mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arsenal chyba nie chce jednak mistrzostwa
0
@Bartula W końcu ciemne barwy
1
@DonMatteo901 Najgorsze jest to, że ta drużyna od kilku lat nas tak karci w LM
4
Milan i Inter będą grały po 2 mecze domowe w półfinale LM
0
@SkN Ja się z tobą nie zgodzę. Jako jeden z nielicznych naprawdę się stara i to widać, często próbuje szarpnąć do przodu te ataki. Dziś naprawdę niewiele zabrakło, żeby strzelił gola.
1
@domalki1 Ciężkie życie pesymisty
0
Xavi z kościoła dopiero wrócił :D
0
@ArterkHD Zamówiłem w tamtym roku spodenki i jestem z nich zadowolony.
5
@Gaucho Ja ostatni temat jaki poruszam to polityka. Bardziej wiem na kogo nie głosować, niż na kogo głosować
1
@Medium Jeszcze Bletka i Palo Santo mi siadają z jego piosenek
18
To ta godzina, w której ojciec pisowiec się odpalił i trzeba zawijać walizę, bo nie da się go słuchać
3
@Kgorecki2500 Oj tak, tak samo maczugi :D
2
@ini_barca Myślę, że to raczej nie było bez powodu. Valverde nie słynie z tego typu zachowań, musiał go Baena mocno wkurzyć czymś.
0
@karol97 Ale 2 lata temu Ronaldo też za dużego poziomu to nie prezentował
0
No chyba jednak nie
2
@Gomess Damy radę, dostaną na łeb po raz kolejny od nas
1
@require Powodzenia Karim :D
1
@Bobo25 Tego nie powiedziałem. Pewnie prawda jest gdzieś po środku
6
@esem91 Dokładnie tak samo jak Liga mistrzów w Polsacie
3
Branie na poważnie artykułu kolegi Ceballosa mija się z celem, wiadomo, że starał się pokazać Gaviego w złym świetle
3
@haryveb944 Tymczasem Polacy mają klapki na oczach i wybierają od lat kogoś z dwójki PO/PiS :D
1
Myślę, że bardziej niż rasistowskie są to obelgi w stosunku do jego osoby. Powód? Nikt go nie lubi oprócz kibiców Realu(i to też pewnie nie wszyscy). Mimo, że sam sobie zapracował na brak szacunku ze strony kibiców, to nie pochwalam takich zachowań ze strony kibiców, bo jest to słabe, zwłaszcza teksty, żeby umarł.
4
@PatrychoO Zdecydowanie :D
0
@LukaszFan Piękne podsumowanie haha
1
Jurek tyle lat w piłkę grał i nie wie kiedy jest spalony
31
Minimalny spalony, to też spalony Madryciaki. Nie dziękujcie ;*
0
@Kuba_1 I bardzo dobrze, że piecze
0
@QuaReL I jak? Piękna porażka
4
I ten kibic Realu z dwoma ,,fakami" w tle xd
0
@QuaReL jest 10 minuta, chłopie xd