać nie może

1

Gajerki i suknie już przywdziane na galę? :D

0

@Isso89 Ja rozważam taką opcję :D

0

@Rewolucja123 Linkin Park już od kilku ładnych lat

0

Włączyłem streama i po minucie gol Benzemy :/

0

No i mamy to, w końcu zwycięstwo ze Słowenią, no i w końcu Oblak się spocił :D

0

Był ktoś w kinie na filmie Countdown i czy warto się wybrać? :D

2

Tak patrzę na Lautaro Martineza i widzę w nim potencjalnego następcę Suareza, ma to coś

2

@Criss18Barca Na top 10 zasługuje jak najbardziej

0

Ciekawe czy Lewego docenią na gali ZP czy znów go pominą

2

@betonito Ja tylko wiem,że zaliczył ładną asystę przy 2 bramce Lewego

0

@Borneo Morawiecki niech jeszcze wyśle samoloty rządowe dla każdej z ekip haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?