1

@Sapos93 Jak na razie to oddał jeden strzał na bramkę i strzelił gola, dajmy mu czas.

2

Żałosny i płaczliwy klub

3

Guiu jutro w szkole też będzie miał swój dzień :D

0

Dawid Podsiadło na bandach

0

@AmigoBlancos Eurosport

0

Komentarz usunięty

2

Witam wszystkich i miłego dnia życzę wszystkim La Bambuskom :D

31

@Kessie Bardzo błyskotliwa dziewczyna, widać, że wie o czym mówi.

7

@Cochise Świetnie wyjaśnione, ja mam podobne zdanie :D

0

@mleczkoo No to do KFC XD

0

No to teraz do następnego meczu Barcelony wałkowanie polityki na Bambie, już nawet zapomnieli wszyscy o wczorajszym meczu Polaków

1

@Piernik A 2/3 głosów na PO i PiS cię już nie dziwią? Ludzie w Polsce lubią być dymani najwyraźniej

1

@KrychaFCB YT Premium, polecam

22

W ten dzień najlepiej jakby seniorzy zostali w domach. Oczywiście chodzi o to, że jest bardzo zimno i po co mają chorować później.

0

@A4ron Gdzie niby? XD Jak on się kładł zanim do kontaktu doszło

1

Śmieszy mnie to jak oni w studio próbują na siłę zrobić z tej akcji jakąś niezwykłą

1

Na boisku jeden wielki chaos, a gramy z takim rywalem.

0

Widzisz gdzieś pan ,,Ł" na końcu?

0

@KamQiX Miał, po bramkach, na murawie :D

4

@Chaoss On się kompromituje za każdym razem jak otwiera usta.

6

@SuperPatsonFCB Patrząc na to jacy są Polacy w większości, to zapracował sobie na to tym, że mu wyszło w życiu.

2

@tristan87 Kurde, jak można wyglądać tak staro przed 40-stką? :D

2

@Azi Bo by każdy bana wyłapał na 20 lat :D A ich kafejka i tak mało uczęszczana.

10

@PatrykBarcelona Zdecydowanie tak

3

Po tej wypowiedzi widać, że gość jest we właściwym dla siebie miejscu

4

@AmigoBlancos Ja bardzo lubię oglądać Maćka. Co prawda czasem sam czuję zażenowanie jak rzuci jakimś tekstem, ale moim zdaniem jest bardzo wartościowym twórcą.

1

Nie siedźcie zbyt długo na porcelanie, nie polecam :D Tak mi nogi zesztywniały, że jak chciałem wstać, to runąłem jak długi na podłogę, zero czucia w nogach XD

0

@FcPortoFan1999 Nie chcę wiedzieć, wtedy całkowicie sobie odpuszczę wchodzenie tu

10

La Rambla kiedy nie ma meczu i w obliczu zbliżających się wyborów dla osób, które nie interesują się polityką stała się miejscem nie do zniesienia

0

@esem91 Nie zapominajmy też o tym, że faceci mają pewną ważną rzecz w spodniach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?