mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
Największy pozytyw? Ronald Araujo. On ma wszystko, żeby być topowym stoperem i być może nawet kapitanem Barcy
3
@SinMistico Nic się nie stało
2
@fart Może któraś z nich trafi w Luuka i wpadnie do bramki
0
@PatrychoO Pochettino ogór bez planu? XD
9
@MateuszJrk Rozumiem, że poprawność i te sprawy, ale ja tego nie rozumiem. Jak on to skomentuje?
6
Moim zdaniem z decyzją, czy powinien zostać, czy też nie powinno się wstrzymać do końca sezonu.
2
@Mns21 Millennium konto 360, bardzo polecam.
19
Wyobraźcie sobie Arsenal grający co roku w Superlidze jako jeden ze współzałożycieli xD
3
Lizbona i Bayern-to połączenie nie kojarzy nam się za dobrze :D
7
Ahh te spotkania z kumplami kiedy większość z nas jest w związku. Tak to teraz smakuje, że czas tak szybko zleciał i dopiero wróciłem do domu :D
0
@gumaz Polecam regularną medytację, działa cuda
1
@GeneralXavi Linkin Park-In the end
0
@Cwaniak4 Jakiegokolwiek z Ekstraklasy, szkoda oczu
5
No i zaczęło się, polityka wjechała teraz jako temat nr 1. Ja to może wrócę jutro :/
0
@Criss18Barca Ter Stegen i De Jong powinni być nietykalni
0
@kaamil1910 Myślę,że nawet w roli rezerwowego dużo by dał
10
Wymarzony scenariusz byłby taki, że Messi podpisuje kontrakt z innym klubem na 2 lata. W tym czasie w Barcelonie młodzi się ogrywają i tworzą prawdziwy zespół, kolektyw. Po 2 latach wraca Messi i zdobywa z Barcą potrójną koronę. Myślę, że to możliwe i oby tak właśnie było. To by była piękna historia i równie piękne zwieńczenie kariery Messiego.
0
@NiemoralnyAdam Przecież nie napisałem tego na serio
1
A tu Messi zostanie zakontraktowany jako piłkarz Barcy B
2
@Comentateiro When my time comes, forget the wrong that I've done
2
@kryhaa Ja dopiero wróciłem z imprezy i grzecznie lokuję się już w łóżku :D
1
@Rust_Cohle Najgorzej, na Małysza pewnie musiało być :D
1
@LS Ja dopiero przyjechałem na kwaterę i od razu trzeba wszystko przetestować haha
6
Pozdrawiam bardzo serdecznie całą La Bambę z kibelka w słonecznym Władysławowie :D
0
@GauchoPiekne by były te stroje. Czemu te kolory są aż tak jasne? Bartomeu to wszystko można było wcisnąć hah
0
@Pasiak Ludzie też oglądają mecze okręgówki, także nie każdy lubi oglądać dobrą piłkę :D
5
@Criss18Barca Aż chyba bym zaczął oglądać mecze Górnika, a nie oglądam meczów Ekstraklasy od kilku lat. Iniesta to czysta magia na boisku
92
@amanter Ciekawe co pisałeś jak był w mega formie i ratował Barcelonie mecze. Każdemu zdarza się gorsza forma, a w zdecydowanej większości meczów Ter Stegen to klasa światowa
0
@masq Serial Outsider, wciąga od samego początku
0
@VirtuoZ Szanse Francuzów na ZP są znikome, to odwołują :D