mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krefi10 No zobaczymy, ale bardzo liczę na ten transfer. Tym bardziej, że z City mamy dość dobre stosunki dzięki Pepowi.
4
@Pedri16Future Kounde jest świetny na PO
7
@cules100pro Regen Puyola haha
37
Cancelo to jest piłkarz, którego Barca musi kupić. To jest topowy piłkarz, z mentalem zwycięzcy i widać, że zależy mu na grze dla tego klubu. Jeden z moich ulubionych piłkarzy obecnie.
0
@analitykTaktyki A daj spokój, ja to nie mogę patrzeć na ten drewniany kloc :D
0
@revolution33 No tak, wszystkie bramki strzeliły się same
3
Każdy kontakt z piłką Romeu to jest drżenie o stratę, co za gość.
0
@fc20barca Super pomysł XD Zabieranie sobie jednego miejsca w zespole.
0
@Bartek1817 Oj to byłby przemocny odcinek :D
14
@Cule1234 Zdecydowanie, jeśli dziś odpadniemy Xavi powinien z całym sztabem polecieć od razu.
1
@Kidd Ja też coraz rzadziej odczuwam ekscytację przed meczem, ale dziś jest od rana.
1
Magia Ligi Mistrzów, kiedy gra w niej Barcelona. Bardzo czekam na dzisiejszy mecz i mam nadzieję, że awansują dalej, bo bez Barcelony oglądanie tych rozgrywek w tym sezonie straci kompletnie smak.
0
Jakie to jest chore, że wszyscy z jego otoczenia, jak i sam Vinicius widzą przyczynę tych wyzwisk na zewnątrz, a to on sam swoim zachowaniem do tego doprowadza. Prowokuje kibiców i innych piłkarzy, a później płacze jak to jest mu źle, że nikt go nie lubi. No po prostu jak małe dziecko.
2
@blakkudium A może z Koseckim, jeden wart drugiego.
1
@HighestInTheRoom Radzę się doinformować, bo ona żadnych pieniędzy od niego nie chciała
0
@KmN Clout to chyba najgorsze gówno dostępne w tym momencie na rynku freak fight
2
@Arden Już bym wolał Ekstraklasę oglądać niż arabską. A najlepiej żadnej z nich nie oglądać :D
0
@FCB_dimiC Nie no, aż tak to niee
1
@FCB_dimiC Na pewno fajny dreszczyk emocji, sam chcę w przyszłości spróbować w takim miejscu ze swoją dziewczyną. Tylko raczej nie za tak krótką kotarą haha
1
@Pedri16Future A zapytasz taką w jaki sposób są łamane prawa kobiet, to żadnych konkretów nie usłyszysz.
0
@Emhyr Proszę bardzo, my nic nie stracimy, wręcz przeciwnie.
12
Oni naprawdę potrzebowali jakiejkolwiek skargi, żeby się tym zająć? XD Ich ,,telewizja " od miesięcy odwala taką manianę z nakładaniem presjii na arbitrach.
0
@Chucky Vinicius by wyglądał jak cień
0
@Benz Nigdy w życiu, już bym wolał, żeby Roberto biegał po lewym skrzydle.
1
@Kinginiesta No właśnie ja już 2 wyjąłem mojemu psu po jednym spacerze
3
@michal199500hehe No tak, bo ta 1 połowa definiuje to, jak grali oni przez ostatnie kilka sezonów XD
0
@Peciak Jak dla mnie wczoraj i dziś mecze nie wzbudzające zbytnio emocji, nawet nie oglądam. Znaczyy, fajnie jakby Real odpadł, ale małe szanse na to.
1
@AduŚ07 Spokojnie, najgorsze miesiące zimowe już za nami, już niedługo wiosna
1
@zeko0 Ja już się przyzwyczaiłem
1
@clyde Dokładnie, nie ma czym się emocjonować