3

@Odcinkowy Czyli w BvB nie miał kontuzji, w Barcelonie szpital częściej niż boisko i teraz w PSG też bez kontuzji póki co. Ciekawie ciekawie...

1

@macio_944 Ja z takich gotowców wolę tą lodówkową Donatello z Biedronki. Dokładam jeszcze mozzarelli i wjeżdża fajnie.

2

@Forsyth No tak tak. Ogólnie w pewnym sensie ludzie mieli wtedy łatwiej, bo nie mieli tyłu perspektyw, co teraz.

4

@Forsyth Ja uważam, że każdy powinien iść swoim tempem w życiu. Nie każdemu odpowiada wpasowywanie się w takie standardowe życie według społeczeństwa.

0

Szkoda, że Sociedad obniżyło loty, nie widzę w ogóle ich szans w tym meczu

6

@FCB_dimiC Oddał tyle samo celnych strzałów co rywal

0

@AlphaNumeric Za to United nie ma pieniędzy XD

1

@Gibbon_FCB Bez przesady, teraz to odleciałeś

2

United oddało 2 strzały w całym meczu XD

0

A tu jutro się okazuje, że wynik zmieniony na 2:3 po interwencji Tebasa XD

0

@tomek8756Jak dla mnie to poniżej przeciętnej

0

@Danny Gaucho Ramos zwłaszcza w ostatnich minutach lubił ładować niestety

0

@gumaz Dlatego ja od jakichś 2 lat nie oglądam skoków. Akurat to jest sport, w którym moją uwagę głównie przyciągała dobra dyspozycja Polaków i fajnie się to oglądało. A teraz przykro na to patrzeć.

0

@Forsyth Może nie tyle szczęściu, co szybkości

3

@Deviler Audi, bo dużo lepiej wyglądają.

0

@betonito Co sądzę? Sądzę, że jest jak najbardziej słuszny, a twój komentarz jest żałosny.

0

@jakub1906 Ja również za nim nie przepadam. Do Realu ze swoim charakterem pasuje idealnie.

0

@Pinek5 Przepraszam bardzo, jakie śmieci? :D Wspieram ich mentalnie i zależy mi na dobrych rezultatach, ale jak wytłumaczyć oczom, że chcą to oglądać?

3

Do czego to doszło, żebym zastanawiał się czy warto obejrzeć mecz ulubionej drużyny :-/

0

@P33ck Myślę, że zasłużyli chociaż na jakiś dyplom za to osiągnięcie, żeby sobie mogli coś zawiesić na ścianie :D

1

@Deviler Ja mam audicę i nie zamieniłbym jej na żaden inny samochód, ewentualnie na nowszą generację.

0

Nie no, kogo oni oferują? XD

1

@MESSIah16 No w takiej sytuacji jaką opisałeś to karą powinno być co najmniej 25 lat.

0

@MESSIah16 Zależy też dużo od okoliczności zdarzenia. Piesi mają przywilej pierwszeństwa i niestety często myślą, że zwalnia ich to z obowiązku rozejrzenia się przed przejściem. Aczkolwiek ja profilaktycznie zawsze zwalniam przed pasami, gdzie widzę ludzi, którzy mogą w nierozważny sposób na nie wejść albo jest ograniczona widoczność.

8

Jedna z tych kontuzji, które są wzmocnieniem zespołu, podobnie jak z Alonso.

0

@kuz Nie, żeby coś, ale mają większe szanse na wygranie czegokolwiek niż my

7

@bari_94 Oby tylko u nas nie wylądował XD

2

@FcPortoFan1999 Którego wpływ na grę Realu był znikomy w porównaniu do tego co robił Argentyńczyk

4

@AmigoBlancos Ja ogólnie bardzo się dziwiłem Realowi, że się go pozbyli, bo w klasykach był to zawsze jeden z najgroźniejszych zawodników.

1

@FcPortoFan1999 Ja już czekam na więcej takich dni jak ten. Oby wiosna jak najszybciej przyszła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?