mr Barca
Dołączył/a: czerwiec 2013
Płońsk
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Odcinkowy Czyli w BvB nie miał kontuzji, w Barcelonie szpital częściej niż boisko i teraz w PSG też bez kontuzji póki co. Ciekawie ciekawie...
1
@macio_944 Ja z takich gotowców wolę tą lodówkową Donatello z Biedronki. Dokładam jeszcze mozzarelli i wjeżdża fajnie.
2
@Forsyth No tak tak. Ogólnie w pewnym sensie ludzie mieli wtedy łatwiej, bo nie mieli tyłu perspektyw, co teraz.
4
@Forsyth Ja uważam, że każdy powinien iść swoim tempem w życiu. Nie każdemu odpowiada wpasowywanie się w takie standardowe życie według społeczeństwa.
0
Szkoda, że Sociedad obniżyło loty, nie widzę w ogóle ich szans w tym meczu
6
@FCB_dimiC Oddał tyle samo celnych strzałów co rywal
0
@AlphaNumeric Za to United nie ma pieniędzy XD
1
@Gibbon_FCB Bez przesady, teraz to odleciałeś
2
United oddało 2 strzały w całym meczu XD
0
A tu jutro się okazuje, że wynik zmieniony na 2:3 po interwencji Tebasa XD
0
@tomek8756Jak dla mnie to poniżej przeciętnej
0
@Danny Gaucho Ramos zwłaszcza w ostatnich minutach lubił ładować niestety
0
@gumaz Dlatego ja od jakichś 2 lat nie oglądam skoków. Akurat to jest sport, w którym moją uwagę głównie przyciągała dobra dyspozycja Polaków i fajnie się to oglądało. A teraz przykro na to patrzeć.
0
@Forsyth Może nie tyle szczęściu, co szybkości
3
@Deviler Audi, bo dużo lepiej wyglądają.
0
@betonito Co sądzę? Sądzę, że jest jak najbardziej słuszny, a twój komentarz jest żałosny.
0
@jakub1906 Ja również za nim nie przepadam. Do Realu ze swoim charakterem pasuje idealnie.
0
@Pinek5 Przepraszam bardzo, jakie śmieci? :D Wspieram ich mentalnie i zależy mi na dobrych rezultatach, ale jak wytłumaczyć oczom, że chcą to oglądać?
3
Do czego to doszło, żebym zastanawiał się czy warto obejrzeć mecz ulubionej drużyny :-/
0
@P33ck Myślę, że zasłużyli chociaż na jakiś dyplom za to osiągnięcie, żeby sobie mogli coś zawiesić na ścianie :D
1
@Deviler Ja mam audicę i nie zamieniłbym jej na żaden inny samochód, ewentualnie na nowszą generację.
0
Nie no, kogo oni oferują? XD
1
@MESSIah16 No w takiej sytuacji jaką opisałeś to karą powinno być co najmniej 25 lat.
0
@MESSIah16 Zależy też dużo od okoliczności zdarzenia. Piesi mają przywilej pierwszeństwa i niestety często myślą, że zwalnia ich to z obowiązku rozejrzenia się przed przejściem. Aczkolwiek ja profilaktycznie zawsze zwalniam przed pasami, gdzie widzę ludzi, którzy mogą w nierozważny sposób na nie wejść albo jest ograniczona widoczność.
8
Jedna z tych kontuzji, które są wzmocnieniem zespołu, podobnie jak z Alonso.
0
@kuz Nie, żeby coś, ale mają większe szanse na wygranie czegokolwiek niż my
7
@bari_94 Oby tylko u nas nie wylądował XD
2
@FcPortoFan1999 Którego wpływ na grę Realu był znikomy w porównaniu do tego co robił Argentyńczyk
4
@AmigoBlancos Ja ogólnie bardzo się dziwiłem Realowi, że się go pozbyli, bo w klasykach był to zawsze jeden z najgroźniejszych zawodników.
1
@FcPortoFan1999 Ja już czekam na więcej takich dni jak ten. Oby wiosna jak najszybciej przyszła.