mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Junngeas Myślę, że jak najbardziej. Napastnik świetny technicznie, lubiący rozgrywać piłkę. Pasowałby idealnie moim zdaniem
0
@KmN Niestety tak, mają lepszy bilans bezpośredni
1
@tristan87 Ciężko mi wybrać jeden, ale według mnie Perfect lub TSA
3
@IronSanHybrid To jego jąkanie się jest najlepsze xD
0
@FcBforever221 Autokorekta wie lepiej :D Już poprawione.
1
Ale ja bym chciał kiedyś zobaczyć taki finał LM z komentarzem Twarowskiego i Nahornego. Chyba najlepsza para komentatorów w Polsce, bardzo przyjemnie się ich słucha.
6
Ale City rozjechało Arsenal w tym meczu, kompletna dominacja. Fajnie się ogląda drużynę Guardioli w drugiej połowie, a Arsenal nie istnieje w tym meczu, zero jakichkolwiek okazji do strzelenia bramki.
0
@justfootball Odmień to be
1
@BarcaInfo Ma realne szanse na 2 miejsce, zdecydowanie na nie zasługuje. Najlepsza 9 jaką kiedykolwiek widziałem w akcji.
0
@lukas10 Ciekawe kto wpadł na pomysł, żeby akurat ten nudny mecz o pietruszkę puszczać ponownie
2
@ranger3120 Ciekawe czy po tym wypadku było sztywniutko xD
7
@IronSanHybrid Niestety słyszę to regularnie od swojego ojca xD Codziennie ogląda wiadomości o 19:30, także wiadomo skąd to się bierze.
0
@viscajasiek Dzięki, wypróbuję :D
0
@MesQueUnClub_87 Obecnie jestem na poziomie B1 i chcę iść dalej
1
Macie jakąś sprawdzoną apkę do nauki angielskiego?
0
Oglądam Jokera, pytanie: ,,Kąty przy ramieniach w trójkącie równoramiennym mają po 2 stopnie. Ile wynosi miara trzeciego kąta?" Typiara użyła 3 jokerów, bo nie wiedziała XD
1
@Encore My to chyba przy każdej dyskusji na temat Linkin Park się spotykamy :D
1
@Coutinho007 Moją pierwszą piosenką, która wciągnęła mnie do słuchania ostrzejszej muzyki było ,,Bodies" od Drowning Pool. Usłyszałem ją w jakiejś kompilacji na YouTube. Poza tym mój starszy brat słuchał Linkin Park i bardzo mi się spodobała ich muzyka, do dziś jest to mój ulubiony zespół. Dziś słucham, m.in Sum 41, Parkway Drive, The Amity Affliction, System of a Down, Architects, czy Bullet for my Valentine.
4
@dominik127pl Po przeczytaniu ,,Stary trenował ze mną zapasy..."już wiedziałem czego się spodziewać xd
0
@jeyx77x Tenis stołowy, w podstawówce szło mi naprawdę bardzo dobrze, jeździłem na każde zawody gdzieś od 3 klasy. Drugim takim sportem była piłka ręczna, do której mam dobre warunki fizyczne, ale też w samej grze się wyróżniałem.
0
@Jaca27 Jeszcze kilka sezonów temu całkiem lubiłem oglądać, ale teraz ciężko mi się do tego zmobilizować, ostatnio oglądane przeze mnie mecze naszej polskiej ligi zostawiły piętno :D
3
Przez te ostatnie miesiące stęskniłem się za piłką, ale chyba nie na tyle, żeby obejrzeć jakikolwiek mecz Ekstraklasy XD, której już swoją drogą od dawna nie oglądam. Czekam tylko na Premier Ligue, La Liga i LM.
0
@xVENUMx Materac, żeby na podłodze nie spać :D
1
@Joey U mnie też ostatnio na ognisku wjechał bimberek, dobrze się go piło :)
7
Takie piosenki na żywo smakują najlepiej, mega wykonanie
0
@Encore U mnie tak do 13 było bardzo ciepło, później padało i temperatura szybko spadała
13
Wczoraj o 2 było 17 stopni, aż szkoda było wracać do domu ze spaceru. Dziś 2 stopnie, wiatr szaleje jak wściekły, do tego deszcz ze śniegiem. Ale ten maj zmienny
0
@Prezes_sycylijczyk Tak sam pan pijesz? :D
16
@IronSanHybrid Kuferek od Pani Sylwii(nie mylić z kuferkiem Pani Sylwii xD) lepszą nagrodą :D
1
@dawo17 Ten Airbus Beluga to chyba taki Fiat Multipla wśród samolotów xD