mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sapos93 Jak na razie to oddał jeden strzał na bramkę i strzelił gola, dajmy mu czas.
2
Żałosny i płaczliwy klub
3
Guiu jutro w szkole też będzie miał swój dzień :D
0
Dawid Podsiadło na bandach
0
@AmigoBlancos Eurosport
0
Komentarz usunięty
2
Witam wszystkich i miłego dnia życzę wszystkim La Bambuskom :D
31
@Kessie Bardzo błyskotliwa dziewczyna, widać, że wie o czym mówi.
7
@Cochise Świetnie wyjaśnione, ja mam podobne zdanie :D
0
@mleczkoo No to do KFC XD
0
No to teraz do następnego meczu Barcelony wałkowanie polityki na Bambie, już nawet zapomnieli wszyscy o wczorajszym meczu Polaków
1
@Piernik A 2/3 głosów na PO i PiS cię już nie dziwią? Ludzie w Polsce lubią być dymani najwyraźniej
1
@KrychaFCB YT Premium, polecam
22
W ten dzień najlepiej jakby seniorzy zostali w domach. Oczywiście chodzi o to, że jest bardzo zimno i po co mają chorować później.
0
@A4ron Gdzie niby? XD Jak on się kładł zanim do kontaktu doszło
1
Śmieszy mnie to jak oni w studio próbują na siłę zrobić z tej akcji jakąś niezwykłą
1
Na boisku jeden wielki chaos, a gramy z takim rywalem.
0
Widzisz gdzieś pan ,,Ł" na końcu?
0
@KamQiX Miał, po bramkach, na murawie :D
4
@Chaoss On się kompromituje za każdym razem jak otwiera usta.
6
@SuperPatsonFCB Patrząc na to jacy są Polacy w większości, to zapracował sobie na to tym, że mu wyszło w życiu.
2
@tristan87 Kurde, jak można wyglądać tak staro przed 40-stką? :D
2
@Azi Bo by każdy bana wyłapał na 20 lat :D A ich kafejka i tak mało uczęszczana.
10
@PatrykBarcelona Zdecydowanie tak
3
Po tej wypowiedzi widać, że gość jest we właściwym dla siebie miejscu
4
@AmigoBlancos Ja bardzo lubię oglądać Maćka. Co prawda czasem sam czuję zażenowanie jak rzuci jakimś tekstem, ale moim zdaniem jest bardzo wartościowym twórcą.
1
Nie siedźcie zbyt długo na porcelanie, nie polecam :D Tak mi nogi zesztywniały, że jak chciałem wstać, to runąłem jak długi na podłogę, zero czucia w nogach XD
0
@FcPortoFan1999 Nie chcę wiedzieć, wtedy całkowicie sobie odpuszczę wchodzenie tu
10
La Rambla kiedy nie ma meczu i w obliczu zbliżających się wyborów dla osób, które nie interesują się polityką stała się miejscem nie do zniesienia
0
@esem91 Nie zapominajmy też o tym, że faceci mają pewną ważną rzecz w spodniach :D