0

@Kajtek77 Jak to nie znam? Jest 30 kwietnia 2020, a godzina proszę cie bardzo, 12:25

6

@Ramos9248 Buty do 400, bluza 200-250, koszulka do 100.

0


Takie tam malutkie przejęzyczenie, jak u Kowalewskiego :D

0

@badej60 Gdzie pan wchodzisz, jakieś podejrzane strony

2

@Hiacynk Piękny strzał, uwielbiam takie gole. Ale jeśli mam być szczery, to każdy gol przeciwko Realowi mi się podoba :D

0

@bartoszekkk Jestem fanem talentu Todibo, moim zdaniem za kilka lat może to być absolutny top wśród stoperów. O tym, że klub jest źle zarządzany wiadomo już nie od dziś i nie od wczoraj, nie mogę już patrzeć na Bartomeu

0

@IronSanHybrid Teraz ma mniejsze i jest głuchy na to, że go tam nie chcą :D

4

@BarcaInfo Ten sezon był jak ta przewrotka-cudowny

0

Z całym szacunkiem, ale mam wrażenie, że trochę go poniosło

0

@DanielOOL Codziennie to nie jest dobry pomysł, zostaw sobie czas na regenerację, bo to też ważne

2

@Dziki15 Serio pytasz? :D

0

Uwielbiam te memy z nimi :D
https://m.kwejk.pl/tag/golec

2

@draxidox Popieram jak najbardziej

0

Macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe z ubraniami?

1

@Witekk10 29, co wygrałem? :D
Edit:26, mój błąd(nie zauważyłem, że choinka i koło są inne później)

1

@tadzik447 Tadzik ty to wszystko zjesz

1

@Janas11224 Sernik z rodzynkami jest jak kanapka z masłem i nutellą

0

@gorgota Na pewno sprawdzę

0

@Szicek10 A co z nami zrobiłeś?

1

@IronSanHybrid Jakbym widział swojego sierściucha :D

0

Mam pytanie do osób lubiących ,, cięższą" muzykę: Jacy artyści oczarowali was swoim screamem? :D Ja osobiście uwielbiam scream niestety już Ś.p Chestera Benningtona i Sama z Architects. Zapraszam do dyskusji ;)

0

Na TVP Sport dziś puścili mecz Polska-Japonia z MŚ 2018 w Rosji. Jeden z najgorszych meczów reprezentacji, który był powodem do wstydu, jeden z niewielu meczów, na których zasnąłem. Brawo za wybór xD

0

@lucas/catalan Jak sobie radzisz w tych trudnych chwilach bez tej serii?

0

@prokofiew Ja staram się mieć kwarantannę, ale raz na dwa tygodnie muszę wyjść,bo muszę zakupy zrobić, jakoś trzeba funkcjonować

0

@Pogba mordko, dawaj nic lepszego nie wymyślą

1

A wy jak sobie radzicie mordki z kwarantanną, może jakieś zdjęcia? Haha

0

@jeyx77x Dla mnie osobiście jedna z najładniejszych :D

0

Chciałbym kupić koszulkę domową Barcy z sezonu 12/13. Jest jakiś sklep, w którym mógłbym jeszcze zamówić nową, czy pozostaje mi szukać używanej?

5

@Kengo W końcu może z jaskini wyjść, dajmy mu się nacieszyć, bo coś czuję,że niedługo tam wróci :)

0

@Hushovt W końcu ktoś trzeźwo patrzy na sprawę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?