0

@Pogba No tak, akurat pod tym kątem frajerskie zachowanie

1

@Pogba Jakby nie patrzeć jedni warci drugich, wiadomo po co się tam spotkali

0

@MSN30 Jeszcze 2 walki

3

@P33ck Gran Torino, świetny film. Na prawdę dobry aktor

0

@blodziakk Oj tak, jeszcze miałem wtedy 16 lat i dużo bardziej fascynowało mnie to wszystko. Piękny czas

2

@Gaucho Tego drugiego, ze względu na wiek i potencjał

0

@Pawci023x 193 cm i 82 kg. Przez jakieś 5 lat ćwiczyłem dość nieregularnie, od pół roku regularnie siłownia 3x w tygodniu, do tego teraz siatkówka plażowa i rowerek.

8

Ej gruba, pijesz?

0

@thorin Aaaa, no dobra :D Ja pracowałem w magazynie sklepu budowlanego, gdzie tak naprawdę nie ogarniałem kompletnie towaru. To była moja pierwsza praca, chodziło mi tylko o zarobienie trochę pieniędzy. Z czasem się nauczyłem co i jak, tylko przeszkadzało mi bardzo to o czym pisałem wcześniej.

1

@thorin Ale co było trudnego w pracy w magazynie? To nie ofensywne, po prostu chciałbym się dowiedzieć co ci sprawiało problem. Mi na przykład ogólne podejście ludzi do życia tam, ich brak ambicji, wieczne narzekanie na wszystko.

6

@Nano22 No cóż, męski odruch :D

0

0

@Messibestplayerintheworld A tu Sergi Roberto :D

1

@LionelM95 Z takim podejściem na pewno

1

@Compadre Kariera muzyczna i osiągnięcie wolności finansowej. A tak poza tym to oczywiście założenie rodziny, ale to bliżej 30, może nawet po.

1

Kiedyś naprawdę lubiłem oglądać Atletico, pierwsze sezony Simeone, fajnie to wyglądało. A teraz nie mogę patrzeć na tą drużynę.

4

Atletico broni wyniku widzę:D

2

@panczo Już nie

0

@MesQueUnClub_87 Dla mnie był potwornie nudny, nic się nie działo kompletnie

1

@Sulimo Blair witch projekt

1

@pt9 Podobnie? No nieźle

1

Oby tylko internet wytrzymał do końca, bo wieje niemiłosiernie

0

@ElPonczato Smaka mi narobiłeś, teraz mi musisz pół oddać :D

1

@Firestone No coś z nim nie tak, myślałem, że tylko u mnie

3

@mindbender84 Przede wszystkim to nie da się włączyć tego filmiku

0

@barcelonaLM Cała ta grupa będzie potwornie nudna

0

@KrystianR Właśnie w tym memie taki celowy błąd ortograficzny sprawia, że jest jeszcze bardziej śmieszny:D

1

@krzaken Jak dla mnie to już trochę irytujące się stało

1

@PolskiBarcelonista10 Hiszpania zdecydowanie, więcej piłkarzy tam lubię, do tego Lucho

3

@PatrychoO Dla mnie to jest rozrywka najniższego sortu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?