0

@matirix20 nie z 20, tylko ponad 30 :D

0

@Emhyr Okazał się głupszy nawet od Dembele, całe szczęście, że go sprzedali

1

@mat32 To był pierwszy sezon od kilku lat, w którym obejrzałem tylko kilka ostatnich skoków w konkursie, w którym Kubacki zdobył medal, a poza tym nie obejrzałem żadnego konkursu. Wcześniej oglądałem prawie każdy konkurs, kompletnie nie miałem mobilizacji,żeby to oglądać.

0

@MrShakira Mimo , że nie pałam do niego sympatią, to chciałbym go u nas, bo piłkarsko to jest absolutny top na świecie i potrafi być decydujący w wielu meczach.

0

@Gavinho A gdzie Ukraińcy przyjeżdżają do pracy? :D

0

@bartekvisca Ja pracowałem w sklepie hydrauliczno-budowlanym nie ogarniając kompletnie ani hydrauliki, ani budowlanki. Pierwsza praca, zaangażowanie praktycznie zerowe z mojej strony

0

@ElTomas Podnoszą Viniciusa z murawy

1

@paweldunajecfcb Gran Torino, Drive. Ten pierwszy to absolutne arcydzieło, bardzo poruszający

2

@marcin62 Śmierć tylu niewinnych dzieci to jest po prostu coś wstrząsającego. I to w imię czego ja się pytam? Nie ma innej opcji, Putin musi odpowiedzieć za to swoim życiem.

2

Nigdy w życiu, nie trawię typa

0

@IronSanHybrid Ja jestem fanem tatuaży, ale to mi się nie podoba. Ogólnie nie lubię kolorowych tatuaży, no i w tym przypadku za dużo ich zdecydowanie. Ale kto co lubi :D

0

Piłkarze Barcy odpalą fajerwerki podczas meczu i ciekawe komu będzie do śmiechu :D

1

@JohnA Ja staram się tak wstawać kilka razy w miesiącu, polecam

2

@Godlo W momencie kiedy odchodził też chciałem bardzo jego powrotu, ale teraz widząc jaki kolektyw się tworzy w Barcelonie, to nie bardzo już jest to nam potrzebne moim zdaniem.

1

Nic tak nie dodaje energii w poniedziałek jak pobudka o 5:30 i widok pięknego poranka, później trening na siłowni o 6. Po treningu śniadanko i kawka, fajny początek dnia :D

1

@Nano22 Możliwe, że vintagefootballshirts

3

@Kapitan hawk Brzozowski to tam sobie może w Jaka to melodia śpiewać :D

2

Po przesłuchaniu piosenki Polski na Eurowizję muszę przyznać, że nie pamiętam tak mocnego kandydata od nas. Jest naprawdę duża szansa na zwycięstwo :D

0

@QQL5 Proste, że to drugie. Pieniądze można zawsze zarobić, a życie jest warte o wiele więcej.

2

Widok starszego pana w czarnej bluzie z dużym, białym napisem "The bitch is back" zrobił mi dzień zdecydowanie :D

3

@masq Żałosne są takie komentarze, 2 gorsze mecze i od razu spisywanie Barcy na straty.

0

@bartekvisca No jest i to duża, ale wypuszczają przewagę frajersko kolejny raz

0

Niedawno była rocznica remontady Barcelony z PSG, po 5 latach historia zatacza koło tak naprawdę xd

1

Modrić to dalej kocur

0

Vini ładnie się złożył do strzału

0

Ale ten spiker na Bernabeu jest irytujący

1

@OsamaDembele Elektrycy już jadą. Policja zbędna, bo nikt nie widział kto to

0

No to chyba meczu nie obejrzę, może drugą połowę się uda . A wszystko przez to, że ktoś przejeżdżając niewiadomo czym wielkim zerwał mi przewód od zasilania, który był kilka metrów nad ziemią xd

2

Wszystkiego najlepszego wszystkim bordowo-granatowym kobietom :D

1

@Pawel13sz Myślę, że tak, ale raczej nieprędko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?