mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kajtek77 Jak to nie znam? Jest 30 kwietnia 2020, a godzina proszę cie bardzo, 12:25
6
@Ramos9248 Buty do 400, bluza 200-250, koszulka do 100.
0
Takie tam malutkie przejęzyczenie, jak u Kowalewskiego :D
0
@badej60 Gdzie pan wchodzisz, jakieś podejrzane strony
2
@Hiacynk Piękny strzał, uwielbiam takie gole. Ale jeśli mam być szczery, to każdy gol przeciwko Realowi mi się podoba :D
0
@bartoszekkk Jestem fanem talentu Todibo, moim zdaniem za kilka lat może to być absolutny top wśród stoperów. O tym, że klub jest źle zarządzany wiadomo już nie od dziś i nie od wczoraj, nie mogę już patrzeć na Bartomeu
0
@IronSanHybrid Teraz ma mniejsze i jest głuchy na to, że go tam nie chcą :D
4
@BarcaInfo Ten sezon był jak ta przewrotka-cudowny
0
Z całym szacunkiem, ale mam wrażenie, że trochę go poniosło
0
@DanielOOL Codziennie to nie jest dobry pomysł, zostaw sobie czas na regenerację, bo to też ważne
2
@Dziki15 Serio pytasz? :D
0
Uwielbiam te memy z nimi :D
https://m.kwejk.pl/tag/golec
2
@draxidox Popieram jak najbardziej
0
Macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe z ubraniami?
1
@Witekk10 29, co wygrałem? :D
Edit:26, mój błąd(nie zauważyłem, że choinka i koło są inne później)
1
@tadzik447 Tadzik ty to wszystko zjesz
1
@Janas11224 Sernik z rodzynkami jest jak kanapka z masłem i nutellą
0
@gorgota Na pewno sprawdzę
0
@Szicek10 A co z nami zrobiłeś?
1
@IronSanHybrid Jakbym widział swojego sierściucha :D
0
Mam pytanie do osób lubiących ,, cięższą" muzykę: Jacy artyści oczarowali was swoim screamem? :D Ja osobiście uwielbiam scream niestety już Ś.p Chestera Benningtona i Sama z Architects. Zapraszam do dyskusji ;)
0
Na TVP Sport dziś puścili mecz Polska-Japonia z MŚ 2018 w Rosji. Jeden z najgorszych meczów reprezentacji, który był powodem do wstydu, jeden z niewielu meczów, na których zasnąłem. Brawo za wybór xD
0
@lucas/catalan Jak sobie radzisz w tych trudnych chwilach bez tej serii?
0
@prokofiew Ja staram się mieć kwarantannę, ale raz na dwa tygodnie muszę wyjść,bo muszę zakupy zrobić, jakoś trzeba funkcjonować
0
@Pogba mordko, dawaj nic lepszego nie wymyślą
1
A wy jak sobie radzicie mordki z kwarantanną, może jakieś zdjęcia? Haha
0
@jeyx77x Dla mnie osobiście jedna z najładniejszych :D
0
Chciałbym kupić koszulkę domową Barcy z sezonu 12/13. Jest jakiś sklep, w którym mógłbym jeszcze zamówić nową, czy pozostaje mi szukać używanej?
5
@Kengo W końcu może z jaskini wyjść, dajmy mu się nacieszyć, bo coś czuję,że niedługo tam wróci :)
0
@Hushovt W końcu ktoś trzeźwo patrzy na sprawę