mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 nie z 20, tylko ponad 30 :D
0
@Emhyr Okazał się głupszy nawet od Dembele, całe szczęście, że go sprzedali
1
@mat32 To był pierwszy sezon od kilku lat, w którym obejrzałem tylko kilka ostatnich skoków w konkursie, w którym Kubacki zdobył medal, a poza tym nie obejrzałem żadnego konkursu. Wcześniej oglądałem prawie każdy konkurs, kompletnie nie miałem mobilizacji,żeby to oglądać.
0
@MrShakira Mimo , że nie pałam do niego sympatią, to chciałbym go u nas, bo piłkarsko to jest absolutny top na świecie i potrafi być decydujący w wielu meczach.
0
@Gavinho A gdzie Ukraińcy przyjeżdżają do pracy? :D
0
@bartekvisca Ja pracowałem w sklepie hydrauliczno-budowlanym nie ogarniając kompletnie ani hydrauliki, ani budowlanki. Pierwsza praca, zaangażowanie praktycznie zerowe z mojej strony
0
@ElTomas Podnoszą Viniciusa z murawy
1
@paweldunajecfcb Gran Torino, Drive. Ten pierwszy to absolutne arcydzieło, bardzo poruszający
2
@marcin62 Śmierć tylu niewinnych dzieci to jest po prostu coś wstrząsającego. I to w imię czego ja się pytam? Nie ma innej opcji, Putin musi odpowiedzieć za to swoim życiem.
2
Nigdy w życiu, nie trawię typa
0
@IronSanHybrid Ja jestem fanem tatuaży, ale to mi się nie podoba. Ogólnie nie lubię kolorowych tatuaży, no i w tym przypadku za dużo ich zdecydowanie. Ale kto co lubi :D
0
Piłkarze Barcy odpalą fajerwerki podczas meczu i ciekawe komu będzie do śmiechu :D
1
@JohnA Ja staram się tak wstawać kilka razy w miesiącu, polecam
2
@Godlo W momencie kiedy odchodził też chciałem bardzo jego powrotu, ale teraz widząc jaki kolektyw się tworzy w Barcelonie, to nie bardzo już jest to nam potrzebne moim zdaniem.
1
Nic tak nie dodaje energii w poniedziałek jak pobudka o 5:30 i widok pięknego poranka, później trening na siłowni o 6. Po treningu śniadanko i kawka, fajny początek dnia :D
1
@Nano22 Możliwe, że vintagefootballshirts
3
@Kapitan hawk Brzozowski to tam sobie może w Jaka to melodia śpiewać :D
2
Po przesłuchaniu piosenki Polski na Eurowizję muszę przyznać, że nie pamiętam tak mocnego kandydata od nas. Jest naprawdę duża szansa na zwycięstwo :D
0
@QQL5 Proste, że to drugie. Pieniądze można zawsze zarobić, a życie jest warte o wiele więcej.
2
Widok starszego pana w czarnej bluzie z dużym, białym napisem "The bitch is back" zrobił mi dzień zdecydowanie :D
3
@masq Żałosne są takie komentarze, 2 gorsze mecze i od razu spisywanie Barcy na straty.
0
@bartekvisca No jest i to duża, ale wypuszczają przewagę frajersko kolejny raz
0
Niedawno była rocznica remontady Barcelony z PSG, po 5 latach historia zatacza koło tak naprawdę xd
1
Modrić to dalej kocur
0
Vini ładnie się złożył do strzału
0
Ale ten spiker na Bernabeu jest irytujący
1
@OsamaDembele Elektrycy już jadą. Policja zbędna, bo nikt nie widział kto to
0
No to chyba meczu nie obejrzę, może drugą połowę się uda . A wszystko przez to, że ktoś przejeżdżając niewiadomo czym wielkim zerwał mi przewód od zasilania, który był kilka metrów nad ziemią xd
2
Wszystkiego najlepszego wszystkim bordowo-granatowym kobietom :D
1
@Pawel13sz Myślę, że tak, ale raczej nieprędko