mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kaamil1910 Podzieliłem się swoją opinią i tyle
1
Powiem tak, po wczorajszym ,,karnym" jeszcze bardziej nie lubię Anglików i mam nadzieję, że Włosi się z nimi zabawią w niedzielę.
3
@Nightingale Mają duże jaja
1
@barney21 Tak, z jednej matki, ale innych rodziców
13
@NaFazieHitman Kwestia gustu, ja się bardziej emocjonuje piłką nożną. Ale siatkówka też potrafi wzbudzić emocje, to prawda
2
@Kettger Moim zdaniem to indywidualna sprawa, jak ktoś chce chodzić, to niech chodzi
1
@SemiYT Tylko na mecz z Hiszpanią była
3
Fajnie jest sobie czasem zobaczyć wschód Słońca, akurat się przebudziłem.
3
@dmcteam Ooo, dzięki ci bardzo. Byłem przyzwyczajony, że zawsze było po polsku, nawet nie wiedziałem, że jest wybór :D Przyda się jak będzie Iwański, hah
0
Czemu na stronie sport.tvp.pl mam angielski komentarz? XD
1
@FCB24 Dembele nie umie dryblować? Już nie przesadzaj
0
Szczerze mówiąc, na tym zdjęciu z artykułu dopiero zobaczyłem jak on wygląda XD
1
Ja tu wrócę może jutro, bo dziś to wysyp tematów politycznych przez ten Hejt Park
0
@AdamS9882 Nie skończył. Z tego co wiem chce jeszcze zagrać za rok na mundialu.
7
Ale mi się marzy Kane u nas. Prawdopodobnie w tym okienku zmieni klub.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@itmustbejoke On ją zepsuł podpisując pierwszą umowę z PSG
0
@paweldunajecfcb ,,Yes Man".
1
@MesQueUnClub96 Na szkolnej w Białymstoku :D
0
@matirix20 Parter ma chyba lepszy, ale myślę, że jednak nie jest to duża różnica
0
@matirix20 Według mnie zdecydowanie Hassan, obstawiam jakiś nokaut w jego wykonaniu
3
@lukaszmatusiewicz To dla twojego dobra, uwierz mi :)
23
W przerwie to powinni zmienić tych komentatorów, tylko psują mecz
0
@zeko0 To ich tajna broń
3
@JoseArkadioMorales Szpakowski może i popełnia błędy, ale zestawianie go w tym gronie jest dla mnie nie na miejscu. Dla mnie to legendarny komentator, który świetnie oddaje emocje podczas meczu.
1
@Colon Easier to run od Linkin Park:
0
@kaamil1910 Ja też, na razie to nawet nie wiem jak wygląda haha
16
@adambądkowski93 Na boisku go nie trawie, ale poza boiskiem da się go nawet lubić
4
Ehhh...do końca liczyłem, że to nie wypali.
3
@DonMatteo901 ,,Jeśli nie żyjesz, to nie wiesz o tym, lecz inni przez to cierpią. To samo jeśli jesteś debilem."
Idealne podsumowanie :)