mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy my naprawdę nie mamy nikogo lepszego w środku pola, że Krychowiak, który od kilku sezonów jest na piłkarskiej emeryturze cały czas wybiega w wyjściowym składzie?
0
@Patrykl145 Nigdy nie oglądałem, trzeba będzie zajrzeć i tam
3
Co do meczu Polaków z Albanią dziś, to powiem tak, jeśli wygrają-zaj***ście, mamy +3pkt. Jeśli przegrają, będzie chociaż beka i fajny odcinek u Footrolla :D. A samego meczu pewnie i tak nie będę oglądał i zajmę się czymś innym. Oba scenariusze pozytywne.
0
@Xxxbarca4ever I rozumiem, że macie jedno pomieszczenie i musisz siedzieć cały czas przed telewizorem?
3
Pomeczowe wypowiedzi polskich piłkarzy po meczu z Wyspami Owczymi to jest hit. Zawodowi piłkarze grający w naprawdę dobrych zespołach mówią po meczu z ziomkami, których głównym zajęciem w życiu nie jest piłka nożna, że był to silny rywal i cieszą się, że udało się zdobyć 3pkt. Tym bardziej, że grali oni u siebie. A już najlepszy to był nagłówek na TVP Sport: ,,Maszyna Santosa ruszyła. Już nikt tej siły nie zatrzyma? "XD
2
@tristan87 30 km ode mnie takie akcje, to ładnie
5
Nie mogę się doczekać, żeby ją kupić :D
0
@Androchem Ale jakie emocje ty będziesz miał w meczu z Wyspami Owczymi? XD
2
@Androchem Ja osobiście nie oglądam meczów reprezentacji oprócz tych na Euro, czy Mundialu(chyba, że jakiś ważny mecz eliminacji). Styl naszej reprezentacji w ostatnich latach sprawia, że męczę się oglądając te mecze, więc mocno ograniczam.
0
@Pedri16Future Też mnie to dziwi
33
A Ter Stegen na tej liście to gdzie, przepraszam?
1
Gavi logo La Ligi wślizgiem narysował na murawie :D
0
Ale te wyjazdówki United są piękne
0
@Colin94 Audi a4 b6 avant, które mam do teraz :D
0
@Janas11224 Dodałbym jeszcze walkę Piotra Tyburskiego z Zadymą, bo na ostatniej gali dali dobrą walkę. No i też ciekawie się zapowiada starcie Wrzoska z Szeligą
0
No to koniec okna, można iść spać
3
@koksik2700 Film ,,Gran Torino", który sam wyreżyserował i był jego głównym aktorem jest jak do tej pory najlepszym filmem jaki widziałem w moim życiu.
1
@karolup Ocenimy po zakończeniu sezonu
16
@tomek8756 A kibole dalej się tłuką między sobą :D
0
@messi33 Z jednej strony chciałbym zobaczyć taki odcinek, ale mimo wszystko chcę Barcelonę wiosną w Lidze Mistrzów. Mnie LM w ogóle nie emocjonuje jak nie ma w niej Barcelony.
0
@messi33 Myślę, że nie. Ale ten odcinek by był legendarny
3
@Veysel Jeszcze cały następny dzień
4
@HavertzKai Nie widzę innej możliwości
0
U was też macie Superksiężyc za superchmurami? :D Niesamowity spektakl
3
@Sulimo Ja mam i kitku i piesku, koty i psy to najlepsze zwierzęta
2
@KrychaFCB Niedługo to mężczyźni będą musieli o swoje prawa walczyć XD
3
Cancelo to się doczeka tego samolotu do Barcelony? XD
0
@Danny Gaucho A chociaż była woda w tej wannie?
0
@Medium A to przepraszam, zaraz usuwam. Nie no, żartuję haha Zważając na to, że jesteśmy tu dość anonimowi warto czasem poruszyć takie tematy. Chociaż ja osobiście uważam, że w naszym społeczeństwie za bardzo robi się z seksu temat tabu, a jest to przecież jedna z naszych podstawowych potrzeb.
0
Dobra La Ramblowicze, już po północy to pytanie takie bardziej intymne. W jakim wieku mieliście swój pierwszy raz(tak, chodzi o segz)? :D