14

2 bramki po bilardzie w polu karnym

0

Dobrze, że Francja strzeliła bramkę, dzięki temu mecz się otworzył i z niecierpliwością czekam na drugą połowę. A Maroko pokazuje jak na razie, że nie znaleźli się przypadkiem w tej fazie rozgrywek.

1

Scaloni wyczuł moment, żeby sobie Modricia klepnąć XD

17

Wyszła do walki,żeby sobie wypromować onlyfans, co za szon XD

0

Ciekawe jak będą po walce wyglądały haha

3

@Katalończyk 99 Jak w Tajlandii

0

@Janiama Tak naprawdę jakby strzelił, to później moglibyśmy na przykład przegrać 2-1

1

@Kapitan hawk Mecze pocieszenia XD

0

@Janiama Tymczasem Polacy: ,,W meczu z Argentyną możemy już dopisać sobie 0 punktów ", ,, wiedzieliśmy, że Meksyk będzie lepiej grał w piłkę niż my" :D

0

@Kondziubarca ,,spłakana", błagam, niech to słowo umrze haha. Nie lubię tego słowa.

4

Kto by się spodziewał, że Maroko wyrzuci z mundialu Belgię, Hiszpanię i Portugalię, niesamowite.

6

Ale ten Cheddira sabotuje ten mecz

3

Sam Allah asystował przy tej bramce, to coś znaczy XD

0

@pride98 Ja na dole sobie znak Batmana zrobię

0

Bardzo możliwe, że od półfinałów będzie takie małe Euro na tym mundialu.

1

Pierwszy raz widziałem takie rozegranie rzutu wolnego, świetne to było. Fajnie, że jeszcze emocje nas czekają

0

Dla lepszych widowisk w dalszej fazie oby Chorwacja odpadła, bo oni tylko się potrafią tak prześlizgiwać, grając bezpiecznie.

18

Trener Brazylii wygląda jak stary Keylora Navasa haha

0

Wszyscy na biało fryzury z przodu i ciężko ich rozróżnić z daleka

4

Przyjęcie piłki ręką w polu karnym i brak karnego, to żart jakiś

6

@Kapitan_SW Dokładnie, ja sobie nie wyobrażam takiego ,, wyjęcia " mnie z życia na kilka miesięcy wbrew mojej woli

0

@kynio302 Z własnej woli tam byłeś, nie każdy chce tam trafić

1

@Luciano99 Mnie mocno zirytował tym filmikiem, o którym wspomniałem

39

@IronSanHybrid Jak dla mnie takie zmuszanie ludzi do czegoś, czego nie chcą jest totalną głupotą i nigdy nie będę tego zwolennikiem

0

@Ojciec5tkidzieci Patrząc po komentarzach pod tym filmem złapałem się za głowę ile osób poszło za nim i łyknęło to wszystko.

1

Tak sobie ostatnio obejrzałem film Gargamela o uwodzeniu i jestem w szoku w jaki sposób on to wszystko spłycił i wyjął z kontekstu wszystkie wypowiedzi tak, żeby zrobić z ludzi, którzy tego uczą i tych, którzy rozwijają się w tym jakichś manipulantów i świrów. Ja na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że natrafienie na materiały o uwodzeniu i ogólnie o rozwoju osobistym uratowały mi tak naprawdę życie. Byłem zamkniętym w sobie i nieśmiałym chłopakiem kilka lat temu, a teraz bez problemu nawiązuje kontakt z ludźmi, swobodnie się czuję wśród ludzi i na przykład podejście do dziewczyny, która mi się podoba i rozmowa z nią jest takie naturalne i dzięki temu nawiązuje ciekawe relacje z kobietami. Totalnie zmieniłem swój wygląd (od roku ćwiczę na siłowni, zmieniłem ubiór, gestykulację, sposób w jaki utrzymuję kontakt wzrokowy). Przede wszystkim mam teraz fajną ekspresję, mam lepsze relacje z moimi znajomymi i rodziną oraz czuję się pewnym siebie facetem, a nie przegrywem, jak jeszcze kilka lat temu. A wy co sądzicie o tym temacie samorozwoju i rozwoju w relacjach?

1

@betonito Ale co on ma zrobić przy tej taktyce, jak większość meczów stoi sam

1

@martin3131 Witam w klubie, dużo lepiej się żyje

1

@Pawel13sz To widać

8

@Pawel13sz Myślę, że wszyscy oprócz Polaków chcą, żeby Polska w końcu odpadła z tego turnieju, bo gramy najbardziej żałośnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?