35

Największy pozytyw? Ronald Araujo. On ma wszystko, żeby być topowym stoperem i być może nawet kapitanem Barcy

3

@SinMistico Nic się nie stało

2

@fart Może któraś z nich trafi w Luuka i wpadnie do bramki

0

@PatrychoO Pochettino ogór bez planu? XD

9

@MateuszJrk Rozumiem, że poprawność i te sprawy, ale ja tego nie rozumiem. Jak on to skomentuje?

6

Moim zdaniem z decyzją, czy powinien zostać, czy też nie powinno się wstrzymać do końca sezonu.

2

@Mns21 Millennium konto 360, bardzo polecam.

19

Wyobraźcie sobie Arsenal grający co roku w Superlidze jako jeden ze współzałożycieli xD

3

Lizbona i Bayern-to połączenie nie kojarzy nam się za dobrze :D

7

Ahh te spotkania z kumplami kiedy większość z nas jest w związku. Tak to teraz smakuje, że czas tak szybko zleciał i dopiero wróciłem do domu :D

0

@gumaz Polecam regularną medytację, działa cuda

1

@GeneralXavi Linkin Park-In the end

0

@Cwaniak4 Jakiegokolwiek z Ekstraklasy, szkoda oczu

5

No i zaczęło się, polityka wjechała teraz jako temat nr 1. Ja to może wrócę jutro :/

0

@Criss18Barca Ter Stegen i De Jong powinni być nietykalni

0

@kaamil1910 Myślę,że nawet w roli rezerwowego dużo by dał

10

Wymarzony scenariusz byłby taki, że Messi podpisuje kontrakt z innym klubem na 2 lata. W tym czasie w Barcelonie młodzi się ogrywają i tworzą prawdziwy zespół, kolektyw. Po 2 latach wraca Messi i zdobywa z Barcą potrójną koronę. Myślę, że to możliwe i oby tak właśnie było. To by była piękna historia i równie piękne zwieńczenie kariery Messiego.

0

@NiemoralnyAdam Przecież nie napisałem tego na serio

1

A tu Messi zostanie zakontraktowany jako piłkarz Barcy B

2

@Comentateiro When my time comes, forget the wrong that I've done

2

@kryhaa Ja dopiero wróciłem z imprezy i grzecznie lokuję się już w łóżku :D

1

@Rust_Cohle Najgorzej, na Małysza pewnie musiało być :D

1

@LS Ja dopiero przyjechałem na kwaterę i od razu trzeba wszystko przetestować haha

6

Pozdrawiam bardzo serdecznie całą La Bambę z kibelka w słonecznym Władysławowie :D

0

@GauchoPiekne by były te stroje. Czemu te kolory są aż tak jasne? Bartomeu to wszystko można było wcisnąć hah

0

@Pasiak Ludzie też oglądają mecze okręgówki, także nie każdy lubi oglądać dobrą piłkę :D

5

@Criss18Barca Aż chyba bym zaczął oglądać mecze Górnika, a nie oglądam meczów Ekstraklasy od kilku lat. Iniesta to czysta magia na boisku

92

@amanter Ciekawe co pisałeś jak był w mega formie i ratował Barcelonie mecze. Każdemu zdarza się gorsza forma, a w zdecydowanej większości meczów Ter Stegen to klasa światowa

0

@masq Serial Outsider, wciąga od samego początku

0

@VirtuoZ Szanse Francuzów na ZP są znikome, to odwołują :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?