0

Czy my naprawdę nie mamy nikogo lepszego w środku pola, że Krychowiak, który od kilku sezonów jest na piłkarskiej emeryturze cały czas wybiega w wyjściowym składzie?

0

@Patrykl145 Nigdy nie oglądałem, trzeba będzie zajrzeć i tam

3

Co do meczu Polaków z Albanią dziś, to powiem tak, jeśli wygrają-zaj***ście, mamy +3pkt. Jeśli przegrają, będzie chociaż beka i fajny odcinek u Footrolla :D. A samego meczu pewnie i tak nie będę oglądał i zajmę się czymś innym. Oba scenariusze pozytywne.

0

@Xxxbarca4ever I rozumiem, że macie jedno pomieszczenie i musisz siedzieć cały czas przed telewizorem?

3

Pomeczowe wypowiedzi polskich piłkarzy po meczu z Wyspami Owczymi to jest hit. Zawodowi piłkarze grający w naprawdę dobrych zespołach mówią po meczu z ziomkami, których głównym zajęciem w życiu nie jest piłka nożna, że był to silny rywal i cieszą się, że udało się zdobyć 3pkt. Tym bardziej, że grali oni u siebie. A już najlepszy to był nagłówek na TVP Sport: ,,Maszyna Santosa ruszyła. Już nikt tej siły nie zatrzyma? "XD

2

@tristan87 30 km ode mnie takie akcje, to ładnie

5

Nie mogę się doczekać, żeby ją kupić :D

0

@Androchem Ale jakie emocje ty będziesz miał w meczu z Wyspami Owczymi? XD

2

@Androchem Ja osobiście nie oglądam meczów reprezentacji oprócz tych na Euro, czy Mundialu(chyba, że jakiś ważny mecz eliminacji). Styl naszej reprezentacji w ostatnich latach sprawia, że męczę się oglądając te mecze, więc mocno ograniczam.

0

@Pedri16Future Też mnie to dziwi

33

A Ter Stegen na tej liście to gdzie, przepraszam?

1

Gavi logo La Ligi wślizgiem narysował na murawie :D

0

Ale te wyjazdówki United są piękne

0

@Colin94 Audi a4 b6 avant, które mam do teraz :D

0

@Janas11224 Dodałbym jeszcze walkę Piotra Tyburskiego z Zadymą, bo na ostatniej gali dali dobrą walkę. No i też ciekawie się zapowiada starcie Wrzoska z Szeligą

0

No to koniec okna, można iść spać

3

@koksik2700 Film ,,Gran Torino", który sam wyreżyserował i był jego głównym aktorem jest jak do tej pory najlepszym filmem jaki widziałem w moim życiu.

1

@karolup Ocenimy po zakończeniu sezonu

16

@tomek8756 A kibole dalej się tłuką między sobą :D

0

@messi33 Z jednej strony chciałbym zobaczyć taki odcinek, ale mimo wszystko chcę Barcelonę wiosną w Lidze Mistrzów. Mnie LM w ogóle nie emocjonuje jak nie ma w niej Barcelony.

0

@messi33 Myślę, że nie. Ale ten odcinek by był legendarny

3

@Veysel Jeszcze cały następny dzień

4

@HavertzKai Nie widzę innej możliwości

0

U was też macie Superksiężyc za superchmurami? :D Niesamowity spektakl

3

@Sulimo Ja mam i kitku i piesku, koty i psy to najlepsze zwierzęta

2

@KrychaFCB Niedługo to mężczyźni będą musieli o swoje prawa walczyć XD

3

Cancelo to się doczeka tego samolotu do Barcelony? XD

0

@Danny Gaucho A chociaż była woda w tej wannie?

0

@Medium A to przepraszam, zaraz usuwam. Nie no, żartuję haha Zważając na to, że jesteśmy tu dość anonimowi warto czasem poruszyć takie tematy. Chociaż ja osobiście uważam, że w naszym społeczeństwie za bardzo robi się z seksu temat tabu, a jest to przecież jedna z naszych podstawowych potrzeb.

0

Dobra La Ramblowicze, już po północy to pytanie takie bardziej intymne. W jakim wieku mieliście swój pierwszy raz(tak, chodzi o segz)? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?