mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@SuperVegeta Bez przesady, to nie maszyna przecież. Gorszy mecz każdemu się zdarzy. Ciekawe co napiszesz po kolejnym dobrym meczu Leo
0
Druga połowa zdecydowanie gorsza w naszym wykonaniu, ale mimo wszystko myślę,że 2-0 to wynik nie oddający tego co działo się w tym meczu. Szkoda,ale to tylko punkt straty, odrobimy to. VeB!
1
@Hushovt a w 2012 grali tak blisko mnie, w Warszawie :/
0
Nawet Babiarz dobrze wypada przy tym 2 komentatorze w TVP. Można zasnąć jak zaczyna mówić
0
@Colon Tu się zgodzę,że Scotta trudno mieli zastąpić, ale Chester świetnie sobie poradził z tą piosenką i może nawet minimalnie lepiej mu wyszło(bardziej z takim pazurem zaśpiewał i to mnie trochę bardziej przekonało)
1
@Mundial2018 To na pewno. Niby nie ma ludzi niezastąpionych, ale jak widać jednak są
0
@Colon Szczerze mówiąc tam go nie słyszałem
7
Chester już w Grey Daze był legendą. Piosenka genialna, takich brzmień już dziś nie ma, do tego ten jego wokal...ahhh
5
Redaktor TVP do Kubackiego z pytaniem jak długo planuje utrzymać taką formę XD
1
Jestem bardzo ciekawy jak poradzi sobie Arteta w Arsenalu. Przepracował kilka lat z Pepem i myślę, że przy odpowiednich transferach może stworzyć mocny zespół i mam nadzieję, że Arsenal wróci do czołówki w następnym sezonie
0
Widząc komentarze większości spieprzyli święta swoją grą :D
0
@fcbheroes na Ipli za 7 zł jednorazowy dostęp masz
1
Po jakim czasie mam dostęp do kanałów Eleven jeśli wykupię je na playerze?
0
@Tomek54321 Oj ten mecz 4:3, to był prawdziwy rollercoaster, ale na szczęście szczęśliwie zakończony dla Barcy. Piękny mecz i ogromne emocje, miło to zwycięstwo wspominam :)
0
@Gaucho Ale parsknąłem śmiechem po jego 2 skoku :D
0
Trzeci po 1.serii Tande skoczył tylko 2 metry bliżej od Ryoyu, a ma ponad 24 punkty straty. Absurdalne są te przeliczniki, już nie wspominając o drugim miejscu Krafta, gdzie skoczył 6,5 metra dalej od Japończyka i wylądował telemarkiem na 140 metrze
0
@SHIBA pewnie w szoku jest
0
@xJLx Eee tam szampana, idziemy na wódeczkę wszyscy :D
4
@Janiama Ja czekam na Halinkę, bo się zebrać nie może
1
Gajerki i suknie już przywdziane na galę? :D
0
@Isso89 Ja rozważam taką opcję :D
0
@Rewolucja123 Linkin Park już od kilku ładnych lat
0
Włączyłem streama i po minucie gol Benzemy :/
0
No i mamy to, w końcu zwycięstwo ze Słowenią, no i w końcu Oblak się spocił :D
0
Był ktoś w kinie na filmie Countdown i czy warto się wybrać? :D
2
Tak patrzę na Lautaro Martineza i widzę w nim potencjalnego następcę Suareza, ma to coś
2
@Criss18Barca Na top 10 zasługuje jak najbardziej
0
Ciekawe czy Lewego docenią na gali ZP czy znów go pominą
2
@betonito Ja tylko wiem,że zaliczył ładną asystę przy 2 bramce Lewego
0
@Borneo Morawiecki niech jeszcze wyśle samoloty rządowe dla każdej z ekip haha