1

Dla wszystkich fanów Ś.P Chestera Benningtona-,,nowa" piosenka:


7

Ja żałuję,że to przeczytałem, nigdy go nie lubiłem, teraz nie lubię go jeszcze bardziej

0

No, tak było

0

Suarez walczy, próbuje rozegrać. Nie wiem co ci się w nim nie podoba, Coutinho gorzej gra

5

Pierwsza zmiana na plus, ale te 2 ostatnie to żart

4

Po przeczytaniu nazwy wykonawców i tytułu piosenki myślę,że sobie daruję odsłuchanie tego :D

0

Ja to nie wyobrażam sobie nawet tego jak nudne życie musi mieć ten człowiek, że cały czas szuka na siłę kontrowersji. Niech popracuje nad szatą graficzną na notatniku lepiej

6

Mięsko bogate w żelazo

0

Ile taktyków.

0

Moim zdaniem byłoby to bardziej sprawiedliwe, zmiana na plus

9

Jak dla mnie to ta liga jest najciekawsza podczas przerwy zimowej

0

Ja dziś słońca nie widziałem, schowało się :/

1

Ohydny ten tunel, fuu

8

Real wygrał 5 meczów z rzędu, to teraz czas na porażkę, bo ile można wygrywać :D

0

Ahhh, Klimov zepsuł polskie podium :/

0

Konkurs w Niemczech i cały czas leci Robin Schulz

0

Sędzia z USA powinien podziękować i wyjść :D

3

Obawiam się,że nawet cały konkurs :/

0

El Clasico w TVP, mmmmm :D

0

Benzema jaka forma, znów dublet. Ciekawe na jak długo

0

Właśnie pierwsza moja myśl to ,że zarył w ziemię, ale jakiś kontakt chyba był

3

Arthur to pan piłkarz, a Cillessen to pan bramkarz, tyle... :D

1

Mój ty ku**a misiu!

0

Mam to samo

18

Benzema mecz życia. 2 bramki i to w jednym meczu a nie miesiącu

0

On żyje w jakiejś alternatywnej rzeczywistości,czy po prostu jest idiotą? :D

2

No, czekam czekam :D Kamil niech wyjaśni Krafta

1

A oni nie grają przypadkiem na innych pozycjach?

1

No faul był,ale przed polem karnym xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?