mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dla wszystkich fanów Ś.P Chestera Benningtona-,,nowa" piosenka:
7
Ja żałuję,że to przeczytałem, nigdy go nie lubiłem, teraz nie lubię go jeszcze bardziej
0
No, tak było
0
Suarez walczy, próbuje rozegrać. Nie wiem co ci się w nim nie podoba, Coutinho gorzej gra
5
Pierwsza zmiana na plus, ale te 2 ostatnie to żart
4
Po przeczytaniu nazwy wykonawców i tytułu piosenki myślę,że sobie daruję odsłuchanie tego :D
0
Ja to nie wyobrażam sobie nawet tego jak nudne życie musi mieć ten człowiek, że cały czas szuka na siłę kontrowersji. Niech popracuje nad szatą graficzną na notatniku lepiej
6
Mięsko bogate w żelazo
0
Ile taktyków.
0
Moim zdaniem byłoby to bardziej sprawiedliwe, zmiana na plus
0
Co o tym sądzicie?
http://sport.tvp.pl/41177317/ida-zmiany-uefa-chce-zrezygnowac-z-klopotliwej-zasady
9
Jak dla mnie to ta liga jest najciekawsza podczas przerwy zimowej
0
Ja dziś słońca nie widziałem, schowało się :/
1
Ohydny ten tunel, fuu
8
Real wygrał 5 meczów z rzędu, to teraz czas na porażkę, bo ile można wygrywać :D
0
Ahhh, Klimov zepsuł polskie podium :/
0
Konkurs w Niemczech i cały czas leci Robin Schulz
0
Sędzia z USA powinien podziękować i wyjść :D
3
Obawiam się,że nawet cały konkurs :/
0
El Clasico w TVP, mmmmm :D
0
Benzema jaka forma, znów dublet. Ciekawe na jak długo
0
Właśnie pierwsza moja myśl to ,że zarył w ziemię, ale jakiś kontakt chyba był
3
Arthur to pan piłkarz, a Cillessen to pan bramkarz, tyle... :D
1
Mój ty ku**a misiu!
0
Mam to samo
18
Benzema mecz życia. 2 bramki i to w jednym meczu a nie miesiącu
0
On żyje w jakiejś alternatywnej rzeczywistości,czy po prostu jest idiotą? :D
2
No, czekam czekam :D Kamil niech wyjaśni Krafta
1
A oni nie grają przypadkiem na innych pozycjach?
1
No faul był,ale przed polem karnym xd