0

@Emhyr Ale on się zapuścił

0

@czudi17 Ja wyczuwam mecz, który będzie stratą czasu i będę zerkał tylko co jakiś czas na wynik

1

@TR3YWAY Jak ktoś będzie chciał, to pójdzie. Nie ma co robić z tego niewiadomo czego i stać z widłami pod jej domem.

1

@BorzyKrzys No i mamy w końcu jakąś poważną kandydaturę na trenera za Xaviego

1

Stanowcze nie dla tego transferu

0

@NeroTFP1 U niektórych po samej twarzy widać, że coś z nimi nie tak

12

Dobrze, że nikt nie opublikował moich słów w stronę Viniciusa

3

Pamiętajcie, że piłkarze i sztab są samokrytyczni i wyciągają wnioski.

2

To nie jest jeden gorszy mecz. My co mecz praktycznie tracimy gole jako pierwsi, w pierwszej połowie. Tutaj nie widać w ogóle pomysłu. Od kilku lat już słyszę cały czas o tym wyciąganiu wniosków, a w praktyce dalej to samo.

0

@TR3YWAY To nie było ofensywne, zapomniałem dać emotki na końcu :D

0

@TR3YWAY A to nie do mnie tak, do mnie nie

1

@TR3YWAY Wstawaj, właśnie zesrałeś się na swoje prześcieradło.

1

No powiem szczerze, że nie podoba mi się ten dzisiejszy skład na Real, mam mieszane odczucia przed tym meczem.

0

@kamilop Pierwsze miesiące miał naprawdę dobre, a co się z nim stało później, to nie wiem.

0

@ranger3120 Ja to się bardziej zastanawiałem zawsze gdzie byśmy byli, gdyby nie było 3 rozbiorów.

0

@Bykunn No niestety sporo ich jest

1

Protest ,, Wolnych Polaków ", czyt. Pisowców. Nikogo innego tam się nie znajdzie.

0

No tak, wszystko minimalnym kosztem najlepiej osiągnąć

0

@KB_nueve Polityka to najgorsze szambo jakim się można interesować.

1

@Luciano99 Jeszcze za małe, nie poradzą sobie w prawdziwym świecie

0

Nie płaczcie tak głośno, bo spać nie można

0

@Slot Xavi na pewno

1

@PatrykBarca To jego drugi mecz(i to po wejściu z ławki) w poważnym futbolu. Dajmy mu czas.

1

@nuevojugador Ciekawe jak tam Fajdek. Żeby tam znowu się nie zafajdał chłopak jak co roku :D.

0

@areczek7878 Też tak uważam. Dajmy szansę Roque, bo on też ma podobny profil, ale zobaczymy jak sobie poradzi ma tym najwyżym poziomie w najbliższych latach.

2

@Herato Suarez to jest gość, który swoją grą porywał publikę. Dla mnie jako fana piłki nożnej to jest bardzo ważny aspekt. Pamiętam jak w sezonie 13/14 kibicowałem Liverpoolowi, bo byłem oczarowany grą Urugwajczyka. W swoim prime Suarez to dla mnie najlepsza ,,9", jaką widziałem w akcji.

0

Nasza defensywa nie wytrzymała nawet 15 minut przeciwko jednej z najmniej skutecznych ofensyw w LL XD

0

@czarnatom No i w sumie chodzi w czymś podobnym

0

@MesQueUnClub96 Nie sądzę, żebyśmy mieli gorsze perspektywy

1

@FcPortoFan1999 Borussia to hit. Jak można przegrać mecz dający im mistrzostwo z drużyną, która nie grała już o nic? To jest niesamowite frajerstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?