mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pogba No tak, akurat pod tym kątem frajerskie zachowanie
1
@Pogba Jakby nie patrzeć jedni warci drugich, wiadomo po co się tam spotkali
0
@MSN30 Jeszcze 2 walki
3
@P33ck Gran Torino, świetny film. Na prawdę dobry aktor
0
@blodziakk Oj tak, jeszcze miałem wtedy 16 lat i dużo bardziej fascynowało mnie to wszystko. Piękny czas
2
@Gaucho Tego drugiego, ze względu na wiek i potencjał
0
@Pawci023x 193 cm i 82 kg. Przez jakieś 5 lat ćwiczyłem dość nieregularnie, od pół roku regularnie siłownia 3x w tygodniu, do tego teraz siatkówka plażowa i rowerek.
8
Ej gruba, pijesz?
0
@thorin Aaaa, no dobra :D Ja pracowałem w magazynie sklepu budowlanego, gdzie tak naprawdę nie ogarniałem kompletnie towaru. To była moja pierwsza praca, chodziło mi tylko o zarobienie trochę pieniędzy. Z czasem się nauczyłem co i jak, tylko przeszkadzało mi bardzo to o czym pisałem wcześniej.
1
@thorin Ale co było trudnego w pracy w magazynie? To nie ofensywne, po prostu chciałbym się dowiedzieć co ci sprawiało problem. Mi na przykład ogólne podejście ludzi do życia tam, ich brak ambicji, wieczne narzekanie na wszystko.
6
@Nano22 No cóż, męski odruch :D
0
@Limit_l3ss XD.
0
@Messibestplayerintheworld A tu Sergi Roberto :D
1
@LionelM95 Z takim podejściem na pewno
1
@Compadre Kariera muzyczna i osiągnięcie wolności finansowej. A tak poza tym to oczywiście założenie rodziny, ale to bliżej 30, może nawet po.
1
Kiedyś naprawdę lubiłem oglądać Atletico, pierwsze sezony Simeone, fajnie to wyglądało. A teraz nie mogę patrzeć na tą drużynę.
4
Atletico broni wyniku widzę:D
2
@panczo Już nie
0
@MesQueUnClub_87 Dla mnie był potwornie nudny, nic się nie działo kompletnie
1
@Sulimo Blair witch projekt
1
@pt9 Podobnie? No nieźle
1
Oby tylko internet wytrzymał do końca, bo wieje niemiłosiernie
0
@ElPonczato Smaka mi narobiłeś, teraz mi musisz pół oddać :D
1
@Firestone No coś z nim nie tak, myślałem, że tylko u mnie
3
@mindbender84 Przede wszystkim to nie da się włączyć tego filmiku
0
@barcelonaLM Cała ta grupa będzie potwornie nudna
0
@KrystianR Właśnie w tym memie taki celowy błąd ortograficzny sprawia, że jest jeszcze bardziej śmieszny:D
1
@krzaken Jak dla mnie to już trochę irytujące się stało
1
@PolskiBarcelonista10 Hiszpania zdecydowanie, więcej piłkarzy tam lubię, do tego Lucho
3
@PatrychoO Dla mnie to jest rozrywka najniższego sortu