0

@krefi10 No zobaczymy, ale bardzo liczę na ten transfer. Tym bardziej, że z City mamy dość dobre stosunki dzięki Pepowi.

4

@Pedri16Future Kounde jest świetny na PO

7

@cules100pro Regen Puyola haha

37

Cancelo to jest piłkarz, którego Barca musi kupić. To jest topowy piłkarz, z mentalem zwycięzcy i widać, że zależy mu na grze dla tego klubu. Jeden z moich ulubionych piłkarzy obecnie.

0

@analitykTaktyki A daj spokój, ja to nie mogę patrzeć na ten drewniany kloc :D

0

@revolution33 No tak, wszystkie bramki strzeliły się same

3

Każdy kontakt z piłką Romeu to jest drżenie o stratę, co za gość.

0

@fc20barca Super pomysł XD Zabieranie sobie jednego miejsca w zespole.

0

@Bartek1817 Oj to byłby przemocny odcinek :D

14

@Cule1234 Zdecydowanie, jeśli dziś odpadniemy Xavi powinien z całym sztabem polecieć od razu.

1

@Kidd Ja też coraz rzadziej odczuwam ekscytację przed meczem, ale dziś jest od rana.

1

Magia Ligi Mistrzów, kiedy gra w niej Barcelona. Bardzo czekam na dzisiejszy mecz i mam nadzieję, że awansują dalej, bo bez Barcelony oglądanie tych rozgrywek w tym sezonie straci kompletnie smak.

0

Jakie to jest chore, że wszyscy z jego otoczenia, jak i sam Vinicius widzą przyczynę tych wyzwisk na zewnątrz, a to on sam swoim zachowaniem do tego doprowadza. Prowokuje kibiców i innych piłkarzy, a później płacze jak to jest mu źle, że nikt go nie lubi. No po prostu jak małe dziecko.

2

@blakkudium A może z Koseckim, jeden wart drugiego.

1

@HighestInTheRoom Radzę się doinformować, bo ona żadnych pieniędzy od niego nie chciała

0

@KmN Clout to chyba najgorsze gówno dostępne w tym momencie na rynku freak fight

2

@Arden Już bym wolał Ekstraklasę oglądać niż arabską. A najlepiej żadnej z nich nie oglądać :D

0

@FCB_dimiC Nie no, aż tak to niee

1

@FCB_dimiC Na pewno fajny dreszczyk emocji, sam chcę w przyszłości spróbować w takim miejscu ze swoją dziewczyną. Tylko raczej nie za tak krótką kotarą haha

1

@Pedri16Future A zapytasz taką w jaki sposób są łamane prawa kobiet, to żadnych konkretów nie usłyszysz.

0

@Emhyr Proszę bardzo, my nic nie stracimy, wręcz przeciwnie.

12

Oni naprawdę potrzebowali jakiejkolwiek skargi, żeby się tym zająć? XD Ich ,,telewizja " od miesięcy odwala taką manianę z nakładaniem presjii na arbitrach.

0

@Chucky Vinicius by wyglądał jak cień

0

@Benz Nigdy w życiu, już bym wolał, żeby Roberto biegał po lewym skrzydle.

1

@Kinginiesta No właśnie ja już 2 wyjąłem mojemu psu po jednym spacerze

3

@michal199500hehe No tak, bo ta 1 połowa definiuje to, jak grali oni przez ostatnie kilka sezonów XD

0

@Peciak Jak dla mnie wczoraj i dziś mecze nie wzbudzające zbytnio emocji, nawet nie oglądam. Znaczyy, fajnie jakby Real odpadł, ale małe szanse na to.

1

@AduŚ07 Spokojnie, najgorsze miesiące zimowe już za nami, już niedługo wiosna

1

@zeko0 Ja już się przyzwyczaiłem

1

@clyde Dokładnie, nie ma czym się emocjonować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?