mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Ale on się zapuścił
0
@czudi17 Ja wyczuwam mecz, który będzie stratą czasu i będę zerkał tylko co jakiś czas na wynik
1
@TR3YWAY Jak ktoś będzie chciał, to pójdzie. Nie ma co robić z tego niewiadomo czego i stać z widłami pod jej domem.
1
@BorzyKrzys No i mamy w końcu jakąś poważną kandydaturę na trenera za Xaviego
1
Stanowcze nie dla tego transferu
0
@NeroTFP1 U niektórych po samej twarzy widać, że coś z nimi nie tak
12
Dobrze, że nikt nie opublikował moich słów w stronę Viniciusa
3
Pamiętajcie, że piłkarze i sztab są samokrytyczni i wyciągają wnioski.
2
To nie jest jeden gorszy mecz. My co mecz praktycznie tracimy gole jako pierwsi, w pierwszej połowie. Tutaj nie widać w ogóle pomysłu. Od kilku lat już słyszę cały czas o tym wyciąganiu wniosków, a w praktyce dalej to samo.
0
@TR3YWAY To nie było ofensywne, zapomniałem dać emotki na końcu :D
0
@TR3YWAY A to nie do mnie tak, do mnie nie
1
@TR3YWAY Wstawaj, właśnie zesrałeś się na swoje prześcieradło.
1
No powiem szczerze, że nie podoba mi się ten dzisiejszy skład na Real, mam mieszane odczucia przed tym meczem.
0
@kamilop Pierwsze miesiące miał naprawdę dobre, a co się z nim stało później, to nie wiem.
0
@ranger3120 Ja to się bardziej zastanawiałem zawsze gdzie byśmy byli, gdyby nie było 3 rozbiorów.
0
@Bykunn No niestety sporo ich jest
1
Protest ,, Wolnych Polaków ", czyt. Pisowców. Nikogo innego tam się nie znajdzie.
0
No tak, wszystko minimalnym kosztem najlepiej osiągnąć
0
@KB_nueve Polityka to najgorsze szambo jakim się można interesować.
1
@Luciano99 Jeszcze za małe, nie poradzą sobie w prawdziwym świecie
0
Nie płaczcie tak głośno, bo spać nie można
0
@Slot Xavi na pewno
1
@PatrykBarca To jego drugi mecz(i to po wejściu z ławki) w poważnym futbolu. Dajmy mu czas.
1
@nuevojugador Ciekawe jak tam Fajdek. Żeby tam znowu się nie zafajdał chłopak jak co roku :D.
0
@areczek7878 Też tak uważam. Dajmy szansę Roque, bo on też ma podobny profil, ale zobaczymy jak sobie poradzi ma tym najwyżym poziomie w najbliższych latach.
2
@Herato Suarez to jest gość, który swoją grą porywał publikę. Dla mnie jako fana piłki nożnej to jest bardzo ważny aspekt. Pamiętam jak w sezonie 13/14 kibicowałem Liverpoolowi, bo byłem oczarowany grą Urugwajczyka. W swoim prime Suarez to dla mnie najlepsza ,,9", jaką widziałem w akcji.
0
Nasza defensywa nie wytrzymała nawet 15 minut przeciwko jednej z najmniej skutecznych ofensyw w LL XD
0
@czarnatom No i w sumie chodzi w czymś podobnym
0
@MesQueUnClub96 Nie sądzę, żebyśmy mieli gorsze perspektywy
1
@FcPortoFan1999 Borussia to hit. Jak można przegrać mecz dający im mistrzostwo z drużyną, która nie grała już o nic? To jest niesamowite frajerstwo.