0

@kaamil1910 Podzieliłem się swoją opinią i tyle

1

Powiem tak, po wczorajszym ,,karnym" jeszcze bardziej nie lubię Anglików i mam nadzieję, że Włosi się z nimi zabawią w niedzielę.

3

@Nightingale Mają duże jaja

1

@barney21 Tak, z jednej matki, ale innych rodziców

13

@NaFazieHitman Kwestia gustu, ja się bardziej emocjonuje piłką nożną. Ale siatkówka też potrafi wzbudzić emocje, to prawda

2

@Kettger Moim zdaniem to indywidualna sprawa, jak ktoś chce chodzić, to niech chodzi

1

@SemiYT Tylko na mecz z Hiszpanią była

3

Fajnie jest sobie czasem zobaczyć wschód Słońca, akurat się przebudziłem.

3

@dmcteam Ooo, dzięki ci bardzo. Byłem przyzwyczajony, że zawsze było po polsku, nawet nie wiedziałem, że jest wybór :D Przyda się jak będzie Iwański, hah

0

Czemu na stronie sport.tvp.pl mam angielski komentarz? XD

1

@FCB24 Dembele nie umie dryblować? Już nie przesadzaj

0

Szczerze mówiąc, na tym zdjęciu z artykułu dopiero zobaczyłem jak on wygląda XD

1

Ja tu wrócę może jutro, bo dziś to wysyp tematów politycznych przez ten Hejt Park

0

@AdamS9882 Nie skończył. Z tego co wiem chce jeszcze zagrać za rok na mundialu.

7

Ale mi się marzy Kane u nas. Prawdopodobnie w tym okienku zmieni klub.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

@itmustbejoke On ją zepsuł podpisując pierwszą umowę z PSG

0

@paweldunajecfcb ,,Yes Man".

1

@MesQueUnClub96 Na szkolnej w Białymstoku :D

0

@matirix20 Parter ma chyba lepszy, ale myślę, że jednak nie jest to duża różnica

0

@matirix20 Według mnie zdecydowanie Hassan, obstawiam jakiś nokaut w jego wykonaniu

3

@lukaszmatusiewicz To dla twojego dobra, uwierz mi :)

23

W przerwie to powinni zmienić tych komentatorów, tylko psują mecz

0

@zeko0 To ich tajna broń

3

@JoseArkadioMorales Szpakowski może i popełnia błędy, ale zestawianie go w tym gronie jest dla mnie nie na miejscu. Dla mnie to legendarny komentator, który świetnie oddaje emocje podczas meczu.

1

@Colon Easier to run od Linkin Park:


0

@kaamil1910 Ja też, na razie to nawet nie wiem jak wygląda haha

16

@adambądkowski93 Na boisku go nie trawie, ale poza boiskiem da się go nawet lubić

4

Ehhh...do końca liczyłem, że to nie wypali.

3

@DonMatteo901 ,,Jeśli nie żyjesz, to nie wiesz o tym, lecz inni przez to cierpią. To samo jeśli jesteś debilem."
Idealne podsumowanie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?